To nie żart. Rafał Trzaskowski: Pójdę na Marsz Niepodległości [VIDEO]

Rafał Trzaskowski. / foto: Prt Sc TVN24

Festiwal hipokryzji trwa. Rafał Trzaskowski zapowiada pójście na Marsz Niepodległości, jednak pod pewnymi warunkami.

Po tym, jak Krzysztof Bosak zajął czwarte miejsce, zdobywając prawie 7 procent głosów, walka o jego wyborców trwa ostro zarówno ze strony Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Kolejni politycy PO tłumaczą dlaczego wyborcy Konfederacji powinni zagłosować na Rafała Trzaskowskiego w II turze wyborów. Sam Trzaskowski także przymila się do wyborców Bosaka.

Już w czasie wieczoru wyborczego mówił, iż w sprawach gospodarczych to on właściwie jest wolnorynkowcem. Wczoraj w „Kropce nad i” okazało się, że jest także narodowcem.

Trzaskowski przekonywał, że wyborcy Krzysztofa Bosaka chcą zmiany, a prezydent Warszawy tą zmianą ma być. Co więcej zadeklarował pójście na Marsz Niepodległości.

Ja pójdę na Marsz Niepodległości, pod warunkiem, że będzie absolutna gwarancja, iż nie będzie wykorzystywany politycznie. Ja o tym mówiłem od początku – stwierdził w TVN24.

36 KOMENTARZE

  1. „zagłosowałbym” na Rafalalę „gdyby nie było to wykorzystywane politycznie” a tak NIE zagłosuję na DUBLERA Kidawy-Błońskiej bo NIE daję wiary w ani 1 słowo ZASTĘPCZEGO kandydata .PO.KO :p

  2. Ziemkiewicz o Tusku (Interia, 4 sierpnia 2017):”Tusk natomiast jest wyjątkowo cyniczną kreaturą pozbawioną jakichkolwiek zasad, poza dążeniem do osobistego wyniesienia, zaszczytów i splendorów. Komentatorzy wyrobili mu markę polityka „teflonowego”, ale dużo bardziej niż z teflonem kojarzy się z gumą czy inną substancją na tyle glutowatą, że może wcisnąć się wszędzie i przybrać każdy kształt. Wystarczy zerknąć na jego polityczną drogę – kiedy to punktowało był liberałem, kiedy dawało profit etatystą, raz podpisywał bogoojczyźnianą do groteski „deklarację wawelską” a raz szczuł na Polaka-katolika swoich palikotów; kiedy mu się to opłacało, oddawał się z partią w opiekę Matce Boskiej Trybunalskiej i cichcem uzupełniał przed wyborami kościelny ślub po latach współżycia na kocią łapę, a kiedy potrzeby się zmieniły, oznajmiał dumnie, że nie będzie klękał przed księdzem – by w końcu, dla podlizania się szafarzom unijnych stanowisk, posterować ostro całą platformą w lewo, ku tęczowości i genderom.”

  3. skonczony hipokryta, takich ludzi nalezy izolowac politycznie
    jesli „to cos” wygra to rownie dobrze moznaby zaprosic do rzadzenia Polska Sorosa, to samo i identycznie.

  4. Gdyby jako przedstawiciel ,, obozu zdrady i zaprzaństwa,, chciał się pojawić na tym marszu, należałoby grandziarza , oszusta i cynika poprosić o opuszczenie tego marszu- jego miejsce jest na marszach LGBT. PO(s)tępaki myślą, że ludzie nie pamiętają co oni wyprawiali z marszem niepodległości.

  5. Quintus Tullius Cicero ponad dwa tysiące lat temu w „Jak wygrać wybory” napisał, punkt 5 – obiecaj wszystko wszystkim.

Comments are closed.