Krzysztof Bosak bardaszy intelektualnie Dudę i Trzaskowskiego. „Są gotowi powiedzieć wszystko, żeby wygrać”

Krzysztof Bosak. / foto: YouTube: Polskie Radio

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji w wyborach prezydenckich, w których uzyskał czwarty wynik, był gościem programu trzeciego Polskiego Radia. Tam mówił o II turze i kandydaturze Andrzeja Dudy oraz Rafała Trzaskowskiego.

Krzysztof Bosak jako przedstawiciel ideowej prawicy uzyskał w I turze wyborów prezydenckich blisko 7 procent głosów i zajął 4. miejsce. Układ sił sprawia, że milion trzysta tysięcy wyborców, którzy zagłosowali na kandydata Konfederacji będzie decydujące w II turze.

Walka o elektorat Konfederacji

Od kilku dni Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski oraz ich polityczni kompani od kilku dni prześcigają się w coraz bardziej wolnorynkowych propozycjach. Jak tak dalej pójdzie to do niedzieli któryś z nich złoży tyle obietnic, że obudzimy się w AKAPie.

Moi wyborcy są celami operacji socjotechnicznej, która trwa od kilku dni, w której politycy, którzy dystansowali się od środowisk ideowej prawicy, nagle odkrywają swoją bliskość z nimi. Świadomi obywatele powinni przyglądać się temu ze zrozumieniem – mówi Krzysztof Bosak.

Andrzej Duda przedstawił się jako „prezydent niskich podatków”, z kolei Rafał Trzaskowski zaproponował „veto podatkowe”. – Zwracamy uwagę w swoich wypowiedziach publicznych, że nasze hasło to niskie i proste podatki. PO zaproponowała ponad 20 ustaw podnoszących podatki. PiS nie jest lepszy, bo zaproponował 30 takich ustaw – wskazuje Bosak.

Jestem pozbawiony złudzeń, jeśli chodzi o Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego. Są oni gotowi powiedzieć wszystko, żeby wygrać – podkreślił poseł Konfederacji.

Do kogo bliżej Konfederacji?

Konfederacja już w wieczór wyborczy wydała oświadczenie, iż nie poprze żadnego z kandydatów, którzy przeszli do drugiej tury. Mimo tego od kilku dni wszyscy przedstawiciele partii pytani są o to, do którego polityka jest im bliżej.

Zachęcamy swoich sympatyków, by ws. wyborów postąpili zgodnie ze swoim rozsądkiem i sumieniem. Wybór jest wyjątkowo trudny i nieprzyjemny, to wybór mniejszego zła – mówił w Trójce Bosak.

Umówiliśmy się w Konfederacji, że nie poprzemy żadnego kandydata i nie mam zamiaru dawać żadnych sygnałów, na kogo zagłosuję – dodawał. Polityk podkreślił również, że żaden ze sztabów pozostałych w wyścigu kandydatów nie kontaktował się z nim.

8 KOMENTARZE

  1. jak sa gotowi wszystko powiedzieć to niech powiedzą, że są przeciw 447 just i pieniądze na bazy amerykańskie wydadzą na polskie wojsko.

    słucham, niech mówią!
    i chętnie zagłosuje , serio

  2. Bardaszy…tytuł dla typowego brukowca, szmatławca jakim jest N. Czas. Bardaszy -nie ma takiego określenia. Bardacha-kibel, sracz. Bardaszy=sraczy (l.mn) srakuje ?! Co za język, co za tematy. Dno. Elektorat dla 5 % młodych lumpów.

    • Hej Jarun, a co Ty tak tu dokazujesz? Chyba to nie jest najlepsze forum dla Ciebie. Kogo popierasz? Okrągły stół? Jara, Donka? Alternatywę wyborczą przygotowaną przez oficerów prowadzących? Tylko Konfa daje jakąś nadzieję dla tego umęczonego kraju. Oczywiście to się nie stanie szybko. Społeczeństwo mamy głęboko zdemoralizowane. Poparcie na tym poziomie już graniczy z cudem.

  3. Krzysiu gwiazdorzy, no i dobrze -to jego łabędzi śpiew. Na koniec swojej przygody z kandydowaniem, mógłby Bosak odejść z przytupem, „nawrzucać, nawtykać”, że teraz to przymilają się, a za ich rządów „równo” okradali. Ścierpieliby wygarniecie prawdy o ich partiach (niedorżniętym POPiS-ie) bo…wybory i trzeba przełknąć tę „żabę”. Bosak jednak kalkuluje, czyli jako partyjny aparatczyk czeka, do kogo się podczepić, by ten dał mu ciepłą posadkę, a może i żonusię umieściłby w złodziejskiej Radzie Nadzorczej spółce Skarbu Państwa ? Teraz karierowicze z Konfederacji, partyjne gnidy, sztabowcy Bosaka podniosą wrzask: „…że to nie tak, że my ideowcy, że…pierdu, pierdu” i też liczą na synekury. Tak czy siak: Bosak i sztabowcy – do dymisji!

  4. Cenzura na tym forum jak za ZSRR – prawdziwie „Konfederacyjne” metody. Wycinajcie dalej komentarze. Wstyd.

Comments are closed.