Stanisław Michalkiewicz zdradza jak zagłosuje w II turze. „Zamierzam zrobić figla” [VIDEO]

Stanisław Michalkiewicz. Foto: print screen yt
Stanisław Michalkiewicz. Foto: print screen yt
Prenumerata Najwyższego Czasu!

Środowisko konserwatywno-liberalne jest bardzo mocno podzielone przed II turą wyborów. Wybór między dżumą a cholerą, czy kulką w łeb a gilotyną, nie należy do najprzyjemniejszych. Swoją propozycję na głosowanie przedstawił Stanisław Michalkiewicz.

Do II tury wyborów prezydenckich przeszli Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Badania pokazują, że zdecydować mogą wyborcy Krzysztofa Bosaka i Konfederacji, a ci są bardzo podzieleni. Wg sondaży ok. 1/3 zagłosuje na Dudę, 1/3 na Trzaskowskiego, a 1/3 zbojkotuje głosowanie.

Michalkiewicz: Zamierzam zrobić figla

Swój pomysł na II turę przedstawił Stanisław Michalkiewicz, który wprost mówi o tym, iż zamierza zrobić figla i Andrzejowi Dudzie i Rafałowi Trzaskowskiemu.

Gdyby mnie ktoś zapytał, co ja zamierzam zrobić w II turze, to ja bym powiedział, że zamierzam zrobić figla – zaczął Michalkiewicz. – Jeżeli państwo też chcielibyście zrobić figla, to ja Was zachęcam do tego.

Następnie wyjaśnia, o co konkretnie chodzi. – Pójść na wybory, żeby była frekwencja jeszcze większa niż była, ale żeby skreślić obydwu kandydatów. Taki głos oczywiście będzie nieważny – wyjaśnia.

Jeżeli byłoby tylko 10 tysięcy głosów nieważnych, to nie byłoby problemu, ale jeżeli będzie 2 miliony głosów nieważnych…to wtedy już jeden i drugi kandydat nie będzie pewny swojego zwycięstwa – kontynuuje publicysta.

Zaczną się wzajemnie oskarżać o sfałszowanie wyborów i dopiero się wtedy zakotłuje. Nikt w tej sytuacji nie będzie zwracał uwagi na żadnych wrogów, bo będą siebie zagryzać nawzajem i właśnie o to chodzi – podsumowuje Michalkiewicz.

Umizgi kandydatów do Konfederacji i ich dwulicowość może sprawić, że więcej osób zdecyduje się na taki krok, gdyż po prostu będą mieli ich serdecznie dość. Identyczny pomysł kilka dni temu przedstawił redaktor nczas.com.

Comments are closed.