Szaleństwo w Unii postępuje! Komisja Europejska zabrania państwom członkowskim nieprzyjmowania imigrantów ubiegających się o azyl

Łódź z nielegalnymi imigrantami bez przeszkód wpłynęła do włoskiego portu na Lampedusie. Źródło: Facebook/Matteo Salvini
Zdj. ilustr. Łódź z nielegalnymi imigrantami bez przeszkód wpłynęła do włoskiego portu na Lampedusie. Źródło: Facebook/Matteo Salvini

Komisja Europejska oświadczyła, że ​​państwa członkowskie Unii Europejskiej nie mogą odrzucać wniosków o azyl na swoich granicach, ani zamknąć granic dla osób ubiegających się o azyl.

Ylva Johansson, komisarz do spraw wewnętrznych i imigracji, oznajmiła, że ​​kraje nie mogą odsyłać nielegalnych imigrantów imigrantów z granicy i że wszystkie wnioski o azyl składane na terytorium Unii Europejskiej powinny powinny być przyjmowane i rozpatrywane.

Odrzucanie (wniosków o azyl – przyp. red.) jest nielegalne. Nie każdy ma prawo do azylu, ale każdy ma prawo do traktowania zgodnie z naszymi wartościami. Kiedy ludzie ubiegają się o azyl w UE, odwołują się do europejskich wartości. I musimy uszanować ten apel – powiedziała Johansson.

Unijna komisarz zagroziła tez państwom, które będą to robić. Unia będzie prowadzić dochodzenia w państwach członkowskich, które na swoich granicach odrzuciły wnioski migrantów. – Nie możemy chronić granic UE, naruszając prawa ludzi. Moim zdaniem nadszedł czas, aby rozważyć możliwość ustanowienia nowego mechanizmu monitorowania granic i odrzucania wniosków. Musimy upewnić się, że państwa członkowskie przestrzegają prawa UE – powiedziała komisarz.

Nawet podczas pandemii koronawirusa urzędnicy Unii Europejskiej jasno potwierdzali, że ​​popierają otwieranie granic dla osób ubiegających się o azyl.

Jeszcze w marcu przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen próbowała utrzymać wszystkie granice wewnętrzne UE otwarte, stwierdzając: „W chwili kryzysu niezwykle ważne jest utrzymanie naszego rynku wewnętrznego”.

Wiele krajów zamknęło swoje granice z powodu pandemii, ale ostatnio, po złagodzeniu blokad, szczególnie we Włoszech zaobserwowano wzrost liczby nowych nielegalnych imigrantów ubiegających się o azyl.

Przyjazdy zbiegły się w czasie ze wznowieniem na Morzu Śródziemnym działalności organizacji przestępczych zwanych pozarządowymi, zajmującymi się przemytem ludzi. W ubiegłym tygodniu włoska organizacja przemytnicza Mediterranea Saving Humans sprowadziła 43 nielegalnych migrantów z Afryki Północnej do Włoch, z czego 8 z nich miało pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Miesiąc wcześniej niemiecka organizacja przestępcza Sea-Watch przeszmuglowała 209 imigrantów, z których u 28 stwierdzono obecność wirusa.

10 KOMENTARZE

 1. ▌▌Nie przesadzajmy wprawdzie za pięknymi hasłami lewicy dla naiwnych kryje się przestępcza praktyka polityczna terroryzmu multi-kulti, to tu jednak mowa o procedurach prawnych, które faktycznie muszą być przestrzegane w każdym państwie praworządnym.

  Tak już samo prawo np. decyduje o nielegalności niemieckiego powrotu do niemieckiej praktyki transportów przymusowych — masowych przymusowych przesiedleń obcej kulturowo i wrogo nastawionej ludności z jednego euroregionu do drugiego na przymusowe utrzymanie dotychczasowych tubylców kolejnego euroregionu pod niemiecką administracją (niemiecka „przymusowa solidarność”).

  .

  • ▌▌

   — „Gdy każdy z was wpłaci tylko 30 fenigów na Winterhilfswerk, to temu krajowi już nigdy nie będzie groził głód!” — Adolf Hitler, niemiecki działacz socjalistyczny.

   — „Nie wystarcza złożyć datek w ramach niedzielnej akcji a później spożyć normalny niedzielny obiad. Podczas niedzieli z eintopfem cały naród niemiecki powinien świadomie ponosić ofiarę, aby pomóc potrzebującym pobratymcom!” (NSDAP).

   .

 2. Przypomnijcie mi jak to partia rządząca podkreślała, że ta Niemka będzie b. dobrą kandydatką na szefową KE. Jakie wnioski o azyl? Od ludzi znikąd – bez dokumentów, ze sfałszowanymi najczęsciej życiorysami (nawet wiek może nie być prawdziwy)? Na jakiej podstawie taki wniosek ma być „rozpatrywany” i rozsądna decyzja wydana? Azyl dla dziesiątków i setków tysięcy ludzi? Azyl dla całych państw? Całego kontynentu? Jeśli to nie jest szaleństwo, to co to jest?

 3. nie każdy ma prawo do azylu ale państwo nie morze odrzucać wniosków o azyl
  czy ci komisarze nie mogliby siebie nagrywać i odsłuchiwać głupoty które wygadują
  a swoją drogą komisarze dajcie przykład i przyjmijcie do swoich domów imigrantów jeśli po dwóch latach dalej będziecie za przyjmowaniem imigrantów to i ja się zastanowię

 4. UE, KE … to twory Wielkiego Wschodu kontrolowany przez Iluminatów satanistów okultystów
  do których należał Albert Pike z wizją 3 wojen
  nadal wyskakują z tą ściemą o multi kulti, wartościach, prawach ludzi …
  Merkel, Ursula, Ylva … to tylko figuranci na których są haki

Comments are closed.