Krzysztof Bosak: Od wczoraj trwa socjotechniczna operacja przeciw Konfederacji

Krzysztof Bosak na konferencji prasowej fot. PAP/Piotr Polak
Krzysztof Bosak na konferencji prasowej fot. PAP/Piotr Polak

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji na prezydenta, ostrzega wyborców Konfederacji przez socjotechnicznymi atakami przeciwników w Internecie.

Chodzi o trollerskie zagrywki wyborców PiS. W mediach społecznościowych, m.in. na Twitterze, pojawiło się mnóstwo wpisów rozczarowanych postawą Konfederacji wyborców. Twierdzą, że głosowali na prawicę ale już nie będą. Gdy się jednak przejrzy te profile, to okazuje się, że należą do wieloletnich wyborców Prawa i Sprawiedliwości i tylko udają one byłych wyborców Konfederacji.

Ledwo skończył się okres wyborczy, a już zaczyna się to czego obawiali się politycy prawicowego bloku. Prawo i Sprawiedliwość chce zniszczyć opozycję stojącą na prawo od rządu.

Zauważa to również Krzysztof Bosak. „Od wczoraj trwa socjotechniczna operacja przeciw Konfederacji. Przekaz polega na wyrażaniu rzekomego rozczarowania naszą postawą przed II turą. Profile, które udają naszych wyborców, wyglądają np. tak jak Piotra Zbroi – zero dobrych wpisów o Konfie, a zamiast tego PiS, PiS, PiS” – pisze polityk i pokazuje przykład takiego profilu.

Po co te zagrywki? Chodzi o to, by wmówić wyborcom Konfederacji, że politycy tej koalicji zrobili coś nie tak. Działania propagandowe mają stworzyć wrażenie, jakoby Konfederacja poparła kandydaturę Rafała Trzaskowskiego.

Tymczasem Konfederacja nie udzieliła poparcia żadnemu z kandydatów. PiS próbuje wmawiać prawicowym wyborcom, że Andrzej Duda powinien być ich naturalnym wyborem w starciu z Rafałem Trzaskowskim. Tymczasem obaj ci kandydaci niespecjalnie się między sobą różnili.

68 KOMENTARZE

  1. i bardzo dobrze jak jestes obojetny wobec zla to znaczy ze sie z nim zgadzasz tak bylo jest i bedzie od zawsze takze panie Liderze lyzka soli i sie ogarnij chciales cos ugrac i nie pyklo ludzie ktorzy nie maja zadnego zdania sa gorsi od tych ktorzy sa przeciwko

  2. Książeczki się dobrze sprzedają, są wejścia na stronę i można pomiauczeć na cenzurę. Szczęść Boże, karawan jedzie dalej. Jestem cały podniecony poparciem.

  3. Od kiedy poddaliście się indoktrynacji jurnego Jaśka, oksymorona „liberalnego konserwatysty” i jego sekty to nie macie żadnej zdolności koalicyjnej. Zachowujecie się jak palikociarnia. Cały czas piski i pretensje. Wielu dotychczasowych wyborców PiS, w tym ja całkiem poważnie, w przeszłości o Was myślało. Wszystko to zniszczyliście a teraz macie pretensje. Jesteście albo całkowicie niepoważni albo świadomie robicie dywersję w środowisku konserwatywnym tak jak od lat robi to Korwin i jego sekta, który tumani już drugie pokolenie.

  4. Widać, że 90% wpisów to pieniacze sekty jurnego Jaśka zaprogramowani do siania dywersji w środowisku konserwatywnym. Lata prania mózgu skutkują. Ich wpisy mają więcej jadu niż starej esbecji.

  5. Panie Bosak po przegranych wyborach z tak niskim wynikiem czas odejść ze swoimi „sztabowcami” od przewodniczenia Konfederacji. Jak pokazują wyniki wyborów przekroczenie 7% stanowi dla was sukces, a to za mało, żeby być poważnym graczem. Ja wiem, że zaraz zaczną się wpisy „pożytecznych idiotów” i pańskich aparatczyków, którym sama wzmianka o odsunięciu koryta – wywołuje wściekłość. Przegrałeś?! Tak! Wypier…. !!!

    • Gdyby nie cyrki w tvp, rozdawnictwo „plusowe” i wozy bojowe dla strażaków tam gdzie pis może liczyć na poparcie to PAD przerypałtby te wybory. Wygrał o włos.

Comments are closed.