Szaleństwo nie ustępuje. Oto piosenka o brzydkich, białych dzieciach. „Wyglądają jak zdeformowany ziemniak albo Jezus” [WIDEO]

Biała piosenkarka śpiewa z pogardą o białych dzieciach Źródło: Twitter/Magdalena Flaga Polski @magdalenaP0L
Biała piosenkarka śpiewa z pogardą o białych dzieciach Źródło: Twitter/Magdalena Flaga Polski @magdalenaP0L

Prawdziwe szaleństwo opanowało Internet. Po śmierci George’a Floyda w modzie jest kajanie się białych z byle powodu. Teraz hitem stała się piosenka, której autorka twierdzi, że „białe dzieci są najbrzydsze”.

– Białe dzieci są najbrzydsze – śpiewa jakaś autorka z TikToka ku uciesze internetowej gawiedzi.

– Wyglądają jak zdeformowany ziemniak, Voldemort skrzyżowany z Shih Tzu, skrzyżowany z XIII-wiecznym obrazem białego Jezusa – śpiewa dalej.

Potem dodaje jeszcze, że Jezus wcale nie był biały. Jest to oczywiście nieprawda – Jezus był Żydem, a Semici należą do rasy kaukaskiej, czyli białej.

Sama piosenka, która w Internecie cieszy się dużą popularnością, wpisuje się w szerszy trend. Biali ludzie ostatnimi czasy robią z siebie pośmiewisko. Przepraszają za „białe przywileje”, nawet jeśli mieszkają w Polsce, kłaniają się przed czarnymi lub wypisują w sieci, że to wstyd być białym.

Żyjemy w czasach w których napisanie, że „białe życie ma znaczenie” jest uważane za rasizm. To szaleństwo opanowało cały świat. No, i dlaczego? Dlatego, że biali lewicowi Amerykanie mają kompleks z powodu swojej przeszłości?

U nas też takich idiotów nie brakuje, na szczęście nie ma punktu zaczepienia.

7 KOMENTARZE

  1. W USA klasa średnia jest w rozsypce, podobnie jak gospodarka – więc ton nadają wszelkiej maści lewackie dziwaki. Żal Ameryki, bo wygląda na to, że obserwujemy jej zmierzch.

  2. Jak się dobrze poszuka to się znajdzie przerażające wypowiedzi $ydów, świadczące o ich głębokiej nienawiści do białej rasy (oni się za taką nie uważają).
    Trzeba dobrze szukać bo raz cenzura, a dwa oni są na tyle intelgentni by nie afiszować się z tym (to taka pasywna ukrywana jeszcze agresja).

  3. Polskie dzieci najbrzydsze, bo najbardziej tępe i się oburzy z byle czego. To samo ich rodzice. Dla nich ten artykulik

Comments are closed.