Umizgi Trzaskowskiego do wyborców Bosaka i Konfederacji

Rafał Trzaskowski. Foto: PAP
Rafał Trzaskowski. Foto: PAP

Kiedy stratował na prezydenta stolicy chciał delegalizować ONR, wspierał zakaz Marszu Niepodległości, jego uczestników nazywał faszystami. Nic dziwnego, że Rafał Ziemkiewicz pisze: „Rafała Trzaskowskiego zachwycającego się Marszem Niepodległości i trzymającego kciuki za ONR najbardziej chciałbym dziś zobaczyć”.

Na razie tylko mamy poniższy fotomontaż, ale pożyjemy, to może i Trzaskowski obejmie nawet np. patronat nad Marszem Niepodległości. Skoro „Paryż wart jest Mszy”, to tylko czekać aż prezydent Warszawy w kampanii o dodatkowe głosy posunie się i do takiej akcji:

Na razie już poseł KO zwrócił uwagę na brak przedstawiciela Konfederacji w „Minęła 20” w TVP Info. Trochę późno, ale postęp jest. W internecie zaroiło się za to od żartów:

Także po drugiej stronie sceny politycznej:

 

Przypomnijmy, że stanowisko Konfederacji w sprawie II tury jest jasne. Polacy swój rozum mają i zagłosują zgodnie z własnym sumieniem.

19 KOMENTARZE

 1. Trzasku będzie teraz wspierał marsze ‚faszystów’? Nigdy dla tego komucha na fotelu prezydenta! Przełknę ślinę i głosuję za Dudą w drugiej turze, trudno. Albo PiS się ogarnie, albo w 2023 roku na zawsze już stracą władzę! Moim zdaniem żadna partia rządząca nie jest w stanie wygrać wyborów w kryzysie, więc i tak 2023 rok będzie rokiem Konfederacji i miejmy nadzieję kolejnej partii prawicowej, która wyrośnie na nadchodzącym kryzysie!

  • Jak do 2023 PiS będzie miał pełnię władzy to może już wtedy nie być wyborów a w międzyczasie Konfederacja może zostać zdelegalizowana jako „faszyści”.

   • Otóż to 100 / 100.
    Trzask chociażby z czystej nienawiści do PiS może im nieco namieszać broniąc Konfę przed agresją PiS np. próbą delegalizacji.

    Poza tym będą musieli szukać bezwzględnej większości dla obalenia weta prezydenta Trzaskowskiego. Głosy Konfy mogą być już im potrzebne przy nowelizacji budżetu. To najważniejsze weto Trzaska. Może zdecydować o przedterminowych wyborach.
    Jak prezydentem zostanie znowu Duda to będą robić to co już robili czyli zwalczać Konfę wszelkimi sposobami.

 2. Ludzie pędźcie do sklepów po popcorn, czym prędzej bo zabraknie go w sklepach, przełóżcie wakacie, bierzcie urlopy, bo zaczyna się dwutygodniowa komedia pt KSW MMA PiS vs PO xD Przez dwa tygodnie my wyborcy Boska będziemy lizani po tyłkach :) oby tylko nie tęczowymi językami xD

 3. Dobrze Kaziu Szambowski, będziesz mi przez jakiś czas służył. Jako wzorowy agorystata wiem, że wszyscy bandyci mi służą. Zastanówcie się kto tak naprawdę panuje w tym kraju i kto jest na czyichś usługach Madki+ panują? (One nie bo są na łasce Kaczki i żyją w strachu o swoją przyszłość i muszą popierać bandytów uciskających ludzi wykonujących jakąkolwiek pracę, one więc nie są wolne) czy Reiterzy – wzorowi agoryści którzy nigdy w życiu nie wykonywali żadnej pracy dla bandytów i nie pracowali na bandytów i ich sprzymierzeńców, wręcz przeciwnie to bandyci usługują agorystom dostarczając im pod nos wszystkiego czego potrzebują i ciągle mają u agorystów dług, a agoryści reiterzy plują bandytom prosto w ryj. A więc w II turze wbijam PiSowi sztylet prosto w plebejski ryj. Tak też kolejny raz dokonuje swojej zemsty, bo PiS istnieje tylko po to żeby go j..ać. Przekonacie się, że mam rację już niebawem. Stracili już senat i niebawem stracą wszystko, żadne mantry w kościółkach katolickich im nie pomogą. Głosowałem na Żółtka w I Turze, bo jego poglądy są najbliższe minarchizmowi, dokonłem w ten sposób swoistego manifestu. W parlamentarnych oczywiście KONFA ma mój głos.

