ZOO blokuje niewygodne komentarze Internautów w sprawie pumy

ZOO Poznań official. / foto: Prt Sc Facebook

Jak donoszą Internauci ZOO blokuje niewygodne komentarze w sprawie słynnej pumy. Ciągle trwają poszukiwania mężczyzny, który ze zwierzęciem uciekł do lasu.

Poznańskie ZOO, którego przedstawicieli chcieli w piątek zabrać pumę, która wyrokiem sądu została odebrana prywatnemu właścicielowi na rzecz skarbu państwa, blokują niewygodne komentarze. Tak wynika z doniesień Internautów.

Na profilu „Projekt Puma – Nubia” pojawiło się wiele komentarzy donoszących o tym, że na profilu poznańskiego ZOO nastąpiła cenzura. Usuwane są komentarze, które podważają wersję zdarzeń zaprezentowaną przez ogród.

Relacje o cenzurze

Zoo blokuje możliwość komentowania po tym, jak napisałam, że klatka którą pokazują jako miejsce w którym żyła Nubia to kłamstwo i wstawiłam link do wybiegu Nubi. Czy ktoś, kto ma czyste sumienia tak robi? Wiedzą dobrze, że klamia i teraz chcą uciszyć niewygodne komentarze! – pisze p. Karolina i dodaje screen potwierdzający zablokowanie jej na profilu poznańskiego ZOO.

Zoo Poznańskie usuwa niewygodne dla siebie komentarze ! Jak tak można !!! Stracili strasznie w moich oczach i w oczach wielu ludzi. Trzymajcie się – dodaje p. Karolina.

Mnie już Państwo z Zoo zablokowali, za ukazanie kłamstw i hipokryzji Pani „dyrektor”. Link był do reportażu o jej pseudohodowli kotów, po czym została dyrektorem zoo. Pod komentarzem wiele osób zaczęło dziękować za link 🙂 trzymam za Was kciuki! Nie dajcie się! – to z kolei komentarz p. Kasi.

5 KOMENTARZE

  1. Ktoś mógłby sprawdzić w jakich warunkach była ta puma przetrzymywana? Jeśli w małej klatce to trzeba ją odebrać,jeśli jednak miała na co dzień dobre warunki i dużo przestrzeni to może lepiej mieć u tego właściciela niż w niejednym zoo. Tak swoją drogą warto by dokładnie sprawdzić w jakich warunkach trzymane są zwierzęta w polskich zoo. Myślę,że wiele z nich jest przetrzymywanych w zbyt małych pomieszczeniach. Pamiętam jak np. w śląskim zoo przez lata w małej klatce był np. trzymany niedźwiedź polarny. Myślę,że w polskich ogrodach zoologicznych jest jeszcze bardzo wiele do zrobienia w kwestii warunków przetrzymywania zwierząt

    • Wystarczy przejrzeć profil pumy Nubii, żeby ujrzeć jak poznańskie zoo bezczelnie kłamie w tej sprawie.

  2. Pani dyrektor bardziej zależy na sławie medialnej niż na zwierzętach .dziwię się władzą poznania ,po takiej aferze nie odwołają panią dyrektor. fałszywe oskarżenia postawiły na nogi ponad 200 policjantów .kto za to ponosi koszty.Apel Panie prezydencie odwołać panią Dyrektor

Comments are closed.