Były piłkarz Kowalczyk o „ryjach rolników” i „księżach pedofilach” Takie dowcipy uwielbiają ludzie Trzaskowskiego

Politycy PO wspierający Rafała Trzaskowskiego oskarżają prezydenta Dudę o chronienie pedofilów. Zdjęcie: PAP/Paweł Supernak
Rafał Trzaskowski i liderzy PO-KO. Zdjęcie: PAP/Paweł Supernak

Były piłkarz Wojciech Kowalczyk „błysnął” na Twitterze niewybrednym dowcipem o rolnikach i księżach. Wpis bardzo spodobał się ludziom prowadzącym kampanię Rafała Trzaskowskiego.

Kowalczyk postanowił z właściwą sobie inteligencją skomentować wpis o słowach Andrzeja Dudy, że rząd wynegocjował w Unii Europejskiej większe pieniądze na politykę rolną. Jeden z internautów stwierdził, że Duda chwali na wyrost i napisał: „Duda w Końskich: „W UE wynegocjowaliśmy większe pieniądze na politykę rolną”
– Negocjacje jeszcze się nie rozpoczęły, ale kto by się tym przejmował”.

Swoje trzy grosze postanowił dorzucić Kowalczyk pisząc: „Co wie rolnik z ryjem w zgniłych truskawkach? Ksiądz pedofil w niedzielę mu podpowie”. 

Nie wiemy gdzie Kowalczyk trzyma swą kształtną i znamionująca wielką inteligencję buziunię, ale jego obelżywy wpis zaczął krążyć po internecie aż wpadł w oko pracujących dla wiecznie uśmiechającego się, jednoczącego, kochającego ludzi Trzaskowskiego i zyskał polubienie.

Wszystko wskazuje na to, że ktoś kto robi kampanię Trzaskowskiego nie wylogował się z oficjalnego konta jego komitetu @trzaskowski2020. Chyba nie są aż takimi durniami ci ludzie Trzaskowskiego, by nie wiedzieć, że takie akcje obrażają rolników i księży, którzy są wyborcami. A może i i Trzaskowski zatrudnia takich takich durniów.

Zauważył to m.in Radosław Fogiel wicerzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości (po co w ogóle w resorcie taka funkcja? jeden rzecznik to najwyraźniej Ziobrze za mało). Urzędnik zrobił skan obelżywego wpisu Kowalczyka i podał go dalej. Trzeba przyznać, że dzięki temu wiadomo chociaż ludzie jakiego pokroju ludzie pracują przy kampanii Trzaskowskiego.

Ostatnio wśród piłkarzy zapanowała moda na komentowanie kampanii wyborczej. Nie ma w tym nic złego. Z jakichś jednak nieznanych powodów byli piłkarze lubią obrażać rolników. „Prezydent Polski dzisiaj może być wybrany głosami ludzi środowiska wiejskiego, głosami emerytów i ludzi z podstawowym wykształceniem. To chyba trochę dziwne w tak pięknym i rozwijającym się kraju jak nasza Polska” napisał niedawno Boniek sugerując, że mieszkańcy wsi, emeryci i ludzie słabo wykształceni najwyraźniej nie powinni mieć praw wyborczych.

Na miejscu Kowalczyka i Bońka raczej byśmy się na wiosce nie pokazywali.

13 KOMENTARZE

  1. Tak to jest jak niektórzy ludzie uważają się za lepszych od innych. Gdyby nie rolnicy, to nie mieliby czego jeść. Nie wiem czy zdają sobie sprawę z tego, że miasta w których urodzili się i w których mieszkają, powstawały jako wsie. I czy wiedzą o tym, że pojęcie „kultura” bierze swój początek z łacińskiego „colere”, czyli uprawa roli.

    Przeraża mnie to, jak fanatyczni wyborcy PO-PiS-u nie mają szacunku, do osób o odmiennych od nich poglądach i są skłonni ich dehumanizować. Hejtują oponentów i cały czas ich wyzywają. Tak nakręcają spiralę nienawiści, która wylewa się hektolitrami.

  2. trzeba być dla Wojtka wyrozumiałym, po tak ogromnych ilościach spożytego wysokoprocentowego alkoholu należy go podziwiać że w ogóle potrafi pisać

  3. Teraz widać ,że bym zrobiła straszna pomyłkę ,głosując na Trzaskowskiego ,Mosze powiedzieć o tym swoim znajomym ,z był taki wpis od popierających Trzaskowskiego — Kowalczyk i Boniek. Uważam.ze to ludzie bez wykształcenia ,biegający jak głupi za piją ,nie potrafiacy się wysłowić w j. polskim . Piłkarze pokroju Bońka czy Kowalczyka lub innych to pijaczyny . Nic sobą nie reprezentują tylko hamstwo i wulgaryzmy. Zawsze mówiłam ,że tylko ludzie o bardzo niskim ilorazie inteligencji będą biegać i kopać piłkę !! Gdyby od tego zależało nasze ,Polaków być lub nie być ,to jestem pewna ,że Narodu POLSKIEGO już by nie było mi. Całe szczęście ,że Polacy to Naród inteligentny ,nie udało się obcym nas wymordować. Jest tylko jedno bardzo źle u nie dobre ,dla nas ,Polaków ,to to że jest nas mniejszość i to duża ,a najgorsze że podszywają się pod Naród polski śmiecie ,kundle odpady ,zydki i ukraińskie ludobójczej dziadostwo

  4. A kto to jest Kowalczyk ? Ja znałem wspaniałego Aktora ze Śląska Augusta Kowalczyka ale piłkarza….nie znam…to musi byś jakiś trampkarz z Pcimia.

  5. Podobno W. Kowalczyk ukończył 5 klas podstawówki (choć obowiązek edukacji jest do 18 roku życia, wiec pewnie był repeta recydywista)

    • To, że nie ukończył szkoły jest faktem. Edukację zakończył na 6 klasie szkoły podstawowej.

Comments are closed.