W odmętach lewackiego szaleństwa. Wielkie malowanie nazwy rasistowskiej i marksistowskiej organizacji przed Trump Tower

Na jezdni ulicy, przy której stoi Trump Tower burmistrz Nowego Jorku kazał wymalować nazwę rasistowskiej organizacji Black Lives Matter. Teraz muszą pilnować go policjanci Zdjęcie: Twitter/Ken Buffa
Na jezdni ulicy, przy której stoi Trump Tower burmistrz Nowego Jorku kazał wymalować nazwę rasistowskiej organizacji Black Lives Matter. Teraz muszą pilnować go policjanci Zdjęcie: Twitter/Ken Buffa

Komunistyczny burmistrz Nowego Jorku spełnił swą groźbę. Na ulicy, przed należącym do Trumpa drapaczem chmur, wymalowany zostanie napis z nazwą rasistowskiej organizacji Black Lives Matter.

Nowy Jork ogarnięty jest niespotykaną od wielu lat falą przestępczości, tymczasem komunistyczny burmistrz miasta Bill de Blasio dalej realizuje swe propagandowe i polityczne pomysły. De Blasio zapowiedział, że na złość prezydentowi Trumpowi, na ulicy przed należącym do niego wieżowcem. wymalowany zostanie napis z nazwą rasistowskiej i marksistowskiej organizacji Black Lives Matter. Podobny już powstał w Waszyngtonie, gdzie burmistrzem jest lewaczka Muriel Bowser.

By napis na jezdni mógł powstać, zamknięto Piątą Aleje od 56. do 57. ulicy. To tam właśnie stoi Trump Tower – liczący 202 metrów wieżowiec z z biurami i apartamentami. Na ostatnich 3 piętrach znajduje się prywatny apartament Donalda Trumpa.

Jak informuje telewizja NBC, powołując się na policję, 5. Aleja na tym odcinku będzie zamknięta przez kilka dni. Podobne napisy z nazwą rasistowskiej organizacji mają powstać w kilku innych dzielnicach Nowego Jorku. Propagandowy pomysł De Blasio skrytykował Donald Trump.

„NYC (New York City – przyp. red.) obcina wydatki na policję o miliard dolarów, jednak burmistrz NYC maluje drogi, żółty znak Black Lives Matter niszcząc reprezentacyjną Aleję. To jeszcze bardziej zantagonizuje nowojorczyków, którzy kochają Nowy Jork i pamiętają okropną pieśń: „Świnie (policja – przyp. red.) w przebraniu, usmażmy je jak boczek”. Być może nasza Wspaniała Policja osłabiona i pogardzana przez burmistrza, który jej nie szanuje i nienawidzi jej, nie pozwoli, by ten symbol nienawiści został umieszczony na największej ulicy Nowego Jorku. Zamiast tego wydajmy te pieniądze na walkę z przestępczością!” – napisał Trump na Twitterze.

Jak widać policja pozwoli jednak umieścić napis organizacji, która chce mordować policjantów. 29 czerwca rasistowska BLM przedstawiła swój plan całkowitego pozbawienia finansowania policji Nowego Jorku, co w praktyce oznacza, że miałaby ona przestać istnieć.

4 KOMENTARZE

  1. Lincoln zaraz w grobie będzie robił za dynamo, bo już częstotliwość jego obrotów powoli dobija do typowego pulsara…

  2. Krew zalewa! Jeśli to nie ustanie, to kiedyś (niebawem) dojdzie do pogromów. Historia kołem się toczy. I niech nikt nie mówi, że ludzie niczego nie uczą się z historii – wręcz przeciwnie.

      • Tu chodzi o uniewaznienie (wyniku) wyborow.
        Epitety z zasobow Michalkiewicza (choc jako epitety zasluzone) sa tylko epitetami i niczego nie wyjasniaja.

Comments are closed.