Gretkowskiej znów się ulewa. Celebrytka o Polakach zastygłych w „gó..nie”

Manuela Gretkowska. Foto: Twitter
Manuela Gretkowska. Foto: Twitter

Manuela Gretkowska znów ulały się upławy myślowe. Popłynęło szerokim ściekiem o Polakach, a w szczególności o wyborcach PiS.

Niegdyś dość utalentowana pisarka, teraz już tylko sfrustrowana i skandalizująca celebrytka Manuela Gretkowska znów dała upust swym żalom i pogardzie wobec Polaków, więc na Facebooku polało się szerokim ściekiem. Przytaczamy co „ciekawsze” cytaty. Trudno to nawet komentować, bo jej stanem psychicznym i emocjonalnym mogą się zająć już tylko specjaliści

„Czuję się jakbym czekała na wyniki biopsji, a nie drugiej tury prezydenckich wyborów. Czy złośliwy, czy nie… Raz nadzieja, raz mdli w przeczuciu, że jednak będzie źle. 43 % przewidywań fatalnego końca i 30 % plus – szansy przeżycia. Druga tura, to walka na śmierć i życie demokracji”.

„Lud nadwiślański nie zmienił się od 200 lat. Zastygł w g*wnie jak w bursztynie. Zryw powstańczy o wolność dobije swoimi głosami. Może butów nie ściągnie zabitym, ale ograbi z nadziei”.

„Zostały 2 tygodnie. Nie wiadomo z czym wyskoczy Kurski, do tej pory, na tego ch… można było liczyć w decydujących momentach. Dziadek z Wermachtu już był, kasa dla Żydów też i pedały niszczące polskie rodziny. Teraz czas na pedofilię, łapówki? Albo, że Trzaskowski odbierze 500 i chrzty, drugiego dziecka, bo sam swojego nie ochrzcił czy coś tam. Ma długopis i może. Mało czasu, żeby zdrapać z siebie info g*wno, gdyby ochlapało.”

„Moja nadzieja w Kaczyńskim – Frankensteinie, pozszywanym z trupów smoleńskich, żołnierzy wyklętych i nienawistnej agresji. Na razie pokazuje się rzadko, żeby nie straszyć wyborców PiS-u. Ale może długo nie wytrzyma.”

„Czekam na wyniki, powtórnej politycznej biopsji za dwa tygodnie. Ta pierwsza, na żywym cielsku Polski daje jeszcze nadzieję.”

To jest głos celebrytki, przedstawicielki kulturalnych, tolerancyjnych, wykształconych, postępowych i jakich tam jeszcze prawdziwych Europejczyków. Problemem nie jest nawet sama Gretkowska, bo nie brakuje ludzi z zaburzeniami psychicznymi i emocjonalnymi. Problemem są ci, którzy ją lansują w mediach, politycy, którzy się fotografują z nią, te wszystkie fundacje i urzędy które finansują takich jak ona, czy rasistka Środa. Mogą powiedzieć dowolnie durna i podłą rzecz a i tak będą pieszczochami „elit”.

Comments are closed.