Do czego może posunąć się PiS? Polityk Konfederacji OSTRZEGA [VIDEO]

Foto: NCzasTV

Czy PiS spróbuje zniszczyć prawicę? Paweł Wyrzykowski z Konfederacji o powyborczych scenariuszach.

Paweł Wyrzykowski, lider Konfederacji w Siedlcach był gościem telewizji NCzasTV. Wyrzykowski był pytany o możliwe działania rządzącej partii wobec Konfederacji po wyborach prezydenckich.

Na początku rozmowy polityk odniósł się do zdarzenia jakie miało miejsce w jego mieście. Chodziło o wiec PiS z udziałem Jarosława Kaczyńskiego w tamtejszym ratuszu.

– Kiedy zobaczyłem, że spotkanie jest w urzędzie miasta Siedlce, a na dodatek w Sali obrad rady miasta Siedlce, zacząłem zadawać pytania, czy sala ta została poprawnie opłacona przez PiS. A jeżeli nie, to może i my byśmy zrobili tam spotkanie – powiedział Wyrzykowski.

Po tych słowach polityk nie został wpuszczony do środka. Co ciekawe – wkrótce samo PiS najwyraźniej zrozumiało co zrobiono i nastąpiła ewakuacja z urzędu.

Wściekli działacze i sympatycy PiS zaczęli się odgrażać politykowi Konfederacji. Odnosząc się do wyborów 12 lipca Wyrzykowski przestrzegł przed PiS, porównując go do wilka w owczej skórze.

– Nie możemy go wpuścić do zagrody bo i nas zagryzie. A kiedy wilk grasuje po lesie, nawet tęczowym, to mamy zapałki, wiemy jak z tym walczyć. A wilk w owczej skórze nie ma skrupułów – stwierdził Wyrzykowski.

Nawiązując do słów Donalda Tuska do Konfederacji („my chcemy wygrać z wami, oni chcą was zniszczyć”) Wyrzykowski przyznał, że „zniszczenie jest gorsze”.

– Niech każdy zdecyduje we własnym sumieniu – podsumował Wyrzykowski.

Źródło: NCzasTV

20 KOMENTARZE

 1. Tak czy siak mściwy intrygant z Nowogrodzkiej was Konfederatów w sposób sadystyczny zajeździ. 🤮. Wyboru nie macie. Tylko wojna z POPiS-em i Bandą Czworga.

 2. Trzeba się wreszcie zmobilizować, aby 28 czerwca pójść na wybory i pokonać niecodzienną, ale niestety prawdziwą koalicję szwabskich sługusów z PO, aferzystów, gejów z LGBT+ i emerytowanych funkcjonariuszy SB, walczących o odzyskanie wysokich emerytur, co obiecała im Platforma Budki i „Rafałka”. Duda powinien wygrać w drugiej turze.

  • Matko… Ty bota jakiegoś uruchomiłeś? Walisz tym 28 czerwca i walisz.
   Za takie powielanie komentarzy też Ci płacą?

   • O czym lub o kim tak wesoło i ochoczo rozprawiacie dzieciaczki ? Za pierdzenie w Internecie jeszcze nie każą, a wy popierdujecie, że aż ekran dymi. Ja wiem, że dzieci na polu/podwórku nie chcą się z wami bawić w berka czy chowanego, bo ganiacie za każdym człowiekiem (małe debilki)…nawet za tramwajami albo chowacie się na komisariacie. Tak więc dyskutujecie przygłupki na forum i wylewacie swoje durne myśli.

 3. Czy ten działacz Konfederacji z Siedlec, Wyrzykowski, chce powrotu Tuska i powrotu „szamba” sprzed 2015? Trzaskowski jako Prezydent RP (Boże Wielki uchroń), to powrót do Polski starego szwabskiego sługusa Tuska (zwanego niekiedy folksdojczem) i wymuszone przez PO za pomocą agresji propagandowej (TVN-y i „organ” Michnika) przedterminowe wybory parlamentarne, aby powrócić do „szamba” sprzed 2015. Najważniejsza polityczna klientela zdradzieckiej Platformy, to macherzy od lewego VAT-u. Oni niecierpliwie czekają na powrót „złotego rogu obfitości”, gdy znowu będą mogli bezkarnie okradać polskie społeczeństwo na dziesiątki miliardów złotych rocznie. Poprzez wyłudzanie nienależnego VAT-u, przez co budżet państwa polskiego będzie ponownie dziurawy jak sito, tak jak w latach 2008-2015.

  • Zbyt częste wyzwiska wobec wyborców PiS są rzeczywiście nie na miejscu, ale wyzwiska wobec PiS to czysta prawda.

 4. Konfederacja mogła liczyć na mój głos w pierwszej turze wyborów do wypowiedzi Bosaka we wRrealu24, teras uważam ich za jedynie – nieświadomą i zadufaną – przybudówkę Trzaśniewskiego.. Sommer twierdzi że jeśli 400 000 osób opościlo pulę wyborców pseudoGietrzwaldzkiej konfederacji a 500 000 przyszło to znaczy ze mają 10 procent „swoich” wyborców, no to niepoważne równie dobrze można tak liczyć wyborców Kukiza. Ja mam jednak nadzieje ze wyborcy Konfederacji okażą się rozsądniejsi niż niektórzy przywódcy, mogłoby o tym świadczyć zachowanie Roberta Bąkiewicza

  • A co KB takiego powiedział? Nie słyszałem tego.
   Tak czy siak, nie sądzę, by to było jakieś fundamentalne, raczej potknięcie, ale to źle świadczyłoby o Twoich wyborach i Twojej dojrzałości.

  • Nie kracz, bo nie masz racji. Jak wygra, to nie znaczy, że będzie silny. PiS zacznie już zabiegać o Konfederację, JK zdaje sobie z tego sprawę. Albo jest durniem i nie zdaje…

 5. Bardzo marne szanse na wygranie socjalistycznego Dudy. Glosowalem korespondencyjnie i skreslilem dwoch. Nie widze roznicy pomiedzy tymi partiami. Choc Janunio Korwin dobrze mowil, ze zly scenariusz dla Polski jak prezydent i premier sa z jednej partii,

  • Trole nie trole, ale faktem jest ze Konfederacja to lewicowy wilk w prawicowej owczej skorze. Celem Konfederacji jest przyciagniecie do siebie tych 5% bezmyslnych akolitow mikkistow, i nieudanych jego kopii jak Bosak czy inny Mentzen majacych tak rozbujane ego, ze osmielaja sie dyskutowac na kazdy dowolnie wybrany temat i bronic dowolnie wybranej tezy.
   A kiedy juz te 5% przyciagnieto to popycha sie ich w kierunku skrajnej lewicy argumentujac ten nieodpowiedzielny ruch teoriami o mniejszym zle czy jak Sosnierz o „korzysciach” na krotsza mete. Glupota? Nie. Rzaczej bezkompromisowy cynizm, takie ideologiczne popluczyny po endecji z czasow Sanacji. Szkoda tylko tego kraju.

  • Trole nie trole, ale faktem jest ze „konfa” ma przyciagnac te 5% bezmyslnego elektoratu na prawicy, a potem popychac ich w ramiona skrajnych komuchow, dokladnie tak jak przedwojenna endecja. Dlatego nazywanie wyznawcow mikkizmu, neo-endecja jest jak najbardziej uzasadnione.

Comments are closed.