Hołownia bez pracy. Kto go przygarnie?

Szymon Hołownia. Źródło: PAP
Szymon Hołownia. Źródło: PAP

Szymon Hołownia chce wrócić z polityki do mediów. Czy któraś redakcja go przyjmie?

Były dziennikarz Szymon Hołownia zajął trzecie miejsce w wyborach prezydenckich. Z wynikiem 13,87 proc. znalazł się za Andrzejem Dudą i Rafałem Trzaskowskim.

Ponieważ do kolejnych wyborów zostało sporo czasu Hołownia szuka pracy. Według niektórych komentujących były dziennikarz chciałby wrócić do telewizji.

Jednak magazyn „Press” ustalił, iż Hołownia chciałby pisać do prasy.

– Czy ktoś zechce, żebym znowu gdzieś pisał, czy moje fundacje znowu mnie przygarną? – mówił podczas powyborczego streamu.

– Pan Hołownia będzie kontynuował swoją działalność publiczną, społeczno-polityczną. Nie ma planu powrotu do pracy medialnej. Ale nie wyklucza, że jego komentarze czy felietony mogą gdzieś się ukazywać, podobnie jak innych polityków czy byłych polityków. Są w tej sprawie składane propozycje, ale nie znam szczegółów – zapewniał Michał Kobosko, pełnomocnik sztabu wyborczego Szymona Hołowni.

Magazyn „Press” zwrócił się do redakcji, w których Hołownia pracował w przeszłości, ale nikt nie odpowiedział. Jednak są i tacy, którzy są gotowi mu pomóc.

Np. Henryk Woźniakowski, prezes wydawnictwa Znak. Pytany, czy gdyby polityk wyraził chęć powrotu do współpracy, to wydawnictwo zgodziłoby się, odpowiedział, że oczywiście.

Źródło: Press

13 KOMENTARZE

  1. W biedronce potrzebują ludzi na kase. Mogę dać namiary. Wreszcie Hołownia będzie miał pożyteczną pracę.

  2. Niech teraz idzie pisać do NIE, może Urban go przyjmie. A tak serio, to na pewno będzie pisał dla tygodnika powszechnego, tvn itp. Rozpowszechniał letni katolicyzm i jakieś szkodliwe doktryny typu Giedroyć okraszone „europejskością” i „sprawiedliwością społeczną”, czyli to czym zapycha się mózgi zakompleksionych tubylców od śmierci ostatnich żołnierzy niezłomnych i żydowskiej ruchawki 68

  3. PO siadam dla ciebie hłopie potrzciwy rade:
    Z mień ty se hłopie potrzciwy prace i weś ty se kredyd.
    Niema zaco !

Comments are closed.