Padniecie ze śmiechu! Posłowie PiS kontra Dobromir Sośnierz w TVP Info [VIDEO]

Dobromir Sośnierz kontra socjaliści z PiS w TVP Info. / foto: Prt Sc TVP Info "Minęła 9"

Do ostrego starcia doszło w TVP Info. W reżymowej telewizji starli się przedstawicieli partii rządzącej, którym ewidentnie bliska jest „socjalistyczna myśl robotnicza”, z posłem Konfederacji Dobromirem Sośnierzem.

Joanna Borowiak, posłanka PiS, weszła w polemikę z przedstawicielem Konfederacji Dobromirem Sośnierzem, który musiał dać jej wykład z podstaw zarządzania państwem i ekonomii. Czy coś zrozumiała nie wiemy, choć się domyślamy.

Sprawiedliwy podział dóbr

Posłanka PiS oburzyła się na określanie 500 plus mianem rozdawnictwa. – Nie rozdawnictwo, jak powiedział pan poseł Sośnierz, tylko sprawiedliwy podział dóbr – powiedziała Borowiak. Bardziej komunistycznej nomenklatury chyba nie dało się użyć.

Poza tym nie cudze pieniądze, a pieniądze Polaków – tłumaczyła dalej posłanka. – No czyli cudze, bo to nie są Wasze pieniądze – wtrącił się Sośnierz, a to wywołało przezabawną reakcję posłanki, która stwierdziła, że w Konfederacji nie szanuje się kobiet.

Na koniec nie mogło zabraknąć czegoś o Rafale Trzaskowskim. – Poseł Sośnierz mówiąc o tym, że to jest rozdawnictwo i cudze pieniądze, zabrzmiał dokładnie tak jak Rafał Trzaskowski. Naprawdę panie pośle – zakończyła posłanka PiS.

Rozdawnictwo a sprawiedliwość

W krótkiej odpowiedzi na to poseł Sośnierz wyjaśnił polityk PiS, czym są cudze pieniądze, a także na czym polega sprawiedliwość. – A czymże jest 500 plus jak nie rozdawnictwem właśnie cudzych pieniędzy? Z punktu widzenia polityków pieniądze, które zabierają w podatkach są pieniędzmi cudzymi – zaczął.

Program 500 plus jest programem całkowicie antyrodzinnym, powoduje że zamożność rodzin przestaje zależeć od ich starań, zaczyna zależeć od państwa. Od tego jak głosują, a nie jak pracują. Dlatego ludzi trafia szlag, bo widzą, że oni dzięki swojej ciężkiej pracy w jakimś przedsiębiorstwie dostają tyle samo albo mniej, co sąsiad, który nic nie robi, tylko się ustawia w kolejce po zasiłki.

Program 500 plus to jest program płacenia przez podatników alimentów na cudze dzieci. To jest wasza wolnościowość panie pośle Bortniczuk, to jest wasza sprawiedliwość pani poseł. Jedyny sprawiedliwy system to jest taki, w którym każdy zatrzymuje to, co sam wypracował – podkreślił Sośnierz.

Redystrybucja dóbr

Tak zaczepiony poseł Bortniczuk nie mógł nie odpowiedzieć. Jego zdaniem z kolei program 500 plus to forma „redystrybucji dóbr”, czyli używa po prostu kolejnej socjalistycznej nomenklatury, na określenie tego samego przekupywania wyborców ich własnymi pieniędzmi. Po tej wypowiedzi w tle rozległ się donośny śmiech posła Dobromira Sośnierza.

18 KOMENTARZE

 1. Jak widać na załączonym filmiku pan Sośnierz nie mógł wiele powiedzieć ponieważ baba gaduła nie dopuszczała go do głosu. Cały PIS.Jeszcze m czelność mówić o szacunku do kobiet , a kim ty jesteś kobito , kimś wyjątkowym ?

 2. Możecie nie lubić PiSu, ale jakiś instynkt samozachowawczy chyba jeszcze macie? Pamiętacie sytuację w międzywojennych Niemczech? Socjaliści z komunistami żarli się o pryncypia, choć razem byli silniejsi. Ale przyszedł Hitler i jednych i drugich powsadzał do obozów. Może my do obozów nie trafimy, ale lewactwo ma już sądy i Senat, a gdy dostanie jeszcze prezydenta, to najdalej na wiosnę będą mieli całą władzę. I przynajmniej przez kolejne 8-12 lat jej nie oddadzą. A wtedy będziemy już mieli 20% bezrobocie, małżeństwa homoseksualne i obóz uchodźców w co drugim mieście. A wasze kochane pieniążki z podatków będą na kontach aferzystów w Luksemburgu.

