„#MimoWszystkoDuda” to ściema! Konfederaci rozpracowali PiS-owców: „#PrzestańcieKłamać” [VIDEO/FOTO]

Akcja #MimoWszystkoDuda.
Akcja #MimoWszystkoDuda. (Zdj. screen/YT/Akcja #MimoWszystkoDuda)

Skala manipulacji zaczyna przekraczać wszelkie dopuszczalne normy. Po tym jak Krzysztof Bosak odmówił poparcia Andrzejowi Dudzie i Rafałowi Trzaskowskiemu, trwa batalia o wyborców Konfederacji. To do czego posunęli się PiS-owcy podszywając się pod wyborców Bosaka, przekracza jednak wszelkie granice uczciwości.

W poniedziałek okazało się, że sprawy w swoje ręce przejęli – podobno – wyborcy Krzysztofa Bosaka. Nagrali spot, w którym przekonywali Polaków, że to Andrzej Duda jest tym lepszym złem dla naszego kraju. „#MimoWszystkoDuda” – tym sloganem kończył każdy z bohaterów filmiku.

Czołowi politycy Konfederacji szybko zorientowali się, że twarze ze spotu nie kojarzą im się z kampanią Krzysztofa Bosaka.

„Jakoś nie widziałem bohaterów tego filmiku, jak walczyli z chociaż podobnym zaangażowaniem o sukces K.Bosaka, dlatego dziś rozczulające, na poziomie wolnorynkowości Trzaskowskiego jest jak walczą niby w imieniu K.Bosaka o sukces A.Dudy. #MimoWszystkoDuda” – napisał na Twitterze Artur Dziambor. 

Takie samo zdanie mieli jego partyjni koledzy. „Jaka szkoda, że wyborcy Bosaka z akcji #MimoWszystkoDuda nie byli tak aktywni wtedy, gdy było to potrzebne, to jest w kampanii Bosaka przed I turą” – dodał od siebie Sławomir Mentzen. 

„Podbijam. Już pal licho zdjęcie z KB, bo przecież nie każdy ładnie wychodzi na zdjęciach. Ale chętnie zobaczę jakkolwiek udokumentowaną aktywność tych ludzi w kampaniach Konfederacji lub Bosaka. #MimoWszystkoNie” – poprosił Dobromir Sośnierz. 

„Widzę, że po różnych stronach objawiło się wielu działaczy, aktywistów i wyborców #Bosak2020, których zaangażowania nie widziałem w ogóle przed I turą. Ciekawe, ciekawe…” – zastanawia się Robert Winnicki. 

To jeszcze nie koniec. Okazuje się, że ludzie występujący w spocie nie tylko nie uczestniczyli w kampanii Bosaka, ale też prawdopodobnie większość, albo każdy to zwolennik Dudy i PiS-u.

Jeden z bohaterów spotu podszywał się pod elektorat Konfederacji, ale że w internecie niemal wszystko można wyciągnąć, to wydało się, że pan Adam Żuralski ze spotu znany jako „monarchista”, w rzeczywistości jest członkiem młodzieżówki PiS-u!

Jakub Kulesza donosi, że po tym jak Żuralski został zdemaskowany usunął swoje konto na Twitterze. A tam… Tam to dopiero było widać jaki z niego monarchista i fan Konfederacji. „Podsumowanie mistyfikacji #MimoWszystkoDuda 1. Podszywający się pod wyborcę @krzysztofbosak Adam Żurawski skasował swoje konto na TT, na którym są zdjęcia @BeataSzydlo i funkcja w organizacji założonej przez min. Sebastiana Kaletę #PrzestańcieKłamać” – napisał na TT Kulesza. 

32 KOMENTARZE

 1. Sq.wysyństwo, ale nie zaskoczyło mnie, PiS już jakiś czas temu pokazał coś podobnego. Łajdactwo, wyszło „szydło z worka” nie po raz pierwszy i wyjdzie im to bokiem.

 2. eee tam głosowałem na Bosaka aby nie zniknął z rynku a teraz idę na DUDĘ. Jeśli Konfederacja liczy na to, że Trzaskowski wygra a oni z PISem i PSLem będą przepychać ustawy przeciwko Trzaskowi to się mocno zdziwią, bo ludzie nie są głupi na tyle aby zaszło cos takiego. Raczej wybiorą PIS aby rząd był dalej stabliny.

 3. Miałem siedzieć na chacie w niedzielę, ale po tym numerze pójdę i zagłosuję im na złość!!! Tak to sobie mogą pogrywać ze swoimi emerytami.

 4. „Parówkowym skrytożercom mówimy nie”. „ Brygada młodzieżowa zobowiązuje się zaciągnąć wartę młodzieżową przy nowo zakupionych parówkach”.

 5. Leszek Zebrowski jest w Konfie? Od kiedy? Cytujac Kazika:”Kto tam wystepuje tego ja nie szanuje”

 6. Nie oglądałem tego i nie mam zamiaru, ale na screenie jest widoczna facjata Damiana Kity z ONR-u, rzecznika Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Ciekawe, co na to Witold Tumanowicz? Wszak to koledzy ze Stowarzyszenia a Tumanowicz jest przecież członkiem Konfederacji. Z ujawnionych swego czasu prywatnych rozmów narodowców na FB zapamiętałem takie zdanie, że opowiedzenie się po którejś ze stron politycznego sporu w Polsce będzie początkiem końca pięknej idei Marszu Niepodległości. I, jak dla mnie, pan Kita i podlizujący się Dudzie w ostatnich dniach, nie licząc oczywiście cyklicznych ataków Mediów Narodowych na Konfederację, pan Bąkiewicz tę linię przekroczyli. Może w nagrodę dostaną, podobnie jak wielki narodowiec Andruszkiewicz, jakąś synekurę od pisowskich starszych braci w socjalizmie?