 4. Głosowanie na Trzaskowskiego samo w sobie jest pomysłem obrzydliwym, ale jakie jest inne wyjście jak chcemy powstrzymać sraczkę legislacyjną PiS?

 5. Głosowałem na Bosaka. Jeżeli teraz uniesie się dumą i nie poprze Dudy będzie to dla mnie oznaczać, że nie ma nic przeciwko temu by władzę w naszej Ojczyźnie przejęli jawni sponsorzy dewiacji i zboczeń (rozumiem tu zachowania niezgodne z tradycyjnym pojmowaniem znaczenia rodziny). Będzie to też oznaczać, że KONFEDERACJA zamyka oczy na przymiarki lewicy do masturbacji naszych dzieci. (Poparcie Dudy może być przecież uwarunkowane ustępstwami ze strony PiS!!! ). Przekonywałem rodzinę do głosowania na KONFEDERACJĘ, teraz wstydziłbym się rodzinie spojrzeć w oczy.

  • Kaczyński nie dotrzymuje umów, tak więc negocjacje z PiS nie mają sensu.
   LPR i Samoobrona w swoim czasie się o tym przekonały.
   Ponadto PiS traktował Konfederację z najwyższą wrogością.
   Tak więc poparcie Dudy jest bezsensowne.

 6. trzaskowski to agentura sorosa, jesli chcecie w polsce eksplozji zboczen, zwyrodnialej edukacji seksualnej waszych dzieci, wiecej europejskiego sowchozu i totalnej degeneracji glosujcie na tego wariata, jesli wolicie wybrac przynajmniej bezpieczniejsza wersje oddajcie glos na dude!

  • No tak ale Trzaskowski nie będzie miał nic do powiedzenia.
   Swoich pomysłów i tak nie wprowadzi w życie a będzie z pewnością blokował postęp programu Wenezuela +, nie przez rozum ale po prostu „na złość”.

 7. Dzisiaj K. Bosak wystąpił w programie M. Olejnik „Kropka nad i”. No i wylazł z niego aparatczyk, obślizgła glizda w rodzaju „obatela Czarneckiego”. Kręcił, wił się, kalkulował, nie dopowiadał…szuja. JKM przy nim to prostolinijny człowiek o wyraźnych poglądach. Na pytanie kogo poprze w wyborach odpowiedział, że obaj kandydaci mu nie odpowiadają. Zgoda. Po czym krętacz dodał, że nie poprze Trzaskowskiego, a na wybory pójdzie. Hipokryta, obyś sczezł.

 8. (…)Tak czy owak wynika z tego wniosek, który powinien stanowić fundament wszelkich rozważań wyborczych – brzmi on następująco: pan prezydent Duda wspólnie z prezydentem Trumpem, swoim obozem politycznym w Polsce, a także opisanymi po wielokroć mocodawcami pana Trumpa, pana Dudy, pana Kaczyńskiego, ale również i pana Putina – zamierzają przeprowadzić w trybie pospiesznym na polskiej ziemi i na polskiej populacji – eksperyment medyczno-technologiczno-geopolityczny. Towarzyszą temu eksperymentowi trwające nieustannie ruchy obcych wojsk na naszym terytorium, totalna inwigilacja wszystkiego i wszystkich (pamiętamy, że Pegasus pod Dobrą Zmianą hula jak dziki mustang).(…)

  (…)Konkludując: mamy do czynienia z przygotowywanym starannie zaplanowanym zmasowanym atakiem na podstawy polskiej państwowości, również w sensie biologicznym, etnicznym. Mamy – wiele na to wskazuje – zwarty, zdeterminowany, bezwzględny zamysł przestępczy skierowany w nas. Taki, któremu nie jesteśmy w stanie się przeciwstawić siłą, sojuszem, polityką, negocjacjami. Niczym nie możemy się przeciwstawić.