  • To Hitler wg Pani/ Pana nie był Lewakiem, który zwyczajnie utemperował konkurencję?
   Czy teraz lewizna PIS-owa, rekonstruująca polskie państwu sanacyjne nie ma sądów, większości w Parlamencie i Prezydenta?
   A kto zamroził ustawę antyaborcyjną?
   Kto podnosi nieustanie podatki i wprowadza nowe regulacje?
   Kto utajnił raporty GUS nt rzeczywistej inflacji?
   Kto zadrukowuje papier nakręcając inflacje i manipuluje stopami procentowymi?
   Kto walczy z ruchami narodowymi, za to że ktoś czuje się patriotą?
   …?

    • To dobrze że „zico4you” nie ma wicej pytań. Co do pytań które „zico4you” miało to tak, mamy instynkt samozachowawczy, a oprócz tego wiemy, że rywalizację między socjalistami internacjonalistycznymi, socjalistami odchodzącymi od marksizmu, ale jeszcze nie całkiem i socjalistami nacjonalistycznymi w Niemczech wygrali ci ostatni. I to właśnie jest powód dla którego nie powinniśmy nigdy w sojusze wchodzić z żadnymi socjalistami, czyli też nie z socjalistami i etatystami z partii Populizm i Socjalizm.

   • Ale po co?

    Nie ma obowiązku głosowania, szkoda czasu i środków. Rzekomy „obowiązek obywatelski” to mit, aby legitymizować władze okupacyjne…

 3. W trwałe sojusze z socjalistami brzydziłbym się wchodzić. Ale instynkt samozachowawczy mam. Konfederacja (czy cokolwiek się z niej kiedyś wykształci) jest NATURALNYM KOALICJANTEM PiS w przyszłym Sejmie/Senacie. Myślę o przyszłym PiS pod przywództwem raczej technicznego Morawieckiego niż np. Brudzińskiego. Być może niezbyt łatwym koalicjantem, ale jednak. Oczywiście, że lepiej by przy koalicji PiS+Konfederacja prezydentem był p. Krzysztof Bosak, ale skoro nie przeszedł do drugiej tury… Dlatego z ciężkim westchnieniem zagłosuję na PAD. I od razu wezmę się do roboty, byśmy w przyszłym Sejmie/Senacie mieli co najmniej 40 posłów.

  • Wybacz Pan, ale bredzisz. Z zamordystami, etatystą i socjalistami, którzy rabunkiem i rozdawnictwem stoją, sojusz to mrzonka. CI LUDZIE COFAJĄ RP do poziomu PRL sprzed Wilczka. Poza tym tajne negocjacje ws. obrzydliwego haraczu i próby rabunku w biały dzień 447, w ogóle dyskwalifikują PIS jako taki. To zdrada.

  • Już nie przesadzaj, jaki to naturalny koalicjant? Owszem, oby doszło do takiej koalicji, ale ona będzie ze wszech miar nienaturalna, aż się boję myśleć jak ona mogłaby wyglądać, ale jakoś będzie musiała. O ile JK pokona swoje obrzydzenie do nas…

   • Sojusz pałki z d ?
    PiSowi w sferze gospodarczej bardzo blisko do SLD/Razem. W sferze rozbuchania państwa, etatyzmu, zamordyzmu – nie ma chyba siły, która ich wyprzedza.
    To przecież siła antywolnościowa i socjalistyczna.
    Do tego filosemici, na kolanach przed „sojusznikiem” z bliskiego wschodu.

 4. A jak nazwie Sośnierz pomoc socjalną dla dorosłych i dzieci w takich krajach jak USA, Wielka Brytania, Francja, Belgia, Włochy, Hiszpania, Szwecja, Norwegia, Finlandia i jeszcze wiele innych. To też rozdawnictwo? Zapewne potwierdzi, że tak, że to socjalizm. No ale co zrobić w takim razie, skoro społeczeństwa sobie tego życzą, że sceny z filmu „Ziemia obiecana”, gdzie robotnik stoi po kostki w g*wnie cały dzień przy maszynie a dzieci głodne, już nie przejdą?

  • Argumentum ad populi. Kiedyś lud domagał się palenia czarownic na stosach, a zatem to było dobre ? :D :D :D

 5. Ta kobieta ma rację, obecne działania Konfabulacji przyczynią się do tego, że władzę przejmą tęczowi pederaści. Także podziękujmy Kurwinom i reszcie libertarian.

Comments are closed.