Czarnoskóry pastor mocno o czarnoskórych. „Zabijamy siebie nawzajem” [VIDEO]

Pastor Terry Anderson.
Pastor Terry Anderson. (Fot. YouTube)

W internecie w piekielnie szybkim tempie rozprzestrzenia się przemowa czarnoskórego pastora Terry’ego Andersona z Kościoła Baptystów w Houston. Nagranie jest przeciwwagą do rasistowskich działań ruchu BlackLivesMatter i oskarżeniem o całe zło tego świata Białych ludzi.

Skrajnie lewicowe organizacje od kilku tygodni dewastują wiele miast w Stanach Zjednoczonych w imię nie wiadomo do końca czego. Bo raczej nie ramach walki z rasizmem, samemu wykazując cechy rasistowskie.

Lewicy z BLM na pewno nie spodoba się wystąpienie pastora Andersona z Kościoła Baptystów w Houston. Choć nagranie nie jest nowe, to idealnie pasowałoby do dzisiejszych czasów.

Zabójstwa w naszej społeczności nie pochodzą od białych ludzi. Zabijamy się nawzajem. Ludzie boją się wieczorami chodzić wśród naszej społeczności. Nie boją się białych. Boją się młodych czarnoskórych mężczyzn na ulicach – mówił, a zgromadzeni wierni bili brawo.

Zabójstwa, które mają miejsce w River Oaks, South Union, Cullen (dzielnice Houston – red.)… Musimy to zmienić dla Martina Luther Kinga. Zmienić w imię człowieka, który opowiadał się za niestosowaniem przemocy – kontynuował pastor.

Kościół musi to zrobić, wziąć na siebie odpowiedzialność. Spotykamy się tutaj w niedzielę, śpiewamy, a teraz chodźmy i powiedzmy temu ciemnoskóremu młodemu chłopcu, i temu też, tej ciemnoskórej młodej dziewczynie (gestykuluje – red.), że nauczymy ich kochać siebie bardziej, niż ktoś inny nauczył ich, jak nienawidzić siebie – wskazywał.

Nasze problemy sprawiają, że się samookaleczamy (jako społeczność – red.). Prawi ludzie nie włamują się do czyjegoś domu – podkreślał pastor Terry Anderson.

3 KOMENTARZE

  1. Niestety, ale to nic nie da. Czarni mają inną naturę, niższą inteligencję i zawsze będą nadrabiać w innych obszarach. Multi-kulti nie ma szans na funkcjonowanie.

  2. Spokojnie, zwyzywają od „wewnętrznych rasistów”, „wujków Tomów”, „zdrajców rasy”, zdewastują, obrzucą kamieniami i cegłami, podpalą dom i „świątynię”, a następnie skopią go na śmierć albo poderżną gardło i po problemie – ot, lewacka, rewolucyjna, tolerancyjno-równościowa metoda.

  3. Jakoś społeczność czarnych muzułmanów w USA ma inne podejście niż np. murzyni z Chicago. I nie mówię o zarośniętych poganiaczach kóz ściągniętych z emigracji ale o facetach w garniturach, prawnikach, lekarzach, itd. Wszystko zależy od podejścia wychowawczego rodziców i tego jak socjalizm państwowy eliminuje w tych ludziach ambicje!

Comments are closed.