Duda czy Trzaskowski. Kto lepiej udaje, że kocha Konfederację? [VIDEO]

Trzaskowski i Duda kochają Konfederację
Trzaskowski i Duda kochają Konfederację/Foto: NCzasTV

Liberałowie i socjaliści walczą o poparcie prawicy. Jak ekipa Rafała Trzaskowskiego i Andrzeja Dudy przekonują do siebie Konfederację?

Red. Radosław Piwowarczyk przybliżył widzom telewizji NCzasTV jak obozy Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego zabiegają o poparcie prawicy. Czym PiS i prezydent Warszawy chcą przekonać Konfederację?

Jak wskazał red. Piwowarczyk, PiS postawił na fałszywe umizgi oraz oszustwa. Chodzi m.in. o wyśmiane przez posła Dobromira Sośnierza apele Tomasza Sakiewicza, który niedawno wyzywał Konfederację od „ruskich onuc”, czy skandaliczny spot „wyborców Krzysztofa Bosaka”.

W przypadku spotu szybko okazało się, że rzekomymi wyborcami Bosaka i Konfederacji są ludzie bliscy PiS, czy PR-owcy. Nie stroniono od brudnej zagrywki z osobą, która nie ma nic wspólnego z Konfederacją… prócz zbieżnością imienia i nazwiska z jednym z lokalnych działaczy.

Natomiast politycy PiS kłamali, że dr Sławomir Mentzen, główny ekonomista Konfederacji popiera ich program gospodarczy.

Poseł PiS w TVP stwierdził, że Sławomir Mentzen "niejednokrotnie chwalił PiS za to co robimy, chwalił wprowadzane przez…

Posted by Sławomir Mentzen on Wednesday, July 1, 2020

W przypadku prezydenta Warszawy postawiono na rozkochanie w sobie prawicy. To m.in. deklaracja, że weźmie udział w Marszu Niepodległości, czy zapewnienie, że tylko on jest gwarantem weta na podnoszenie podatków przez obóz rządzący.

Źródło: NCzasTV

18 KOMENTARZE

 1. Jacy liberalowie? Jedni i drudzy to banda oszustow, ale… PiS ma Sejm, co oznacza, ze jesli wygra Duda bedzie nadal plynnie odchodzilo podwyzszanie podatkow i socjal. To jest PEWNIK.

  Trzaskowski zapewne wiele ustaw PiS-u takze podpisze, ale czesc zablokuje. Po drugie, jak prezydent bedzie mial 3 lata na zarobienie szczerej nienawisci do siebie i PO.

  Dlatego lepiej zaglosowac przeciwko Dudzie z ww. powodow. Czas niestety ma znaczenie, bo np. p.Bosak to socjalista taki, ze rece opadaja, wiec jesli bedziemy mieli 3 lata za nic, to za i 5 generacji kolejnych zadni politycy liberalni nie dojda do wladzy (liberalni = chcacemu nie dzieje sie krzywa, zero biurokracji, zero socjalu, zero panstwowych firm do dojenia).

 2. Kampania trwa w najlepsze, a na warszawskich ulicach coraz donośniej słychać melodię z dawnych lat,, naćpany autobus ulicami miasta mknie,,

 3. Chech… przecież Sakiewicz dwa lata temu po dymisji Antoniego Macierewicza zarzekał się, że na Dudę już nie zagłosuje…(ciekawe czy słowny jest?) Więc dziwna ta dyskusja z Sośnierzem była.
  Prawda jest taka, że wybór Czaska to podarowanie małpie zegarka… Biorąc pod uwagę, że małpa dysponuje już brzytwą czeka nas parę lat rozwolnienia. Więc o ile w pierwszej turze można było pozwolić sobie na luksus czystego sumienia, to niestety w drugiej turze trzeba zgrzeszyć i wybrać zło mniejsze. Oddanie nieważnego głosu to również większe zło, bo tu będzie wygrana o włos. Trzeba zagłosować na Anżeja i dalej tak jak śpiewał Młynarski – „robić swoje”.

 4. PiS i PO to takie samo zło! Nie legitymizujmy rządów Bandy Czworga. Jednak Bosak oświadczył, że pójdzie na wybory i zagłosuje, ale cieszyć się nie będzie padalec.

  • bosak to polityk, moze powiedzial tak bo chce cos na tym ugrac… zobacz jak teraz tancza oberka przy Konfederacji… owszem ta milosc sie skonczy juz za tydzien, ale do ludzi dotrze ze K. jest i dziala i ma sie dobrze i ma tez program

   • Chciałbym, żeby tak było. Niestety Bosak to geszefciarz i żadnego sensownego programu nie ma i mieć nie będzie. Po pierwsze Korwin mu na to nie pozwoli…wyśmieje każdy program, napisze swój, ale z „samo-niszczącym program, wirusem”, bo dziadyga to sabotażysta. Po drugie, który z tych chłoptasiów jest zdolny do napisania sensownego, twórczego i jak ktoś słusznie zauważył „pracy od podstaw” programu. To obszczymurki, drobne żule, zasrańce, aparatczycy przyzwyczajeni do łatwej forsy.

 5. Głosujcie na chrześcjanina A. Dudę.

  JEDYNĄ RZECZĄ POTRZEBNĄ ZŁU DO ZWYCIĘSTWA JEST BIERNOŚĆ DOBRYCH LUDZI – EDMUND BURKE
  Wklej poniższe do przeglądarki i sam zobacz.
  Magazyn_261_06_HD_008.pdf

 6. PiS to partia ludzi niekompetentnych i tchórzy.
  PO to ZDRAJCY, ludzie „nowocześni” gardzący przeciętnymi Polakami, zwyczajne łotry. Trzaskowski jako prezydent RP umocni PO, rozszerzy prawa sodomitów i godomorytów, zniszczy naszą tradycję i wiarę naszych ojców i bez wahania poprze egzekucje S 447-czy tego chcecie?
  Zatem nie zgadzam się z tezą, że PiS i PO to takie samo zło.
  Wybieram mniejsze zło, bo PiS przynajmniej deklaruje poparcie dla wartości prawicowych. Poza tym kontynuacja prezydentury Dudy daje czas Konfederacji na umocnienie swojej pozycji. Obecnie, realistycznie rzecz biorąc, partia ta nie jest w stanie przejąć władzę.

  • Ale PiS prześcignął spółkę PO/PSL w okradaniu państwa. Czy chcesz kontynuacji łamania prawa. Zresztą prezydent gówno może.

Comments are closed.