NASZ NEWS. Warszawa pozywa TVP. Rządowa telewizja pomówiła 25-letniego kierowcę o bycie pod wpływem narkotyków

Foto: Wiadomości TVP

Warszawa wytacza proces TVP. To reakcja na materiał w „Wiadomościach”, w których oskarżono 25-letniego kierowcę autobusu o spowodowanie wypadku pod wpływem narkotyków.

W trakcie ciszy wyborczej rządowa TVP wyemitowała materiał w „Wiadomościach”, w których oskarżono 25-letniego kierowcę o bycie pod wpływem narkotyków. Kierowcę autobusu miał oskarżać anonimowy „kochanek”.

Tymczasem badania wykazały, że 25-latek nie był pod wpływem narkotyków.

To jednak nie wszystko. W TVP opisano również wypadek, który miał miejsce w sobotę i stwierdzono, że policja „wyjaśnia sprawę”.

Tymczasem sobotnie zdarzenie policja sklasyfikowała jako kolizję… której sprawcą był kierujący pojazdem osobowym, a nie kierowca autobusu. Kierujący samochodem osobowym został ukarany mandatem.

Co ciekawe – w 2019 roku Inspekcja Transportu Drogowego przeprowadziła siedem kontroli, a w 2020 roku dwie. Wszystkie zakończyły się bez mandatów i kar finansowych.

Tymczasem „Wiadomości” TVP twierdzą, że nadzór w Warszawie jest niewłaściwy. Ale to nie miasto, a ITD. i Inspekcja Pracy może kontrolować transport miejski.

Z tego powodu miasto stołeczne Warszawa pozywa TVP.

19 KOMENTARZE

 1. Warszawa to kto to jest ??? Ma jakieś imię? czy to nazwisko?? takie fejki to możecie sobie w przedszkolu ???? Palanty !!!

 2. Tyle tylko, że ten sam kierowca na policji sam przyznał się do zażywania narkotyków i bycia pod ich wpływem.

  Jakie są władze Warszawy wszyscy zainteresowani wiedzą – kiedy komisja reprywatyzacyjna przywracała mieszkania ludziom eksmitowanym w ramach Warszawskiej Afery Reprywatyzacyjnej, to władze Warszawy, Trzaskowski, blokowali każdy jeden zwrot, zaskarżając wszystko do sądu.

  • Jan
   Pięć lat rządów PiS i prezydentury „notariusza” dlaczego nie uchwalono tzw. dużej ustawy reprywatyzacyjnej? – woleli powołać na wzór bolszewików „trybunał ludowy” aby zamieszać w głowach Polaków, i wygrać wybory. Dlaczego badali tylko prywatyzację tylko za prezydentury Gronkiewicz Waltz a nie L.Kaczyńskiego za którego rozpoczęto „dziką” reprywatyzację? – wszystkie zwroty były, zgodne z wyrokami sądowymi. Teraz żeby przywrócić stan wcześniejszy, czy wypłacić przyznane przez TL odszkodowania, ratusz musi uzyskać wyrok sądu, nie można wypłacić odszkodowania za to co zrobiło się zgodnie z wyrokiem sądu, to są pieniądze mieszkańców W-wy a nie prezydenta. Jan a co się dzieje z tym tworem PiS TLwym.???

  • Zażywać, a spowodować wypadek pod wpływem – odróżniasz?
   Pytanie jest: czy ten konkretny wypadek spowodował będąc pod wpływem narkotyków. Odpowiedź wydaje się taka: nie. Zażywa w chwilach wolnych, ale przynajmniej w tym dniu miał krew (mocz) czystą, co potwierdziły badania toksykologiczne.
   Wsłuchiwałem się uważnie w info, które tłukły TVP Info i słychać tam taką właśnie manipulację.

 3. Koniec świata! jeden pobiorca podatków pozywa drugiego przejadacza podatków do sądu. A kto za to zapłaci? Społeczeństwo!
  Jak chcą robić szopkę, niech ją robią za własne pieniądze

  • Do tego trzeba obalić demokrację… przynajmniej powszechną.
   Prawa wyborcze musiałyby być mocno ograniczone.

 4. Ale jedzie propaganda korpo-EUropejska. Jak się zbierze dość baranów żeby w PO_Landii rządził Niemiecki Osioł to co wybiorą ponieważ będzie miał dostatecznie dobry marketing. No i wtedy nadejdzie POSTEMP !!!

Comments are closed.