YouToube cenzuruje film o LGBT „Ich prawdziwe cele”

Screen filmu Prawdziwe Cele. Fot. PCh24
Screen filmu Prawdziwe Cele. Fot. PCh24
REKLAMA

Materiał demaskujący cele światowego lobby LGBT ocenzurowany i usunięty z serwisu YouTube. Film „Ich prawdziwe cele” przygotował portal PCh24. Opowiada o globalnej taktyce i celach środowiska LGBT, więc się nie spodobał.

Zaledwie po kilku dniach film został usunięty z platformy YouTube: „Ten film został usunięty z powodu naruszenia zasad YouTube dotyczących szerzenia nienawiści. Dowiedz się więcej o zwalczaniu mowy nienawiści w Twoim kraju” – brzmiał komunikat tej platformy.

To kolejny przykład cenzurowania dyskusji o ideologii LGBT i zakazu jej jakiejkolwiek krytyki.

REKLAMA

Jednym z ekspertów wypowiadających się w filmie jest red. Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”. W komentarzu po premierze przyznał, że ideologia ta ma „doprowadzić do powszechnej akceptacji dla wszystkich możliwych wynaturzeń i uczynić z jednostkowej przyjemności jedyną miarę wartości i etyki”.

Zdaniem Krystiana Kratiuka, redaktora naczelnego PCh24.pl, jest to „kolejny przykład dyktatury politycznej poprawności”. Redaktor podkreśla, że film był starannie opracowany. Opierał się wyłącznie na faktach i autentycznych cytatach wypowiedzi aktywistów LGBT. Co więcej, w filmie wypowiadają się eksperci, którzy gwarantują wysoki poziom argumentacji.

Dlatego „mamy do czynienia z kolejnym skandalem cenzorskim na platformie YouTube, która pokazuje, że jako monopolista będzie decydowała o czym w Polsce katolikom wolno mówić, a o czym nie wolno” – tłumaczy red. Krystian Kratiuk. Dodaje, że to nie pierwszy przykład „tęczowej cenzury”, która dotknęła portal PCh24.pl

Krystian Kratiuk podkreśla, że w materiale nie znajdziemy żadnych wypowiedzi zawierających jakiekolwiek kontrowersyjne czy nienawistne słowa. Zarzut serwisu o rzekomym szerzeniu „nienawiści” jest dowolną interpretacją czysto cenzorką.

Cenzorzy powinni wiedzieć, że „owoc zakazany” czasami smakuje lepiej. Film nadal dostępny jest pod tym adresem: www.pch24.pl/ich-prawdziwe-cele

REKLAMA