Liderka #BlackLivesMatter: Biali podludzie rodzą się z wadą genetyczną. Niech Allah da nam siłę, by ich nie zabijać

#BlackLivesMatter Źródło: Pixabay

Yusra Khogali, należąca do liderów ruchu #BlackLivesMatter, powiedziała, że „biali mają wrodzoną wadę genetyczną” oraz, że musi się modlić do Allaha o siłę „by nie zabijać białych”.

„Bycie białym nie oznacza bycia człowiekiem. W rzeczywistości bycie białym oznacza bycie podczłowiekiem” – napisała w mediach społecznościowych.

Swoją tezę Khogali podpiera rasistowską pseudonauką. „Biali ludzie mają wady genetyczne. Takie są fakty” – stwierdziła.

„Białe osoby potrzebują białej supremacji jako mechanizmu chroniącego ich przetrwanie jako ludzi, ponieważ wszystko, co mogą zrobić, to produkować siebie” – napisała.

„Czarni, których geny są dominujące, mogliby dosłownie wymazać białą rasę, gdyby dać im taką moc” – dodała.

Jej nowy wpis pokrywa się z tym, co pisała w 2016 roku. Wtedy to, również za pośrednictwem mediów społecznościowych, prosiła Allaha by „dał jej siłę aby nie zabiła białych mężczyzn i ludzi”.

Mimo tego typu wpisów ruch #BlackLivesMatter cieszy się sporą popularnością wśród lewicowych elit, a Antifa pomaga im w prowokowaniu zamieszek.

Źródło: newspunch.com

16 KOMENTARZE

 1. czarna idiotko, czarnuszki maja mozgownice do pieprzenia sie i natychmiastowego wyskrobania,to jest wszystko co potraficie, no i zapomnialem ,ze potraficie przez dziesieciolecia wyciagac lapy po jalmuzne, a wiec jak chcecie nas zalac?

 2. Jak tak patrzeć na rozwój sytuacji społecznej w USA, to mieszkający tam biali to rzeczywiście podludzie.
  W przeciwnym razie nie doprowadziliby swojego społeczeństwa do sytuacji w której się znalazło.
  Wady genetyczne o których pisze ta murzynka sprzyjają miedzy innymi lewaczeniu.

  • No zaraz! PRZECIEŻ wbrew logice prawisz, gdy przecież lewaczenie vel proaborcjonizm daje nam mechanizm selekcji (naturalnej?), skutkujący ograniczeniem populacji lewackiej również. Chyba że – „Wiedźmin” zakładasz iż lewactwo, oprócz aborcji latorośli prawicowców, zakłada rozmnażanie się na potęgę w sferze „progresywistów”. Czyli aborcja dla ciemniaków prawicowców, a nie dla progresywistów lewicowców. Rozważ to sobie, kiedy z 50 lat jeszcze pożyjesz – zmniejszając odrobinę i bez modlitw, swój dystans do tej zafajdanej Yusra Khogali.

   • No właśnie.
    Rzeczona wada genetyczna prowadzi do ograniczenia i z czasem wymarcia populacji.
    Chodzi oczywiście o część zlewaczałą, czyli obecnie większość białej ludności w USA.

 3. Zauwazylem, ze czym ktos jest bardziej inteligetny to jest bardziej naiwny w rasie bialej. Azjaci sa duzo mniej naiwni. Czarni przy IQ 70-80 sa z natury nie przystosowani do myslenia.

 4. Powinni pozamykać tych wszystkich czarnych rasistów w obozach resocjalizacji! Żydowskich rasistów, twierdzących że są lepsi od innych również zamknąć w obozach resocjalizacyjnych! Izolacja dla ksenofobów! Hej!

 5. Do tego doprowadzono – biały rasizm z przeszłości zastąpiono czarnym rasizmem wobec białych. Zobaczmy co zrobiono z białymi w dawnym Zimbabwe, a obecnie co dzieje się z białymi farmerami w RPA. Nie powinno być zgody na żaden rasizm.

 6. 100% racji ma ta kobieta. Tylko podludzie mogli dopuścić do tego co teraz dzieje się w USA

 7. Słuchajcie dobrze co ona mówi i wyciągnijcie wnioski bo czarni są przesiąknięci nienawiścią i nie ma to związku z historycznym niewolnictwem.

 8. Murzynów łapali i sprzedawali głównie inni Murzyni i Arabowie. Inne nacje (m. in. Żydzi) po prostu zajmowały się ich dystrybucją i transportem.

Comments are closed.