Korwin-Mikke: Musimy ZNISZCZYĆ zasady tego ustroju. Jedną z nich jest równouprawnienie kobiet

Janusz Korwin-Mikke. / foto: YT: Super Express

Janusz Korwin-Mikke w nowym poście na Facebooku pisze po raz kolejny o średnim rozkładzie inteligencji wśród kobiet i mężczyzn. – Musimy ZNISZCZYĆ zasady tego ustroju. Jedną z nich jest równouprawnienie kobiet – podkreśla.

Poseł Konfederacji rozgrzał już Internet swymi wpisami na temat kobiet. Jego wpisy spotkały się z żywą reakcją, a polityk nie ustępuje i wstawia kolejny post na temat średniej inteligencji kobiet i mężczyzn.

Niewielka różnica

Poglądowa krzywa rozkładu normalnego – w tym przypadku inteligencji; wśród kobiet błękitna, wśród mężczyzn seledynowa. Średnia różni się niewiele – o 4 punkty, przy czym u różnych nacji jest z tym różnie, np. wśród Żydów Aszkenazyjczyków jest to niemal zero, a Holendrzy górują nad Holenderkami o prawie 8 punktów – pisze Korwin-Mikke.

Znacznie ważniejsze jest to, że wśród mężczyzn jest większy rozrzut; kobiety są bardziej średnie. Proszę zauważyć (czerwony prostokąt po prawej), że wśród ludzi wysoce inteligentnych (a to oni powinni rządzić) kobiet prawie nie ma – ale nie ma ich też wśród największych tumanów. W rodzinach lumpów to kobiety rządzą – nieprawda-ż? – dodaje.

Zniszczyć ustrój

Pod postem znów rozgorzała dyskusja, a wiele osób pytało „po co” i „dlaczego” Korwin-Mikke wciąż porusza ten temat. – Po co to? Bo musimy ZNISZCZYĆ zasady, na ktorych opiera sie obecny ustrój – a jedną z nich jest równouprawniewnie kobiet! – odpowiada poseł.

19 KOMENTARZE

 1. Niestety wszystko poszło już za daleko. To tzw. „równouprawnienie kobiet” (w rzeczywistości o wiele większe uprzywilejowanie kobiet w stosunku do mężczyzn) doprowadziło do zniszczenia struktur społecznych kształtowanych przez tysiące lat. Katastrofa demograficzna powiązana z tym faktem ma miejsce już właściwie w całym (post) europejskim świecie

  • Jest jeszcze poważniejsze zagadnienie:rzekoma nagonka na hermafrodytów et consortes. Masy biorą to na poważnie pomimo ich aktywnego i swobodnego uczestnictwa na wszystkich szczeblach życia publicznego. Gawiedź ma potem mętliki w głowie i wiesza pisankowe flagi,a biało-czerwone chowa utożsamiając je z faszyzmem. Doprowadzona do takiego stanu umysłowego sama zacznie oddawać wszystko co jej pozostało. I nawet nie będzie wiedzieć dlaczego .

 2. To jeszcze nic.

  Proszę sprawdzić w rocznikach statystycznych (kiedy jeszcze takie badania były robione), jak wygląda mediana IQ dla mieszkańców afryki vs reszta świata oraz jak wygląda wariancja.

  IQ na poziomie 85 i niższym nie pozwala na normalne funkcjonowanie w społeczeństwach rozwiniętych. IQ na poziomie 75 i niższym to funkcjonalny kretyn.

  W czarnej afryce mediana IQ w wielu krajach jest na poziomie sześćdziesięciu kilku punktów, dla całej afryki wynik oscyluje w okolicach siedemdziesięciu / siedemdziesięciu kilku.

  TO TRZEBA PODKREŚLAĆ, wszystkim lewakom i ludziom złej woli opowiadającym bajeczki o lekarzach i inżynierach.

  Oczywiście nie oznacza to, że przy rozkładach IQ jakie tam są nie będzie tam ludzi inteligentnych lub nawet wybitnie inteligentnych, ale tzw. masa będzie faktycznie przysłowiową „ciemną masą”.

 3. Korwin ma rację ale jest kiepskim dyplomatą i takie wypowiedzi przynoszą straty w elektoracie.
  Żeby zniszczyć równouprawnienie kobiet należy najpierw zniszczyć istniejący system, którego nie da się zreformować.
  Zniszczyć go można natomiast np poprzez zaniechanie utrzymania istniejącej infrastruktury, opodatkowanej działalności, zawierania umów o pracę, zaniechanie podejmowania pracy inżyniera itd.
  Również zaniechanie związków z kobietami o poglądach lewicowych (czyli z dużą większością Polek).
  Brak kasy w budżecie, brak dzieci, brak kadr – to jest to co może zniszczyć jakikolwiek system.

