Kaczyński i Rydzyk apelują do starszych osób aby głosowali na Dudę

Tadeusz Rydzyk, Jarosław Kaczyński, plakat wyborczy Andrzeja Dudy Źródło: PAP, Facebook, collage
Tadeusz Rydzyk, Jarosław Kaczyński, plakat wyborczy Andrzeja Dudy Źródło: PAP, Facebook, collage

Jarosław Kaczyński i Tadeusz Rydzyk apelowali w czwartkowy wieczór do całej Rodziny Radia Maryja, wyszczególniając osoby starsze, by poparły kandydaturę Andrzeja Dudy.

– To jest wielki obowiązek obywatelski, pójście na wybory. Tym razem bierzemy na siebie olbrzymi ciężar i mamy olbrzymi przywilej. Możemy skorzystać z naszego prawa wyborczego i pchnąć Polskę na właściwą drogę, na właściwe tory – mówił Jarosław Kaczyński na antenie Radia Maryja. – I możemy się przyczynić do tego, że się wykoleimy, jeżeli nie poszedłby na wybory, lub poparł Trzaskowskiego – dodał.

– Musimy uczynić wszystko, żeby Polacy, którzy chcą, żeby nasz kraj się normalnie, dobrze i szybko rozwijał, ci wszyscy mają szczególny udział w wyborach – mówił dalej prezes.

Choć jeszcze niedawno obóz PiS straszył koronawirusem, to teraz poseł Kaczyński przekonywał, że epidemia nie zagraża osobom starszym w czasie głosowania.

– To jest naprawdę bezpieczne, nie ma się czego obawiać – dodał.

Kaczyńskiemu wtórował zakonnik o. Tadeusz Rydzyk. – Do roboty kochani idziemy na wybory wszyscy – mówił.

Źródło: Radio Maryja

23 KOMENTARZE

 1. Trzaskowski = Czerska + Soros + promocja LGBT + zabranie 100 miliardów na ustawę 447 + szkolenie Antifa do walki z narodowcami + delegalizacja organizacji „faszystowskich” w tym Konfederacji

  • Straty taty: dwie strony tego samego podłego szeląga, idź Pan w… z tą marną agitką.

   Tęczowy szambolej od nachodźców namaszczony przez Eskimosów bezbożnych pokroju Sorosa

   Vs

   Pseudopobożny socjalistą od haraczu 447 namaszczony przez Eskimosów pobożnych z Chabadu

  • Afery za 200 mln. Szumowskiego +Sasin 60 mln, Dojna Zmiana, „Srebrna”, 2 miliardy na reżymową szczekaczkę TVP…itd.

 2. Gazeta Wyborcza też atakuje Rydzyka…Wszystkie lemingi pójdą i zagłosują. Czy lemingi mają mi wybierać prezydenta???

 3. Gdy Trzaskowski zostanie prezydentem Polski, to będą wybory na prezydenta Warszawy.

  Zostanie nim zastępca Trzaskowskiego Rabiej pedeer.

  Prezydentem stolicy Polski zostanie pedeer.

 4. APEL do sympatyków Konfederacji:
  Nie głosować na żadnego z kandydatów!
  Wybór między Judą a Czosnkowskim TO ŻADEN WYBÓR !!!

 5. Koronawirus zagrażał bo chcieli sfałszować wybory tak jak robiła to sanacja.
  Nie udało się to teraz wirus nie zagraża.

 6. Stare dziady po 60 nie powinny mieć prawa głosu.Ich głównym zajęciem pownino być odmawaianie modłów za duszy zbawienie a nie aktywne przyczynianie się do tworzenia młodym parszywej przyszłości.W odpowiedzi na ewentualne ataki oświadczam.że mnie do tego wieku dużo nie brakuje.

 7. kto ma zdrowy rozsądek nie zagłosuje na PIS, p. Rydzyk chyba dosyć się nachapał od naszego Rządu- mam ponad 60 lat i powiem DOSYC!!!!! PIS-u, nie wszyscy jak widać 60 + maja klapki na oczach , pozdrawiam

 8. Mo i dziadkowie często słuchają Radia Maryja. Raz jeden zaproszony mówił że wybór miedzy Duda a Trzaskowskim, to wybór miedzy Chrystusem a Antychrystem. Gdyby ta kampania trwała by jeszcze trochę dłużej pewnie bym się dowiedział że jak wygra Trzaskowski to nastąpi koniec świata.

 9. NCz! pisze powyżej tak: Jarosław Kaczyński i Tadeusz Rydzyk apelowali w czwartkowy wieczór do całej Rodziny Radia Maryja, wyszczególniając osoby starsze, by poparły kandydaturę Andrzeja Dudy. Przed nazwiskiem zakonnika należy pisać „Ojciec”, albo literę i kropkę „O.”, czy redakcja NCz! nie wie o tym zwyczaju, obowiązującym „od zawsze”? Czyżby w ramach podlizywania się przez NCz! Platformie i Tuskowi, niegrzeczne zwyczaje PO i Lewicy będą obowiązywać także w redakcji NCz! i w Konfederacji? Staczacie się na dno w waszych umizgach do „zdradzieckich mord” w PO, do zdrajcy Tuska.

Comments are closed.