Janusz Korwin-Mikke wysyła Beatę Mazurek z inną kobietą do worka z… psem, kotem i szczurem

Janusz Korwin-Mikke. / Foto: Onet News

W poniedziałek rozgorzał na Twitterze spór między europoseł Beatą Mazurek a ambasador USA w Polsce Georgettą Mosbacher. Polityk PiS stwierdziła, że TVN powstało z inspiracji WSI. We wszystko wmieszała się Agnieszka Rucińska, a swoim stylu kłótnię skwitował Janusz Korwin-Mikke.

„Beato Mazurek – dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków” – napisała na Twitterze Georgette Mosbacher.

Po stronie ambasador stanęła Agnieszka Rucińska. „Jeszcze chwila, a Pani Mazurek gotowa wywołać skandal dyplomatyczny” – napisała do Mazurek na Twitterze.
Rozbawiony najwyraźniej twitterowym sporem Korwin-Mikke postanowił znaleźć rozwiązanie. Odwołał się przy tym do tradycji. Pytanie czy uwikłanym w kłótnię paniom spodoba się ten pomysł.
„W/g staropolskich obyczajów, gdy dwie baby się pokłóciły ‚na śmierć i życie’, rozbierano je do naga, wkładano do wielkiego wora z psem, kotem i szczurem – i po dwóch godzinach były już ze sobą pogodzone” – skomentował w swoim stylu Korwin-Mikke.
Dodał przy okazji: „O 20.45 będę u p.Grzegorza Jankowskiego w Polsat NEWS”.

11 KOMENTARZE

 1. Bardzo kulturalnie o kobietach, po „staropolsku”. „JKM” jest z cywilizacji turańskiej albo jeszcze jakiejś innej ale nie z polskiej.

 2. Nie było takiego zwyczaju w Polsce.
  Był za to w starożytnym Izraelu.
  Coś się panu Januszowi pomyliło.

 3. Jest taki, podobny zwyczaj arabski, znany np. z Maroka.
  Ossendowski opisał go w swej książce, w tej samej w której wyjaśnił dlaczego w sporej liczbie miast arabskich, na terenie starego miasta, dzielnice żydowskie nazywały się Mellah

 4. Mikke wszystko ci sie pintoli jak w radiu Erewań.
  W starozytnosci ale nie w Polsce, nie dwie kłótliwe baby tylko przstepcow, a do wora nie wkladano szczura ani kota, tylko malpe, psa i węża.
  Gadasz czlowieczku co ci slina na jezyk, a malolaty i inne półmózgi sluchaja cie z wypiekami na twarzy.
  Poza tym calosc skopiowales z Georga Carlina (o ile dobrze pamietam to „Complaints and Grievances”) … az mi cie szkoda i tych twoich nieobytych akolitow.

 5. Mikke wszystko ci sie pintoli jak w radiu Erewań.
  W starozytnosci, ale nie w Polsce, nie dwie kłótliwe baby tylko przstepcow, a do wora nie wkladano szczura ani kota, tylko malpe, psa i węża.
  Gadasz czlowieczku co ci slina na jezyk, a malolaty i inne półmózgi sluchaja cie z wypiekami na twarzy.
  Poza tym calosc skopiowales z Georga Carlina (o ile dobrze pamietam to „Complaints and Grievances”) … az mi cie szkoda i tych twoich nieobytych akolitow, uf uf uf.

  • To nie trolle-to idioci z „poprawnym myśleniem”. Poprawność polityczna nakazuje trzymać członka w odbycie partnera, oraz klęczeć przed murzynem. Po co na siłę robić z ludzi niewolników, wystarczy ogłupić.

Comments are closed.