Zaatakował za baner Trzaskowskiego. Grozi mu do 5 lat więzienia [VIDEO]

Foto: Facebook.com/osrodek.monitorowania

48-letni Zbigniew R. zaatakował posesję kobiety, która wywiesiła plakat Rafała Trzaskowskiego. Teraz czekają go poważne konsekwencje.

Nagranie z agresywnym mężczyzną, który zaatakował sąsiadki za plakat Rafała Trzaskowskiego oburzyło opinię publiczną. Agresorem okazał się 48-letni Zbigniew R.

– No skur***y jebane. Trzaskowski? U mnie w Starych Budach?! Wypier***ć do Warszawy – krzyczał wściekły na sąsiadki.

Przestraszone kobiety próbowały go uspokoić. Jednak mężczyzna tylko bardziej się pieklił.

W pewnym momencie podszedł i zaatakował posesję kobiet.

– Nie Trzaskowski. Nie złodziej p***y. Dzieci będziesz pedaliła? (…) To znaczy, że Twoje dzieci będą pedały – wykrzykiwał mężczyzna.

Na odchodne R. wskazał palcem na dom właścicielki posesji i powiedział: „To się spali kur***wo”.

Gdy nagranie z zajścia trafiło do sieci sprawą z urzędu zajęła się policja. Wkrótce 48-latek został zatrzymany i przesłuchany.

Śledztwo przejęła prokuratura z Wyszkowa. W sobotę śledczy poinformowali o dalszych losach 48-latka.

– Zarzuty dotyczą gróźb na tle politycznym, opisanych w artykule 119 Kodeksu karnego i zagrożonych karą do pięciu lat więzienia – przekazała „Gazecie Stołecznej” prokurator Elżbieta Łukasiewicz z Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

48-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów, złożył wyjaśnienia i przeprosił pokrzywdzoną.

– Został zastosowany wobec niego środek zapobiegawczy wolnościowy – to dozór z obowiązkiem meldowania się dwa razy w tygodniu w komendzie w Wyszkowie połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej na odległość nie mniejszą niż 30 metrów – poinformowała prokurator Elżbieta Łukasiewicz.

Źródło: Gazeta Stołeczna / PAP

15 KOMENTARZE

 1. Czego wymagać od prostego człowieka? Nie powinien mieć praw wyborczych, ale prawo powinno go skutecznie chronić i jego rodzinę. Gdyby promowanie homosiostwa było spenalizowane taki chłop zajmowałby się jedynie pracą na roli i płodzeniem dzieci.

 2. Należy sprawdzić personalia ofiary. Głos i składnia kojarzy mi się z Szojringwielgus. Jeżeli to ona, to nie można wykluczyć prowokacji. Swoją drogą elektorat Trzaskowskiego ma taki sam poziom inteligencji w dużych miastach jak i na prowincji.

 3. Myślę że równie surowo jak tego pana policja potraktuje wszarzy z faszystowskiej antify którzy niedawno napadli na wóz PRO w Warszawie i go zniszczyli.

 4. Ale głupi, winien wiedzieć, ze może rzucić się , ale na baner Dudy; sądy by go uniewinniły, a teraz, kicha!

 5. Pozytywna wiadomość jest taka, że wśród prostego ludu Czaskoś kojarzy się ze złodziejstwem i pedalstwem.

  • Szkoda natomiast, że Polska ma tak wielu ludzi zakompleksionych na tle rzekomej „dzikości Polski” na tle Europy. Tej dekadenckiej Europy?

 6. Jedni drugich warci. Dobrze jednak, że normalni ludzie mają okazję zobaczyć, iż pisowcy to nie tylko cukierkowe opowieści o uśmiechniętych polskich rodzinach z wózkami. Jedni i drudzy to psychopaci.

 7. Film nie pokazuje jak doszlo do incydentu – nie ma poczatku zajscia. Natomiast wyraznie widac, ze kobiety zaczapiaja odchodzacego juz mezczyzne. Wcale nie daza do zalagodzenia sytuacji.

 8. Tacy pisowscy fanatycy powinni zgnić w więzieniu. Cały czas będą zagrożeniem, bo co kto mu zrobi jak weźmie i spali, a co na to Ziobro.

 9. Dzicz kudlata i tyle! Nie zadnego znaczenia o jaki baner chodzi ani kim jest wlascicelka posesji. Od cenzury na takim prymitywnym poziomie jest bardzo blisko do gloszenia i aprobowania hasel faszystowskich i rasistowskich .

Comments are closed.