  Ale możemy – korzystając z sytuacji wyborczej – spróbować dokonać wyłomu w jedności wroga. Zasiać zamęt w jego szeregach. Zmusić, by zamiast kierować swą siłę przeciw nam – musiał ją skierować w stronę ponownego jednoczenia szeregów. A to daje czas nam – może na zrozumienie powagi sytuacji, na wyzbycie się ułud politycznych. Na podjęcie przeciwdziałań(…).
  – fr. Surrealizm Daily News

  – dlatego zagłosuję na Trzaskowskiego – Duda MUSI zostać odsunięty od władzy. Macie kilka dni, by to zrozumieć

 9. Ideologia socjalizmu (nazywanego przez PO z amerykańska liberalizmem) kosmopolitycznego i antynarodowego, a miejscami wrogiego rodzajowi ludzkiemu jako takiemu (np. gender – płeć określana kryteriami innymi niż biologiczne), którą reprezentuje Rafał Trzaskowski jest o wiele bardziej niebezpieczna od przaśnego socjalizmu państwowo – narodowego reprezentowanego przez PADa i PiS.

  Ale … jeżeli już zdecydowałbym się wyjść z domu to zagłosuję na tęczowego Rafałka, bo taki wybór podpowiada mi logika.

  Po pierwsze, tęczowy Rafałek nie będzie mógł jako Prezydent Rzeczpospolitej wprowadzić nic (zero, null) ze swoich posTępackich pomysłów. Nie jest tutaj w ogóle niebezpieczny.
  Żałosny i śmieszny zarazem jest bełkot pisowskich trolli w sieci straszących nas wprowadzeniem owych posTępackich pomysłów jak Trzaskowski zostanie prezydentem. Te trolle są na tyle głupie albo uważają innych za głupców, bo przecież żeby tęczowy projekt ustawy zgłoszony przez Rafała Trzaskowskiego jako Prezydenta Rzeczpospolitej do Sejmu wszedł w życie, musi zostać przegłosowany przez WIĘKSZOŚĆ SEJMOWĄ czyli Zjednoczoną Prawicę. Przygłupy myślą, że straszą Trzaskowskim a … straszą nas PiSem.

  Po drugie, prezydent ma w zasadzie jedno potężne narzędzie – WETO !!! Za jego pomocą może zastopować wszystkie bolszewickie pomysły PiSu. To jest narzędzie do obrony, nie do ataku!
  I już zapowiedział, że nie podpisze żadnej ustawy ZWIĘKSZAJĄCEJ istniejące podatki lub wprowadzającej NOWE podatki.
  Niewątpliwie jest to propozycja i ukłon w kierunku – przede wszystkim – wyborców Konfederacji. I trzeba ją rozważyć.

  Propozycja Trzaskowskiego wetowania ustaw podatkowych PiS jest wiarygodniejsza od propozycji Dudy. Trzask zrobi to chociażby z powodu nienawiści do PiS.
  Duda sprzeciwiający się Kaczelnikowi i PiS przynależy do gatunku SF. W realu nie występuje.

 10. Wybór między dwoma oszustami…nie wybieram zła, nie wybieram żadnego. Jasne?! Tak was wyszkolili (jak psów), że musicie wybierać (zakodowali w tych pustych głowach: MUSISZ!). Manekiny do głosowania!!! Nie wybieram między dżumą a febrą.

 11. Prezydent nie bedzie mogl nic zrobic??
  Wolne zarty, bedzie reprezentowal kraj w US i Jewropie.
  Ci drudzy to juz w ogole zmienia paragrafy (skoro Prezydent tak uwaza) i nasila ataki na kraj.
  Trzasko na rozmowach z Prezydentem US??
  Tu Bareja chyba sciagnalby czapke z glow iz, wyrosli wieksi od niego.

  Te komentarze to trolle udajacy naiwnych czy czysta lewacka teczowka?? 🤣

 12. Trzaskowski , gardzący szarymi obywatelami i uważający ich za coś gorszego i głupszego- no bo sam to ho, ho, gada i ponoć nawet myśli po francusku – uważa, że ludzie nie pamiętają co robił i mówił. S(r)alon panamichnikowy uważa, że obywatele to motłoch , nie potrafiący mysleć samodzielnie . Pewnie srodze się zawiodą!

Comments are closed.