Areszt dla jurnego gwałciciela z Libii. W ciągu nocy dokonał trzech napadów. Jedną z ofiar dźgał nożem

Jurnego, nielegalnego imigranta z Libii oskarżono o gwałty i próbę morderstwa. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay
Jurnego, nielegalnego imigranta z Libii oskarżono o gwałty i próbę morderstwa. Zdjęcie ilustracyjne: Pixabay

W Bordeaux, w środę 8 lipca zadecydowano, że 20-letni libijski nielegalny imigrant na swój proces będzie oczekiwał w areszcie. Oskarżono go o gwałty i próbę morderstwa.

Chodzi o napaści na aż trzy kobiety, dokonane w ciągu jednej nocy z 28 na 29 czerwca. Jedną z ofiar pchnął dziewięć razy nożem. Kolejną ofiarę zgwałcił. Swój kryminalny rajd zakończył na próbie gwałtu już nad ranem.

Policja otrzymała sygnał o napadach w Bordeaux około 3:45 rano. Ostatnia ofiara opowiedziała, że ​​została zaatakowana na ulicy przez osobę, która próbowała ją zgwałcić.

Przekazany rysopis pozwolił zatrzymać podejrzanego następnego dnia. Napastnikiem okazał się nielegalny imigrant z Libii. Policja szybko skojarzyła go z dwoma innymi napadami tej nocy w Bordeaux na kobiety – działał w tej samej okolicy.

Najgroźniejszy przypadek dotyczył 24-letniej studentki. Została dźgnięta nożem dziewięć razy w brzuch i twarz. Drugą kobietę również zgwałcił ten sam mężczyzna. Teraz sąd wydał wobec niego sankcję aresztu.

Źródło: VA

1 KOMENTARZ

  1. W sumie to pewnie zostały zgwałcone lewaczki które domagały się wpuszczania imigrantów bo we Francji niezlewaczonych kobiet a już na pewno wśród studentek prawie nie ma.
    Tak więc nie ma co się nad nimi rozczulać.

Comments are closed.