Korwin-Mikke ma zaskakującą propozycję dla wyborców Dudy i Trzaskowskiego

Janusz Korwin-Mikke. / foto: YT: Super Express

Janusz Korwin-Mikke na II turę wyborów prezydenckich się nie wybiera, jak przekonuje wybór jest tylko pozorny. Ma za to zaskakującą propozycję dla wyborców Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego.

Poseł Konfederacji proponuje niesamowitą oszczędność czasu i pieniędzy, a jednocześnie jak przekonuje nic się nie zmieni. – Wynik wyborów będzie taki sam – przekonuje Korwin-Mikke w felietonie dla „Super Expressu”.

Układ z Magdalenki

Od 30 lat służby bezpieczeństwa i usłużni dziennikarze podtrzymują ustalenia z Magdalenki: „Raz rządzimy my, raz wy. Kto wygrywa wybory, bierze KASĘ, ale poza tym nic się nie zmienia: idziemy do UE, budujemy euro-socjalizm…” – i niech Polacy myślą, że mają jakiś wybór – przypomina Korwin-Mikke.

W związku z tym zapowiada, iż on sam na wybory się nie wybiera, a Konfederacja nie udziela poparcia żadnemu z pozostałych kandydatów poparcia. – Ja mam dobrze, bo nie pójdę głosować – ale mam propozycję dla najbardziej nawet zażartych wielbicieli PO i PiS-u – pisze Korwin-Mikke.

Propozycja dla wyborców Dudy i Trzaskowskiego

POŁĄCZCIE SIĘ W PARY! Znacie się wzajemnie z pracy, z uczelni, z różnych klubów. Znacie swoje poglądy. Do niedzieli ich nie zmienicie… Więc umówcie się: „Ja nie pójdę głosować na Dudę – Ty nie pójdziesz głosować na Trzaskowskiego!” – proponuje Korwin-Mikke.

Jak przekonuje wynik wyborów będzie taki sam, ale za to uda się zaoszczędzić czas, który można spędzić z rodziną. Do tego pracujący w komisjach wyborczych będą mieli mniej pracy z liczeniem mniejszej ilości głosów i wyniki poznamy wcześniej. Można powiedzieć, że same plusy.

Podobno różnica między obydwoma Kandydatami jest niewielka. Powiedzmy: 50.000 głosów. To jakby tak dobrze podobierać się w pary, to całkiem możliwe, że do urn zamiast 20 milionów poszłoby tylko 100.000 ludzi. Jaki ogromny zysk i oszczędność ludzkiego czasu! – dodaje poseł.

Ja wiem, że aż tak dobrze to nie będzie – ale jeśli nawet mój wynalazek oszczędziłby połowie wyborców kłopotów i mitręgi – to byłoby BARDZO DUŻO! Około miliarda złotych oszczędności – uwzględniając czas, a także zużycie benzyny na dojazdy – podsumowuje Korwin-Mikke.

14 KOMENTARZE

 1. Trzeba iść na WYBORY i najlepiej postawić dwa krzyżyki i to dwoma
  długopisami: czarnym i niebieskim. Niech komisja ma zagwozdkę !!! Kto
  dorysował drugi krzyżyk ???

 2. To należy powtarzać. „Od 30 lat służby bezpieczeństwa i usłużni dziennikarze podtrzymują ustalenia z Magdalenki: „Raz rządzimy my, raz wy. Kto wygrywa wybory, bierze KASĘ, ale poza tym nic się nie zmienia: idziemy do UE, budujemy euro-socjalizm…” – i niech Polacy myślą, że mają jakiś wybór – przypomina Korwin-Mikke.

  • owszem była taka umowa tylko że pomiędzy UW-KLD (czyli PO), a z drugiej strony SLD i tak było dopóki nie zakłócił tego PIS. Pan JKM jak zwykle niedoinformowany

 3. Normalnie Januszaldo Corvinci. Pomysł oczywiście zacny, ale z racji tego, że niektóre z osób tworzących parę mogłyby oszukać tymczasowego partnera/partnerkę, trzeba by go jakoś udoskonalić. 2 razy xD i fotka karty z dowodem osobistym na pewno dużo mniej sprzyjałyby ewentualnym nadużyciom, ale – coś za coś – nie zmniejszyłyby tej przerażająco wysokiej frekwencji. Swoją drogą ciekawe jak władza by zareagowała na taki POPiS…

 4. Ewidentne SERDUSZKA KAPUŚCIANE : eeetam, Staś, Wera Ndazadomem, Fun kukuńka, Srul…
  Jak na ten moment – 19.48.
  Ja uwielbiam JKMa! Przypominam iż, jak się wydaje, z wykształcenia Maestro jest CYBERNETYKIEM. A w każdym razie myśli. A nie defekuje się z gęby lub klawiatury.

  • Mój drogi, cybernetykami to byli dr Marian Mazur czy doc. Józef Kossecki (swoją drogą niedługo już 5 lat minie od śmierci tego wybitnego umysłu), a Korwin cybernetykiem tylko się nazywa…

  • Możliwe, chociaż ja obstawałbym przy fiśniętym vel pomylonym. Poza tym rozbija wszystko co sam zbuduje. Każdą swoją partię podzieli, przed wyborami zawsze wystrzeli baboła, że notowania od razu spadają. Idiota czy agent?

Comments are closed.