Symulacja III wojny światowej. USA w odpowiedzi na atak Rosji zmasakrują… Polskę [VIDEO]

Wybuch broni wodorowej/fot. ilustracyjne/fot. U.S Government/CC BY 2.0/Flickr
Wybuch broni wodorowej/fot. ilustracyjne/fot. U.S Government/CC BY 2.0/Flickr

Naukowcy z Princeton University USA przedstawili symulację III wojny światowej. Animacja zatytułowana „Plan A” nie pozostawia wątpliwości. Nieważne, która ze stron wygra – Polska i tak znów ucierpi najmocniej.

Symulacja III wojny światowej zakłada, że 91 milionów ludzi – Rosjan, Amerykanów i obywateli państw sojuszniczych z NATO – może zostać zabitych lub rannych w ciągu pierwszych trzech godzin nuklearnego konfliktu.

Naukowcy z laboratorium Science and Global Security na Uniwersytecie Princeton stworzyli animację, która pokazuje, jak rozegrałaby się bitwa nuklearna pomiędzy USA a Rosją.

„Ten projekt jest motywowany potrzebą podkreślenia potencjalnie katastrofalnych konsekwencji aktualnych planów amerykańskich i rosyjskich wojen nuklearnych. Ryzyko wojny nuklearnej wzrosło dramatycznie w ciągu ostatnich dwóch lat” – twierdzą autorzy animacji.

Zachodnie media opisują animację jako „przerażającą”, ale żadne medium nie zauważa, że wynika z niej, iż w konflikcie najbardziej ucierpi Polska.

Po ataku Rosji na NATO bitwa nuklearna między USA a Federacją miałaby rozegrać się nad Polską. Co ciekawe, z symulacji wynika, że najbardziej zbombardują nas Amerykanie. Co ma znaczyć taka taktyka? Wygląda to tak, jakby USA chciały stworzyć martwy pas oddzielający Zachód od Rosjan.

Mocno ucierpią również: Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś i Ukraina. Mając na uwadze to, gdzie odnotowano największe straty po II wojnie światowej, można by stwierdzić, że wszystko potoczy się wedle utartych schematów. Jak zwykle Zachód i Wschód spotkają się u nas, by bić się między sobą. Tym razem mają jedna dużo bardziej śmiercionośną broń.

Źródło: Business Insider

17 KOMENTARZE

  • PISdudczyku, nazbierałeś już na haracz dla swoich „sojuszników” z bliskiego wschodu? Nie, to do roboty. Majątek nie bierze się z „dotacji” i menelowego+ tylko wytężonej pracy i przedsiębiorczości.

   Gdybyście nie byli tak przeraźliwie głupi, to wiedzielibyście, że prowadzenie polityki jednobiegunowej to idiotyzm. Nie dość, że spłacicie haracz 447, zakupicie kupę niedostosowanego do naszych potrzeb sprzętu srogo przepłacając, oddacie złoża, to jeśli tylko hamerykanie dogadają się ruskimi w sprawie neutralności w nadchodzącej wojnie z Chinami, to zgadnij za jaką cenę? Co oddadzom ruskim?

   Idioci.

 1. To jedna z przyczyn dla których wymiana ludności białej w USA na murzyńską i latynoską jest w naszym dobrze pojętym interesie podobnie jak przejęcie Stanów przez lewactwo maści dowolnej.
  Po ogólnym ogłupieniu nie będą w stanie sensownie działać i do wojny nuklearnej na szerszą skalę może wcale nie dojść.
  Tak więc wspierajmy amerykańskich Demokratów.

 2. Przeciez w tej wlasnie sprawie apelowal plk.Kuklinski a wczesniej plk.Ostaszewicz.
  Powolana przez plk. Ostaszewicza, ktory sprawowal wowczas funkcje zastepcy Szega Z II, komisja plk. Fleminga doszla do identycznych wnioskow – 50 LAT TEMU …
  W odpowiedzi na atak konwencjonalnych sil Ukladu Warszawskiego na Europe Zachodnia, USA zamierzaly zamienic Polske w nuklearna pustynie, utrudniajac tym samym przemarsz wojsk radzieckich na Zachod.
  Ameryka nie posiadala bowiem wystarczajacego potencjalu konwencjalnego w Europie aby zatrzymac wojska Ukladu Warszawskiego bez uzucia broni nuklarnej.
  Uzyc broni nuklearnej na terenie Niemiec Amerykanie nie mogli – stacjonowaly tam przeciez znaczne sily NATO, uzyc broni nuklearnej na terenie Rosji Ameryka nie chciala – doprowadziloby to do uderzenia radzieckiego na obszar US.
  Polska natomiast byla idealnym kandydatem.

 3. a co myslicie,ze jakby amerykanie nie byli naszymi,,kolesiami,, to zostalibysmy oszczedzeni?
  Wszystkie wielkie konflikty jakie sie toczyly to mialy bezposredni kontakt z naszym terytorium polskim. Historie te moga opowiedziec miasta, miejscowosci,wsie ktore zostaly w przeciagu kilkuset lat kilkanascie razy zniszczone,spalone, zaorane ogniem artyleryjskim,bo drogi do ataku, ucieszki prowadzily zawsze tymi samymi szlakami.

 4. Pieprzenie. prawdziwe symulacje pokazują jasno, że jak naprawdę dojdzie do III WŚ to cały świat zostanie zmasakrowany, nie tylko Polska. Nikt się nie uchowa. Gdyby było inaczej już dawno by te atomy poszły w ruch.

  • Nieprawda: po to najbogatsi na świecie pobudowali sobie w Nowej Zelandii luksusowe schrony atomowe, by zabronić swoim rządom nuklearnych ataków na ten kraj i spokojnie oraz luksusowo przeczekać na redukcję ludzkości do pożądanej przez nich ilości 500 mln ludzi… :-)))))))))))))))))))))

 5. Symulacja zakłada, że doszło już do inwazji wojsk rosyjskich na terytoria wschodnich państw NATO. Stąd bombardowanie ich terytoriów, a w praktyce ugrupowań wroga, przez lotnictwo sojuszu.
  Jeśli taki scenariusz się spełni, to tylko dlatego, że Rosjanie kolejny raz postanowili udowodnić, jak bardzo barbarzyńskim są narodem.

  • Dlaczego? Bo Rosja postępuje jak USA w przypadku Teksasu czy Kalifornii czy Hawajów? O zajęciu Tybetu przez Chiny w 1956 wszyscy pamiętają, a o zagrabieniu Hawajów w 1959 jakoś nie… Albo Saipanu w 1945… Przy czym Rosja, w przeciwieństwie do USA, ma tytuł prawny do Bałtów, bo kupiła ich od Szwecji w XVIII w. za milion rubli w złocie, jak USA Alaskę czy Luizjanę… :-)))))))))))))))))))

 6. Słaba Symulacja terytorium USA całe zniszczone a Rosji tylko zachodnia część, Chiny,Indie, Pakistan będą się przyglądać?

Comments are closed.