Krzysztof Bosak: Duda i Trzaskowski nie zasłużyli na udzielenie im poparcia

Krzysztof Bosak. / foto: Prt Sc Polsat News

Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski walczą o poparcie elektoratu kandydatów, którzy nie dostali się do II tury. Krzysztof Bosak twierdzi, że to poparcie im się nie należy.

– Powinienem powiedzieć, że się cieszę z nawrócenia, ale prawda jest taka, że nie do końca w to nawrócenie wierzę – tak Krzysztof Bosak ocenił deklarację Rafała Trzaskowskiego, który stwierdził, że wybrałby się na Marsz Niepodległości.

– Pamiętam, kiedy Rafał Trzaskowski już był prezydentem Warszawy i zakazywał zdaje się, że marszu Powstania Warszawskiego, w którym szedłem. Pamiętam też jego postawę, kiedy były Marsze Niepodległości i jego poprzedniczki pani Hanny Gronkiewicz-Waltz, która nadużyła przepisy, bo później przegrała w sądzie, i rozwiązywała Marsz Niepodległości czy zakazywała go w roku 2018 lub 2019 – dodał.

Krzysztof Bosak twierdzi, że Duda i Trzaskowski nie zasłużyli na poparcie jego wyborców. Żaden z nich nie prezentuje postulatów Konfederacji.

– To, co w tej chwili się dzieje, to jest taki festiwal hipokryzji, żeby było jasne, z obu stron. Ze strony Rafała Trzaskowskiego i prezydenta Andrzeja Dudy. W tej chwili odkrywają pilne pokrewieństwo z naszymi wyborcami – mówi Konfederata.

– Żaden z kandydatów, którzy weszli do II tury na poparcie nie zasłużył i ja też teraz nie dam wskazania – dodał.

Źródło: Polsat News, PAP

13 KOMENTARZE

 1. moze Duda nie jest idealnym prezydentem. Nie mniej wybór na Trzaskowskiego byłoby błędem moim zdaniem. Duda mniejsze zło. Niestety nie ma innej opcji jak is zagłosować…….

 2. To jest wspaniała odpowiedź Pana Bosaka…jeden i drugi to śmiecie…czas zniszczyć ustalenia okrągłostołowe…

 3. Ten gość jeszcze do niedawna łaził ulicami z bojowkami młodzieży wszechpolskiej z antysemickimi hasłami. Ludzie kogo wy słuchacie? Patoli?

 4. Nie jest dobry monopol PiSu. PiS (mówmy wprost JK) postrzega właśnie Konfę jako największego konkurenta/wroga , dlatego nie jest w jej interesie poparcie PADa. Takie są realia.

 5. może zobowiązać obydwu kandydatów do II tury wyborów, jeśli chcą poparcia
  sympatyków Konfederacji, niech publicznie w Kościele przed ołtarzem
  przysięgną, że: 1) zablokują wszelkie zapędy „judejczyków” na mienie bezspadkowe
  2) będą dbali o interes Polski

Comments are closed.