Na kogo zagłosuje w II turze Grzegorz Braun? [VIDEO]

Na kogo zagłosuje w II turze Grzegorz Braun? NCzasTV
Na kogo zagłosuje w II turze Grzegorz Braun? NCzasTV

Czy Grzegorz Braun zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich? W NCzasTV reżyser wszystko wyjaśnia.

Grzegorz Braun był gościem telewizji NCzasTV. W trakcie wywiadu odniósł się m.in. do kwestii jak zagłosuje w II turze wyborów prezydenckich.

– Kiedy kto mnie pyta jak będę głosował 12 (lipca – red.) odpowiadam – ja już głosowałem, na Krzysztofa Bosaka – stwierdził reżyser.

Do kwestii głosowania w II turze odniósł się również redaktor naczelny „Najwyższego Czasu” Tomasz Sommer. Sommer wyjaśnił, że podczas głosowania będzie już na wakacjach.

Przypomnijmy, że reda liderów Konfederacji zarekomendowała nie popieranie żadnego z dwóch pozostałych kandydatów.

Z kolei badania pokazują, że wyborcy Konfederacji i Krzysztofa Bosaka mogą podzielić się na trzy grupy: głosujący za Andrzejem Dudą, za Rafałem Trzaskowskim i niegłosujący w ogóle.

Źródło: NCzasTV

18 KOMENTARZE

 1. Tylko obślizgły Bosak geszefciarz nie potrafi niczego po męsku powiedzieć. Mowa tu o dzisiejszym jego żałosnym wystąpieniu na przesłuchaniu u Stokrotki w siedzibie C.I.A

  • To nie czytaj, nas też nie obchodzi Twoje zdanie, ale włazisz tu do nas, my do „Ciebie” nie włazimy.
   Gdzie tu skandal? Mądre słowa.

 2. Badania pokazują, że wyborcy mogą podzielić się na 3 grupy.. To bardzo odkrywcze. Ciekawe, jak badacze doszli do takiego wniosku? Ja przyznam jestem bardzo tym zaskoczony.

 3. O! Same PiSowskie trole. Dlaczego nie rozumiecie,że nie ma obowiązku głosowania? Wybieranie mniejszego zła to dalej wybieranie zła. Nie mam obowiązku wybierania zła. Obaj kandydaci nie nadają się nawet do tarcia chrzanu. A skoro obaj się nie nadają to dlaczego miałbym któregoś z nich wyróżniać?

  • Żebyś głosując odebrał sobie prawo do krytykowania tych, którzy jak barany podpiszą się pod kandydatem którego nie popierają. Nie ma obowiązku głosowania, szczególnie niezgodnie ze swoim sumieniem.

 4. Jak się okazuje Konfederacja w pokaźnej części składa się z wielbicieli LGBT i ruchu gejowskiego. Nic więc dziwnego, że są w Konfederacji ludzie, którzy będą głosować na Trzaskowskiego – coś, co żadnemu normalnemu prawicowcowi się nawet przez myśl by nie przeszło. Hańba.

 5. Uderzyli z zimną krwią, krzyczeli do naszego kolegi „ty pedale”. Ja uciekłam w stronę ul. Długiej, oni zaczęli gonić mojego przyjaciela i na nim się skupili. Bili go do momentu aż pękł im kij. Rozwalili mu go na głowie. Mój przyjaciel miał naprawdę głęboką ranę, widać to zresztą na zdjęciu, które krąży po sieci.

  • Napisz książkę -teraz murzyni i zboczeńcy w modzie, na pewno dadzą nagrodę. I koniecznie, że biały człowiek – to zły człowiek, że Polacy to rasiści i że biją murzynów zamieszkały w slumsach na warszawskiej Pradze, W Krakowie na Prądniku, Fabryczna-Wrocław, Dębice-Poznań, Gocław-Szczecin, Stogi-Gdańsk.

 6. KONFA obdzieliła wszystkich z „bandy czworga magdalenkowej” sprawiedliwie: PiS-iory dostały Trzaskosia, popaprańcy dostały PAD-a, czerwona zaraza dostała nic, a ZSL głosy nieważne; i jeszcze im krzywda; nienażarte świnie przy korycie; dlatego muszą odejść w niebyt i zrobić miejsce dla Polek i Polaków z propolskich opcji, w tym KONFEDERACJI – Polek i Polaków racji;

Comments are closed.