HIT! Poseł PO upomina się o polityków Konfederacji w TVP Info. „Siła, która dziś ma 3-cie miejsce” [VIDEO]

Adrian Klarenbach i poseł KO Konrad Frysztak. / foto: Prt Sc TVP Info

Najbliższe dwa tygodnie dostarczą nam zapewne wiele podobnych, przezabawnych sytuacji. Poseł Koalicji Obywatelskiej z ramienia PO, Konrad Frysztak, upominał się w programie „Minęła 20” o zapraszanie do TVP Info przedstawicieli Konfederacji.

Polityk Koalicji Obywatelskiej zaczął od tego, że TVP Info jest obecnie telewizją jednej partii, a w czasie obecnej kampanii to właściwie telewizją jednego kandydata. Prowadzący program Adrian Klarenbach odparł, że przecież poseł jest zaproszony i może mówić to, co mu się podoba.

W tym momencie doszło do niespodziewanej sytuacji. – Bardzo chciałbym zapytać, gdzie – skoro jest to telewizja publiczna, telewizja wszystkich Polaków – to gdzie jest dziś przedstawiciel Konfederacji, 11-osobowego koła, siły która dziś ma 3-cie miejsce – pytał poseł Frysztak.

Z niewiadomych powodów po tym pytaniu prowadzący Adrian Klarenbach wpadł w ekstazę. „Dziennikarz” bronił się, że jest pięć kamerek, więc miejsca dla przedstawiciela Konfederacji zabrakło. Polityk PO szybko zauważył, że znalazło się za to miejsce dla dwóch przedstawicieli PiS.

Na to Klarenbach chciał dać politykowi PO zadanie. – Pan powtarza za mną. Czołem Wielkiej Polsce – kpił dziennikarz TVP Info. – Dzisiaj mamy taką sytuację, że jest dwoje posłów PiS, PSL, Lewicy i Koalicji Obywatelskiej. Dlaczego nie zapraszacie Konfederacji? – pytał Frysztak.

17 KOMENTARZE

 1. Dwa dodac dwa to dla konfederacji 3? Hahaha bo Holownia to nie partia?
  To dopiero manipulacja. Tak jak Czaskoś mowiacy ze kto nie glosowal na Dude ten jest przeciwko Dudzie, ale nie jest przeciwko Czaskowskiemu.
  No to stosujac taka logike, twierdze, ze 95 wyborcow jest przeciw Konfederacji, rzakomo „trzeciej sile w Polsce”. Hahaha rozwalacie mnie, swoimi manipulacjami ja z GW, swoja propaganda sukcesu jak z PRL, ale najbardziej wszachwiedza na kazdy dowolny temat.

  • „ja z GW” … Ładnie, że się przyznałeś, tylko na polskim musisz jeszcze popracować. Ile lat się uczyłeś?

  • W tym momencie doszło do niespodziewanej sytuacji. – Bardzo chciałbym zapytać, gdzie – skoro jest to telewizja publiczna, telewizja wszystkich Polaków – to gdzie jest dziś przedstawiciel Konfederacji, 11-osobowego koła, siły która dziś ma 3-cie miejsce – pytał poseł Frysztak.
   Poczytaj ze zrozumieniem. Jak widzisz nie tylko tutaj konfederacja jest uznawana za trzecią siłę

  • Nie chodzi o miejsce w rankingu, ale o to, że nie zapraszają, a to jest w przypadku tv publicznej łamaniem podstawowej funkcji oraz roli.

 2. Hm, POKO rzuca oko Konfederacji ujmując się za nią w TVPiS. Klarenbach się wystraszył i tak gadał nie do rzeczy. Następne dwa tygodnie to będzie walką o Konfederatów. Im więcej się będzie mówić o Konfederacji tym lepiej dla niej.

 3. Właśnie w ten sposób Duda traci poparcie wśród wyborców Konfederacji. Zyskują motywację żeby jednak zagłosować na Trzaskowskiego. Jak PO przejmie TVP Dezinfo to znajdzie się tam miejsce dla głosu Konfederacji. Dlatego ja zostanę w domu. Nie mogę poprzeć satanisty, neomarksisty i agresywnego skrajnego lewaka, ale nie mogę też poprzeć kandydata antypolskiej formacji dla której największym, bezlitośnie zwalczanym wrogiem są patrioci i wolnościowcy.

 4. Ja uważam, że w telewizji rządowej w obecnym czasie, w tego typu programach, nie powinien się znaleźć nikt oprócz przedstawicieli partii rządzącej, tym bardziej, że prowadzący ten program jest wzorem dziennikarstwa.

  • PiS dopadł hybris. Uznał, że skoro został władcą TVP, to może się wypiąć na Radio Maryja i katolicki prawicowy elektorat, „który i tak będzie na PiS głosował, bo przecież nie zagłosuje na gejów”. Odsunięto Szydło i Waszczykowskiego i z PiS Kaczyński zaczął robić drugą Unię Wolności wystawiając Dudę, Morawieckiego i podobnych a kosząc prawicowych katolickich polskich polityków z władz. To bardzo perfidne ze strony Kaczyńskiego, bo wszystko to, co ci byli UWole i Platformersi robią w PiS złego, idzie w opinii publicznej na konto katolickich prawicowych Polaków i ich kompromituje… Jak PiS ma przetrwać, musi wyrzucić Kaczyńskiego! :-))))))))))))))))))))))

 5. To taka Korea Płn. i co kto komu zrobi ja muszę płacić abonament. Nie chcę oglądać nawet tego pana Klaren jak mu tam.Jeszcze 3 lata i będzie koniec.

 6. Przypomnijcie sobie jak wyglądały marsze niepodległości za PO-PSL. Spalona budka, samochód aresztowania, pobicia przez prowokatorów. Rafalala to neomarksista, w W-wie sponsoruje LGBT, sztuki typu Klątwa. Chodzi na parady.

  • Najważniejsze jest to żeby nie nasza władza była słaba a to wymusza głos na Trzaskowskiego.
   PiS z pełnią władzy po prostu nas zniszczy i wolnościowcy skończą jak Korfanty za Sanacji.

   • Generalnie zgadzam się, masz wiele racji. Pytanie jednak czy PiS może liczyć na pełnię władzy. Senat stracił, PAD nie ma aż tak mocnego poparcia w społeczeństwie. A co będzie jeśli PiS nie będzie miał 231 posłów? Nie wykluczałbym tego.

Comments are closed.