Islamiści zajmą się LGTB. Są już zapowiedzi w Watan TV [VIDEO]

Screen WatanTV YT

Wchodzenie islamu do Europy może przynieść konsekwencje, o jakich największym „postępowcom” się nie śniło. Wystarczy pooglądać Watan TV, tubę propagandową Bractwa Muzułmańskiego.

TV Watan ma teraz siedzibę w Turcji. 16 czerwca poświęciła uwagę środowisku LGTB. Media Research Institute z Bliskiego Wschodu podaje, że prezenterka to niejaka Hala Samir. Wygłaszała przez ponad minutę dziwny monolog. Odnosząc się do nauk proroka Mahometa, oceniała, że ​​„homoseksualiści powinni zostać zabici, paleni żywcem lub kamienowani”.

Cytując założyciela islamu, Hala Samir twierdziła, że jeśli muzułmanin „spotka człowieka zaangażowanego w akt homoseksualny, konieczne jest zabicie obydwu” sodomitów. „Nie zaczynaj dochodzić, który jest aktywny, a który bierny. Zabij ich obu”. Wyjaśniając nauki Proroka dodała, że trwa spór, czy „powinni zostać spaleni żywcem”, czy „ukamienowani na śmierć”.

Nie ma też litości dla lesbijek. „Ludzie zastanawiają się, czy te same zasady dotyczą homoseksualizmu kobiet. Szkoła islamska jednoznacznie mówi, że lesbijstwo jest zakazane” – dodała.

W Watan TV zwrócono też uwagę, że nazywanie kogoś zamiast „homoseksualistą”, „gejem” ma na celu pewien rodzaj oszustwa. Są „homoseksualistami, sodomitami i lesbijkami” – podsumowała.

Źródło: Valeurs Actuelles

Comments are closed.