Pilnujmy warszawskiej Syrenki! To podobno „rasistowska ryba”

Syrenka z Kopenhagi Fot. Wikipedia

Mamy kolejny rekord głupoty tzw. „antyrasistów”. Nie wiadomo, czy ta grupa nadaje się jeszcze doleczenia. W Kopenhadze zaatakowali jeden z symboli duńskiej stolicy – Syrenkę.

Jak donosi Reuters, 3 lipca na pomniku Syrenki, ciągle niezidentyfikowani idioci wymalowali napis: „rasistowska ryba”. Przypomnijmy, że spiżowa postać stoi tu ku czci słynnej baśni Christiana Andersena.

107-letnia rzeźba, którą co roku odwiedza milion turystów była już wcześniej dewastowana przez działaczy walczących przeciwko wielorybnikom. „Postępowi aktywiści” ścinali jej też dwukrotnie głowę.

Teraz włączyli się „antyrasiści”. „Uważamy to za wandalizm i rozpoczęliśmy dochodzenie” – poinformował rzecznik policji w Kopenhadze.

Wcześniej posąg małej Syrenki nie był w centrum debat związanych z Black Lives Matter. Ale w tej grupie wszystko może się im skojarzyć… Trzeba jednak i uważać na Syrenki warszawskie. Podobno głupota BLM jest zaraźliwa.

Źródło: Reuters/ AP

9 KOMENTARZE

    • Problem jest taki że według lewaków nazywanie kolorowych rasistami jest niewłaściwe bo rasiści to byli w wermachcie i oni byli biali więc rasistów nazywać można tylko białych. Jedyny sposób na walkę z debilizmem jest niestety zamordyzm debilów inaczej inteligencja i zdrowy rozsądek nigdy nie wygra z debilizmem.

  1. Sami se pilnujcie z tęczowym posłem Wilkiem i tęczowym Rafałem. Konfederacja właśnie zdycha. Ale takie było chyba jej założenie. Rozwalić PiS, przywrócić PO do władzy.
    A potem znowu powstanie jakiś twór na zwłokach Konfy ale już dawno wtedy ludzie będą sami się organizować bez was.

    • Naszym założeniem jest rozwalić PiS, PO i inne partie które kierują się tylko interesem partyjnym, zniszczyć należy też przepisy które nie wnoszą nic tylko szkodzą. Socjalizm też należy w pełni zniszczyć.

  2. Trzaskowski niedawno temu za pieniądze podatników szkolił bojówki antifiarskie w Warszawie … jeśli ktoś będzie demolował naszą stolicę to właśnie oni. Trzaskowski to sponsor terroryzmu.

  3. Ciekawe jest też to, że Andersen był „kochający inaczej”. Oczywiście na jego baśniach się wychowałem, zresztą nie tylko ja. Ale dla tych tumanów to chyba nie dotrze.

  4. Głosujcie na Trzaskowskiego (który już podpisał Deklarację LGBT+, która m.in. zakłada naukę dzieci onanizmu), to w Polsce będzie jak w Hiszpanii gdzie LGBT dopięło swego i dzieci są na siłę indoktrynowane propagandą LGBT, ponieważ tamtejsze władze uznały, że „Nie możemy w żaden sposób myśleć, że dzieci należą do rodziców”. Tak więc nie należą i są oswajane z praktykami homoseksualnymi, uczone ideologii Gender oraz m.in. technik m a s t u r b a c j i. Co więcej – dzieci są zachęcane do denuncjowania „homofobicznych” rodziców, którzy nie zgadzają się na te praktyki. A do tego rodzice, opiekunowie którzy sprzeciwiają się takiej działalności kolektywu LGBT lub krytykują ideologię gender publicznie lub prywatnie, mogą podlegać sankcjom i grzywnie w wysokości od 200 do 45 000 euro.

Comments are closed.