 7. Trzaskowski jako Prezydent RP (Boże Wielki uchroń), to powrót do Polski starego szwabskiego sługusa Tuska (zwanego niekiedy folksdojczem) i wymuszone przez PO za pomocą agresji propagandowej (TVN-y i „organ” Michnika) przedterminowe wybory parlamentarne, aby powrócić do „szamba” sprzed 2015. Najważniejsza polityczna klientela zdradzieckiej Platformy, to macherzy od lewego VAT-u. Oni niecierpliwie czekają na powrót „złotego rogu obfitości”, gdy znowu będą mogli bezkarnie okradać polskie społeczeństwo na dziesiątki miliardów złotych rocznie. Poprzez wyłudzanie nienależnego VAT-u, przez co budżet państwa polskiego będzie ponownie dziurawy jak sito, tak jak w latach 2008-2015.

 8. Trzaskowski jest dobry w myśleniu „po francusku”, a nie po polsku. W służeniu Brukseli i Berlinowi tak jak robił do 2015. „Rafałek z LGBT+” był za Tuska wiceministrem spraw zagranicznych. Przygotowywał sprowadzenie do Polski tysięcy „uchodźców” na polecenie „Ciotki Makreli” i „capo” Platformy (niemieckiego pochodzenia), czyli Tuska.

 9. Ruskie onuce, agenci Putina, blokowanie dostępu do TVP, teraz ta ściema. Do tego nadal możliwa aborcja eugeniczna, tęczowe piątki w szkołach, aktywiści LGBT zapraszani do prezydenta, już ponad 30 podwyżek podatków lub nowych podatków, komuchy awansowanie jak np. Piotrowicz, rozdawnictwo i Socjalizm+. Przez to wszystko zagłosuję w drugiej turze przeciw Dudzie.

 10. Nawet jeśli rację mają liderzy bardziej zaangażowani z kampanię KB, i bardzo dobrze, że wytropili – ale młode pokolenie „kisi się” niemal wyłącznie w swoim sosie, co wcale nie jest najlepsze dla formacji, bo zbyt mało jest rówieśników Dziambora i G.Brauna :(
  A zarówno Leszek Żebrowski (narodowiec) i Marek Miśko (wolnościowiec) na 100% plasowaliby się w Konfederacji a nie w orbicie PiS (czego są liczne dowody). Raczej więc Konfederacja powinna dokonać refleksji – dlaczego tak kompetentnym i zasłużonym ludziom, z dorobkiem jaki szerokorozumiany (wieloletni „siew” m.in. ich, CAS, St.Michalkiewicza, prof. J.R.Nowaka, prof. Gwiazdowskiego, T.Sommera itd.) legł u podstaw sukcesu po powołaniu Konfederacji – nie została złożona odpowiednia propozycja !

 11. Rozpisali się pisobolszewickie trolle z psiarni Bielana i Muchy. Za jeden wpis 20zł. Dobre i to. Lepiej dla równowagi zagłosować na Trzaskowskiego. Przynajmniej będą się żreć między sobą. A gdzie się dwóch bije – to może Konfederacja skorzysta?

 12. Mimo wszystko Duda.
  Poparcie Trzaskowskiego oznacza poparcie PO, która ledwie uniknęła katastrofy w 2015 i 2016 dzięki głupocie „mężów opatrznościowych” opozycji, Ryszarda P. i Mateusza K.
  W interesie Konfederacji jest doprowadzenie do upadku PO i przejęcie liberalnej części jej elektoratu. PiS i tak niedługo pogrąży się w wewnętrznych sporach, szczególnie kiedy zacznie się „grillowanie” Gowina. Próba przekazania zarządzania PiSem Morawieckiemu (jedyne rozsądne działanie) skończy się buntem betonu partyjnego i rozplanktonowaniem tzw. Porozumienia Prawicy, które z prawicą wspólną ma tylko nazwę i ew. grupkę Gowina. Po upadku PO Konfederacja może stać się nawet drugą siłą polityczną w Polsce.

 13. Zabawne jest jak pisowskie trolle dostają sraczki, że ich Adrianek przerżnie wybory. A wrócić nie ma gdzie…wypad z gry. Oj prezes zmarszczy brwi.
  ***
  Gdzież jest prezes, co na wybory tłumy te wyprawia?
  Czy dzieli ich odwagę, czy pierś sam nadstawia?
  Nie, on siedzi o pięćset mil na swéj stolicy,
  Intrygant wielki, samowładnik, bez „połowicy”
  .
  Zmarszczył brwi, —
  i tysiące szczekających trolli wnet leci;
  Podpisał, — będzie 500+ dla dzieci;

 14. Za takie zagranie i setki innych chocby w tvpis info kazdy powinnien gleboko przerznac, musza byc granice podlosci.

Comments are closed.