Szokujące nagranie ze strzelaniny na rasistowskiej imprezie BLM. Jedna osoba nie żyje [WIDEO]

Zdj. ilustr. Policja na miejscu zbrodni. Zdjęcie: EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.
Zdj. ilustr. Policja na miejscu zbrodni. Zdjęcie: EPA/TANNEN MAURY Dostawca: PAP/EPA.

W strzelaninie, do której doszło na imprezie Black Lives Matter, zginęła jedna osoba, a dwie zostały ranne. Sprawca, którego jeszcze nie schwytano, ma być członkiem tego rasistowskiego ruchu.

Strzelanina wybuchła w Jefferson Square Park w Louisville w w stanie Kentucky. Miejsce od ponad miesiąca okupowane jest przez członków rasistowskiego i lewackiego ruchu BLM. Zbudowali oni tam prowizoryczne koczowisko.

Do strzelaniny doszło późnym wieczorem w sobotę. Moment jej wybuchu był na żywo transmitowany na Facebooku. FBI doprowadziła do usunięcia filmu, ale skopiowany nadal krąży w mediach społecznościowych. Na chaotycznym nagraniu widać leżących na ziemi ludzi, kryjących się przed kulami. W strzelaninie ranne zostały co najmniej dwie osoby, a jedna zginęła.

Sprawcy nadal nie schwytano i nie ma potwierdzonych informacji na temat tego, jak doszło do strzelaniny, ale świadkowie twierdzą, że strzelcem był członek ruchu BLM. Jeden z nich w rozmowie z WDRB News powiedział, że strzelec już wcześnie stwarzał problemy i był agresywny. Uczestniczył w co najmniej trzech bójkach w zajmowanym przez BLM parku.

Do tej pory policja nie interweniowała w okupowanym przez BLM parku. Tak się dzieje w wielu miastach, gdzie na polecenie burmistrzów siły porządkowe pozostają bierne wobec narastającym anarchii o chaosie.

8 KOMENTARZE

 1. Przez BLM oni tak naprawdę mówią, że życie białych nie ma znaczenia.
  Potwierdzeniem tego jest sprawa Dr Priyamvada Gopal, która publicznie na Twitterze oznajmiła „obalić białość” oraz „Ja powtórzę to. Zycie białych nie mają znaczenia”

  “abolish whiteness” and “I’ll say it again. White Lives Don’t Matter.”
  W nagrodę „Cambridge University” pomimo petycji o dymisję nie tylko jej nie wyrzucił, ale mianowali ją na profesora…
  Twitter przywrócił jej publikację…

 2. co ciekawe zawsze ale to zawsze nagrania z różnych strzelanin wyglądają jak filmowane tosterem , i z reguły g widać :) widać do USA nie dotarły jeszcze smartfony :D

 3. @Jacek … nawet Michael Jackson uważał, że ‚White Life Matters’, bo wolał się wybielić niż być czarnym … :D

 4. Tylko kwestią czasu było to, aby przyciśnięci do muru winy i oczerniani biali, chwycą w USA za broń. Bajzel multi-kulti zaczyna się rozpadać, głównie z powodu obniżania się w USA poziomu życia.

 5. Gdyby amerykańskie służby – o ile jeszcze tam są jakieś amerykańskie służby, bo marsz przez instytucje objął chyba także bezpiekę – nie miały w tym całym BLM jakichś swoich ludzi, to byłoby to dziwne. Może zamiast pacyfikować tę hołotę ostrą amunicją, wybrali opcję „autokompromitacji”. Wszak amerykańska bezpieka ma na tym polu wielkie doświadczenie (vide strategy of tension, operazione gladio).

Comments are closed.