Przerażająca scena na przejeździe kolejowym. Pomoc przyszła w ostatniej chwili [VIDEO]

Skoda gitigo w potrzasku na przejeździe kolejowym.
Skoda gitigo w potrzasku na przejeździe kolejowym. (screen/YT/ policja śląska)

Bardzo niebezpieczną sytuację zarejestrowały kamery na jednym z przejazdów kolejowych w powiecie pszczyńskim na Śląsku. Na nagraniu widać jak kobieta jadąca skodą citigo utknęła na przejeździe kolejowym. Zagapiła się i nagle znalazła między opuszczonymi szlabanami. Z opresji wybawił ją na chwilę przed przejazdem pociągu policjant w cywilu.

Kiedy kobieta zorientowała się, że jest w potrzasku, cofnęła jak najbliżej szlabanu w nadziei, że pociąg, który miał za chwilę przejechać, nie zdoła jej zahaczyć. Nagle widać jak do szlabanu podchodzi mężczyzna, który jednym ruchem uwolnił ją z niebezpieczeństwa.

– Całą sytuację widział policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, który był już po służbie. Stróż prawa zareagował natychmiast, bowiem liczyła się każda sekunda. Ruszył w kierunku przejazdu i wyłamał bariery, aby pomóc kobiecie wydostać się z potrzasku – podał śląska policja.

Policjant w cywilu podszedł do roztrzęsionej kobiet. Na miejscu pojawił się patrol drogówki, który ukarał ją mandatem wysokości 300 zł i czterema punktami karnymi. Policja, ku przestrodze innych kierowców, opublikowała film w sieci.

Comments are closed.