PiS dalej to robi. Bosak odpowiada Bielanowi: „To kłamstwo” [VIDEO]

Krzysztof Bosak i Adam Bielan. Foto: tter/Bosak2020/print screen Wiadomości TVP
Krzysztof Bosak i Adam Bielan. Foto: tter/Bosak2020/print screen Wiadomości TVP

W Gościu Wiadomości europoseł PiS Adam Bielan dopuścił się manipulacji wypowiedzi Krzysztofa Bosaka. Pokrętna interpretacja rozwścieczyła byłego już kandydata Konfederacji na prezydenta, który zarzucił polityki PiS kłamstwo.

– Wyborcy Konfederacji, która została zbudowana wokół idei Marszu Niepodległości nie dadzą się nabrać na te umizgi Rafała Trzaskowskiego. Trzaskowski jest najbardziej wychylonym w lewo prezydentem stolicy. To on po raz pierwszy w historii realizuje lewacką agendę wprowadzając kartę LGBT i inne postulaty ugrupowań lewackich. Finansuje te ugrupowania – mówił na antenie TVP Bielan.

– Cieszy mnie deklaracja Krzysztofa Bosaka, który kandydował, uzyskał niezły wynik, gratuluję mu tego. Powiedział, że weźmie udział w wyborach i więc na pewno nie zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego, więc wniosek jest oczywisty. Dziękujemy za to wsparcie Krzysztofowi Bosakowi – mówił.

Te słowa oburzyły Krzysztofa Bosaka, który uchylał się w mediach od odpowiedzi na kogo zagłosuje w II turze.

– Twierdzenie, że powiedziałem dzisiaj na kogo zagłosuję lub nie zagłosuję jest kłamstwem, panie europośle – zwrócił się do Bielana za pośrednictwem Twittera.

– Proszę nie dezinformować opinii publicznej korzystając ze swojego uprzywilejowanego dostępu do zawłaszczonych przez Was mediów publicznych – dodał.

Takie postępowanie polityków PiS może się tylko obrócić przeciwko prezydentowi Dudzie. TVP nie ma monopolu na dostarczanie informacji wyborcom Krzysztofa Bosaka i Konfederacji. To głównie młodzi ludzie, którzy mają oczy szeroko otwarte i widzą świat poza telewizyjną propagandą.

49 KOMENTARZE

  1. ale wysyp przygłupich i kłamliwych trolli – stanowisko KONFEDERATÓW jest jasne – każdy zrobi co uważa za stosowne; np. może iść na wybory, przekreślić kartkę na krzyż i dopisać „obydwaj do …”* *-wpisz właściwe słowo; mogą też …; a co ja tam będę za kogoś myślał, co zrobić z tymi dwoma pomazańcami partyjnymi; zrób co uważasz, a wynik zobaczysz niedługo po wyborach; założę się, że wśród krzyków, słownych przepychanek itp. sztuczek, PO-PiS będzie dalej nas gniótł, tłamsił, doił i łupił niemiłosiernie; aż do zwycięstwa, tzn. jak nas wszystkich puści w ajencję „handlarzom niewolników”; stare przysłowie jest jednak aktualne – „Polak przed szkodą i po szkodzie głupi”;

    • Jaro – ty przygłupie z trumla, idąc na wybory „kupujesz bilet dla władzy”. Głosowałeś? Głosowałeś! Nieważne jak, na kogo? Głosowałeś i ch*j ! Zgadzasz się na partyjne wybory zaproponowane przez władzę !!! Rozumiesz głąbie?! To jak w Sądzie: będę zeznawał. Kłamiesz, czy mówisz prawdę, ale zeznajesz.

  2. PiS PO jedno zło!

    Ale to PiSowskie zło jakby głupsze.

    Co może łączyć Konfederację z motłochem wyzywającym ją od „ruskich onuc”? W dodatku PiS coraz bardziej odchodzi od cywilizowanych standardów na rzecz ruso – mongolskiej „kultury” co nadaje chamskiej pikanterii całej sprawie.

Comments are closed.