Prawo do posiadania broni w praktyce. Uzbrojona para przegoniła czarnoskórych napastników [VIDEO]

Uzbrojona para w USA. / foto: Prt Sc Twitter: ABC News
Uzbrojona para w USA. / foto: Prt Sc Twitter: ABC News

Nagranie pary, która dzięki posiadanej broni obroniła się przed rabusiami w czasie zamieszek w USA obiegło Internet.

Napastnicy chcieli obrabować dom w luksusowej dzielnicy St. Louis w stanie Missouri. Na ich drodze stanęli jednak uzbrojeni mieszkańcy, którzy nie dopuścili do rabunku.

Na nagraniu widzimy 63-letniego Marka McCloskeya i jego żonę Patricię, którzy uzbrojeni bronią swego domu w luksusowej dzielnicy Central West End. Wzywali oni napastników do opuszczenia prywatnej posesji.

Mark McCloskey powiedział, że on i jego żona, którzy są prawnikami, obawiają się obecnie o swoje życie. McCloskeys nie wniósł żadnych zarzutów. Policja powiedziała, że prowadzi dochodzenie w sprawie zastraszania pary przez protestujących.

Źródło: ABC News

12 KOMENTARZE

  1. No tak. Przecież powinni dać się zabić albo co najmniej obrabować.
    A potem zadzwonić na milicję jak radzi towarzysz Zieliński z PiS.

  2. chyba pomyłka w druku, policja nie bada sprawy zastraszenia pary broniącej własnego domu, a na klęczkach prowadzi dochodzenie, dlaczego ta para rasistów nie wpuściła ich do domu

  3. babsko jest mayorem i domagali sie jej rezygancji.tego juz nie napisaliscie.kto wie jakie wałki krecila?gdyby przyszli pod wille towarzyszki gronkieiwicz waltz tez byscie jej bronili,bo ja ni?

    • Dura lex sed lex. Bez sądu nie można nikogo uwięzić. Gdyby był powszechny dostęp do broni to nie byłoby takich przewałów. I P.Jolanta Brzeska nie zostałby zamordowana.

Comments are closed.