„Antyrasiści” żądają rozwiązania Kościoła katolickiego

Aktywiści stowarzyszenia Liga Obrony Czarnej Afryki (LDNA). Foto: yt/fl24.net
Aktywiści stowarzyszenia Liga Obrony Czarnej Afryki (LDNA). Foto: yt/fl24.net

Stowarzyszenie Liga Obrony Czarnej Afryki (LDNA) chce rozwiązania Kościoła katolickiego jako „zadośćuczynienia” za swoje krzywdy. Majątek Kościoła rzecz jasna należy przekazać owym „poszkodowanym”.

Rzecznik LDNA podczas demonstracji „antyrasistowskiej” w Paryżu mówił, że „Francja jest państwem totalitarnym, terrorystycznym, niewolniczym i kolonialnym”. Czarnoafrykańska Liga zaatakowała też konserwatywny i katolicki, choć dość marginalny ruch polityczny Civitas.

Kiedy lider tej partii Alain Escada potępił działania ”antyrasistów”, usłyszał, że „w Civitas lubimy ładne gospodynie domowe …”. Kolejne twitty LDNA brzmiały jeszcze groźniej: „niedługo nadejdzie dzień, w którym LDNA otrzyma sprawiedliwe zadośćuczynienie za wszystkie okrucieństwa popełnione i przyzwolone przez Francję wobec naszych przodków.”

A dalej okazało się, że „Nawet Watykan, Kościół katolicki, będzie musiał pójść do kasy i zostać rozwiązany po wypłaceniu odszkodowań”.

24 czerwca LDNA brutalnie atakowało nawet pamięć generała de Gaulle’a.

„Jeśli Charles de Gaulle był wielkim przestępcą, był także zbiegiem z II wojny światowej. W obliczu klęski francuskiej podczas wojny de Gaulle zdecydował się raczej na ucieczkę niż na obronę swojego terytorium” – można się dowiedzieć od czarnoskórych „antyrasistów”.

La Ligue de défense noire africaine veut dissoudre… l’Église catholique!

Źródło: VA/ FL24

7 KOMENTARZE

 1. Powtarzam po raz n-ty. Mediana IQ krajów „czarnej” Afryki oscyluje w okolicach sześćdziesięciu kilku punktów. Całej afryki w okolicach 70 kilku.

  Wynik poniżej 85 nie pozwala na pełne i normalne funkcjonowanie w rozwiniętym społeczeństwie. Wszystko poniżej 75 to funkcjonalny kretyn.

  Efekty tego typu rewolucji jak w soczewce skupiają się w Zimbabwe. Po obrabowaniu, przegonieniu i wymordowaniu białych kraj podpadł w skrajne ubóstwo, galopująca inflacja (najwyższa na świecie) doprowadziła do upadku lokalnej waluty. W ciągu kilku lat z jednego z większych eksporterów żywności w Afryce trzeba było uruchamiać pomoc żywnościową, aby ludzie nie zdychali z głodu.

  • Ale rządzący mają sie dobrze zgaduję? I o to chodzi, nieinteligentny motłoch ulega łatwo manipulacjom i nie jest w stanie się sam zorganizować, w takim systemie władza jest zawsze bezpieczna.

   • Tak, z tym, że to jest jedynie dodatkowa „zachęta” dla polityków [czyli stworzenie masy ludzi zależnych, żyjących na marginesie i skazanych na kroplówkę od „dobrodziei” w postaci socjalu z powodu braku możliwości funkcjonowania w rozwiniętym społeczeństwie, wszystko to z uwagi na wyżej opisane.

    Jest wszkaże jeszcze jeden WIELKI motywator -> to rozkaz władców marionetek. Tych faktycznie rządzących światem zakulisowo (politycy to tylko pionki). Temat jest obszerny, szukajcie a znajdziecie.

 2. Coś mi czuć w tych działaniach rękę żydów, którzy handlowali niewolnikami z Afryki, a teraz
  chcą zepchnąć odpowiedzialność na Kościół Katolicki.

 3. Civitas jest małą partią, ponieważ została założona po ostatnich wyborach.
  Może po następnych wyborach będzie duża.

Comments are closed.