  • a jednak to jego partie maja najwieksze wyniki a zoltek czy inni wolnosciowcy juz nie koniecznie
   wolalbym by był król, można by odpuscic politykowanie bo to do niczego nie prowadzi

  • Skąd wzięło mu się, ze skoro inteligencja kobiet delikatnie mówiąc jest inna niż mężczyzn to ma to usprawiedliwiać wyższe zarobki mężczyzn? Takie sprawy trzeba rozstrzygać indywidualnie, nawet w wypadku gdy stwierdzimy regułę statystyczna. Przecież każdy z nas zna mnóstwo głupich mężczyzn.

 4. zniszczyć równouprawnienie kobiet… zbyt szokujące, by zgodzić się z JKM od razu, jednak… proponuję zacząć od mojej żony

 5. Ustrój ten został stworzony przez mafie, służby, loże satanistów okultystów widać to przy otwarciu tunelu Gotarda …
  na Białorusi, w Iranie, Rosji … nie ma problemów z LGBTQ, równouprawnieniem kobiet, Govid 19 …

 6. Mikke poważnie widać zaniepokoił się dobrym wynikiem Bosaka i robi wszystko aby ośmieszyć Konfederację.I najprawdopodobniej dopnie swego ma w końcu ponad trzydziestoletnie już doświadczenie w tej materii

 7. Na początek to pan Janusz zniszczy Konfederację,jak wiele wcześniejszych tworów na prawicy.Wielki to mistrz destrukcji i bezcenna pomoc dla lewicy.

 8. Powtarzam swą tezę, że Pan JKM wypowiada się w sposób maniakalnie negatywny o kobietach z powodu swoich prywatnych złych doświadczeń z kręgu rodzinnego w dzieciństwie, jest to teza czysto naukowa-rany z dzieciństwa rzutują na całe życie i nawet w późnym wieku są z tego tytułu konsekwencje.Proponuję Panu JKM wybaczenie konkretnym,jednostkowym kobietom , przez które czuł się w życiu pokrzywdzony i nie szukanie taniej sensacji, bo reprezentuje prawicową opcję polityczną mimo niektórych mocno nieprawicowych elementów swojego życiorysu i niech zaprzestanie szkodzić Konfederacji niczym robak w jabłku.

 9. Cóż, wygląda na to, że JKM ze starości zgubił spory % IQ i wyskoczył niczym nagle obudzony śpioch z letargu do szkodzenia z frakcją, przy której się zaczaił… Rugowanie postaci subito!

 10. Dlaczego inteligencja ma być wyznacznikiem praw? Czy osoby o wyższym IQ lepiej radzą sobie w życiu? Czy są zaradniejsze? Tesla podobno był geniuszem, a prawdziwą kasę robił Edison. Historia zna wielu mniej inteligentnych, którzy świetnie sobie w życiu poradzili. Moim zdaniem aby obalić ten system należy uniemożliwić wybieranie władzy przez ludzi podatnych na manipulacje i sugestie czyli naiwnych. Tylko jak to zrobić?

 11. @Anonimowy gdyby rządzili inteligentni ludzie to wszelakiej masci cwaniaczki i nieroby nie mieli by racji bytu.
  PS. Gdyby glupkom odebrać prawa glosu nie trzeba by rewolucji, wszystko by się samo wyklarowalo.

 12. Odbieranie głosu wszystkim kobietom i pozostawienie go wszystkim mężczyznom to nie jest właściwy wniosek. Poprawnie należy pozostawić prawo do głosowania wszystkim powyżej określonego poziomu np. 100 IQ bez względu na płeć. Jeśli w tej grupie będzie więcej mężczyzn to ok, ale nikt nie będzie dyskryminowany. Z odbieraniem głosu kobiecie 120 IQ a zostawianiem go mężczyźnie o IQ 80 trudno się zgodzić. Ponieważ zaś IQ ciężko obiektywnie zmierzyć oraz zmienia się ono w czasie to w praktyce mogą głosować niemal wszyscy.

 13. Jak zwykle p.JKM w formie — najwiekszy problem w Polsce? Nie niskie zarobki, nie wysokie ceny, nie lezaca sluzba zdrowia, nie przymusowy ZUS, nie. Rownouprawnienie kobiet (tak w ogole to nie prawda, kobiety w Polsce maja nad-prawa). Geniusz.

  Poza tym za Hitlera bylo lepiej, czyli staran o niszczenie wlasnej formacji cd.

Comments are closed.