Kaczyński przegrał w sądzie. Musi przeprosić Sikorskiego

Jarosław Kaczyński. Foto: PAP
Jarosław Kaczyński. Foto: PAP

Prezes PiS Jarosław Kaczyński przegrał apelację. Musi przeprosić swojego byłego ministra za słowa o „zdradzie dyplomatycznej”.

Sąd Apelacyjny w Warszawie zadecydował, że prezes PiS Jarosław Kaczyński musi przeprosić Radosława Sikorskiego. Wyrok jest prawomocny.

– Dzisiaj prawomocnym wyrokiem Sąd Apelacyjny w Warszawie, uznając że Jarosław Kaczyński naruszył dobra osobiste Radosława Sikorskiego, pomawiając go o zdradę dyplomatyczną, zobowiązał Jarosława Kaczyńskiego do zamieszczenia stosownych przeprosin. Miłego dnia – poinformował mec. Jacek Dubois.

Do sprawy odniósł się sam europoseł Radosław Sikorski, były minister w rządzie PiS. – Oszczerca ponownie napiętnowany. W niedzielę nie dajmy się nabrać się na jego kłamstwa – stwierdził.

Sikorski żądał od Kaczyńskiego przeprosin za wypowiedzi dotyczące zarzutu „zdrady dyplomatycznej” w związku z jego działaniami po katastrofie smoleńskiej.

Źródło: Twitter Mec. Jacek Dubois / WP

8 KOMENTARZE

  1. Kaczyński powinien przeprosić wszystkich Polaków nie tylko Sikorskiego. Powinien przeprosić, za zrujnowanie Polski, za zniszczenie Polskości…Mam nadzieję, że znajdzie się na śmietniku Historii podobnie ja jego idol Piłsudski vel Selman…

  2. Zupełnie was zaślepiła nienawiść do p. Kaczyńskiego. Popierać takie skończone zero jak Sikorski… ohyda.

  3. Coś te państwo PIS nie radzi sobie z sądami. A można było się dogadac ja Polak z Polakiem. My was nie ruszamy a wy nas. Ale niet im sie zachciało normalne sądownictwo wprowadzać…jakies tfu reformu rieszat. No i macie. Kaczor zapłaci a Czaskowski nie musi przepraszac. No i co? Czu sprawe prowadził mecenas Gjertich?

Comments are closed.