Islamiści zajmą się LGTB. Są już zapowiedzi w Watan TV [VIDEO]

Screen WatanTV YT

Wchodzenie islamu do Europy może przynieść konsekwencje, o jakich największym „postępowcom” się nie śniło. Wystarczy pooglądać Watan TV, tubę propagandową Bractwa Muzułmańskiego.

TV Watan ma teraz siedzibę w Turcji. 16 czerwca poświęciła uwagę środowisku LGTB. Media Research Institute z Bliskiego Wschodu podaje, że prezenterka to niejaka Hala Samir. Wygłaszała przez ponad minutę dziwny monolog. Odnosząc się do nauk proroka Mahometa, oceniała, że ​​„homoseksualiści powinni zostać zabici, paleni żywcem lub kamienowani”.

Cytując założyciela islamu, Hala Samir twierdziła, że jeśli muzułmanin „spotka człowieka zaangażowanego w akt homoseksualny, konieczne jest zabicie obydwu” sodomitów. „Nie zaczynaj dochodzić, który jest aktywny, a który bierny. Zabij ich obu”. Wyjaśniając nauki Proroka dodała, że trwa spór, czy „powinni zostać spaleni żywcem”, czy „ukamienowani na śmierć”.

Nie ma też litości dla lesbijek. „Ludzie zastanawiają się, czy te same zasady dotyczą homoseksualizmu kobiet. Szkoła islamska jednoznacznie mówi, że lesbijstwo jest zakazane” – dodała.

W Watan TV zwrócono też uwagę, że nazywanie kogoś zamiast „homoseksualistą”, „gejem” ma na celu pewien rodzaj oszustwa. Są „homoseksualistami, sodomitami i lesbijkami” – podsumowała.

Źródło: Valeurs Actuelles

32 KOMENTARZE

  • mały kazio się odezwał – siusiu juz zrobiłes? – jakie to typowe do miałkich intelektualnie osobników wynagradzanych paroma groszami za sianie głupot…

    • Wystarczy przeczytać wszystkie wpisy pod tym artykułem – 90% piszących tu prawicowców szczytuje ze szczęścia i deklaruje zgodność poglądów z fanatykami islamskimi.

 1. Polać jej spirytusu i podać schabowego na zakąskę … islam to ciekawa religia – zwalcza sodomitów, ale promuje pedofilię.

 2. Najśmieszniejsze – że oni to naprawdę wprowadzą w krajach zachodniej Europy – za jakieś 20 lat kiedy wygrają po prostu wybory i będą rządzić…

 3. Ciekawe (?), tu są, pytania sodoikryptosodomitówów vel lewactwa, oraz ich propozycje zmiękczenia nakazów Koranu przez zaproponowanie schabowego i spirytusu, który podobno wynaleźli Arabowie.

 4. Ludzie to chore co macie w głowach. Co wam zrobiły osoby homoseksualne, że tak bardzo ich nienawidzicie i piszecie pod każdym postem, że chcecie żeby zdechli?
  To jest to katolickie miłosierdzie? Mnie jakoś inaczej uczyli.

 5. ma racje
  niech Islam najpierw zrobi porządek z tęczowymi a jak skończy to my pod pretekstem ze źle zrobił zrobimy porządek z islamem
  w ten sposób pozbędziemy się podwójnego główna

Comments are closed.