Skandal w Biedronce! Klient zwyzywał i opluł ochroniarza. Grożą mu trzy lata więzienia [VIDEO]

Foto: Facebook OMZRIK

Agresywny klient krakowskiej Biedronki został zatrzymany przez policję. Za burdę w sklepie grożą mu trzy lata odsiadki.

Policja zatrzymała mężczyznę, który zrobił awanturę w krakowskiej Biedronce. Wulgarnym zachowaniem klienta od kilku dni żyła sieć.

37-latek dostał szału, bo z powodu braku maski ochronnej został wyproszony ze sklepu. Początkowo mężczyzna zastosował się do prośby i opuścił sklep.

Jednak szybko zawrócił i ponownie wszedł do środka. Wówczas dał upust swojej furii.

Zaczął wyzywać pracownika, wymachiwał rękoma przed twarzą mężczyzny, a następnie go opluł. 37-latek stał się jeszcze bardziej agresywny, gdy usłyszał, że mężczyzna mówi po rosyjsku.

Wściekły klient obrzucił pracownika obelgami i znowu kilkakrotnie go opluł. – Ukrainiec, k*rwa je*any! On będzie, k*rwa u nas w Polsce rządził! – wykrzykiwał.

Awanturę przerwał kierownik, który kazał agresywnemu 37-latkowi opuszczenie sklepu. Mężczyzna w końcu zastosował się do polecenia, ale na odchodne rzucił koszykami.

Zajście rejestrowali inni klienci. Nagranie z zajścia opublikował m.in. kontrowersyjny Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

https://www.facebook.com/watch/?v=584379079129130

Po kilku dniach 37-latek został zidentyfikowany i zatrzymany przez krakowską policję. Wcześniej przesłuchano świadków awantury i pokrzywdzonego Białorusina.

Na komisariacie 37-letni agresor przyznał się do publicznego znieważenia osoby z powodu jej przynależności narodowej. Za to grozi mu do 3 lat więzienia.

Prokuratura Rejonowa dla Krakowa – Krowodrzy zastosowała wobec mężczyzny dozór policji.

Źródło: o2

5 KOMENTARZE

  1. „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”
    powinien zwrócić uwagę, iż „usłyszał, że mężczyzna mówi po rosyjsku”
    To musiała być ruska onuca, ruski agent. Nie warto się tym zająć przy sobocie, jak już wszystkie jajca są pogłaskane z nudów?

  2. Gównoburza a nie żaden tam sensacyjny fakt. To noszenie maseczki to jest poroniony pomysł. Zresztą Morawiecki sam powiedział że nie ma się czego bać. Widać ten koleś wziął sobie to za bardzo do serca.

Comments are closed.