Konfederacja o tym, co naprawdę działo się w Sejmie [VIDEO]

Grzegorz braun. Konfederacja. Foto: PAP
Grzegorz braun. Konfederacja. Foto: PAP

Posłowie Konfederacji na specjalnej konferencji prasowej podsumowali posiedzenie obrad Sejmu. Poruszyli kilka istotnych spraw m.in. skandalicznie stanowisko ambasadora Ukrainy ws. rzezi wołyńskiej, odrzuceniu kandydatury ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleskiego do komisji ds. pedofilii w Kościele oraz bezprawnego działania służb przeciwko członkom Konfederacji.

Poseł Krystian Kamiński domagał się od rządu reakcji po skandalicznych słowach ambasadora Ukrainy, który winą za rzeź wołyńską obarczył zarówno zwyrodnialców z UPA jak i II Rzeczpospolitą!

– Chcielibyśmy, aby rząd sprostował to, aby wezwał ambasadora Ukrainy i żeby ewidentnie pokazał, że nie zgadza się na taką narrację ze strony Ukrainy – mówił polityk.

Polski rząd tego nie zrobił, dlatego Konfederacja sama przygotowała uchwałę w tej sprawie. – Zebraliśmy podpisy od posłów, którzy mają podobną wrażliwość i dzisiaj złożyliśmy tę uchwałę. Mamy nadzieję, że będzie ona jak najszybciej procedowana – zaznaczył.

– Jeśli taka fałszywa narracja ze strony ambasadora Ukrainy padła, to Sejm powinien na nią zareagować. (…) Mam nadzieje, że osiągniemy ponadpartyjny konsensus w tej sprawie – powiedział współautor uchwały Dobromir Sośnierz.

Odrzucenie kandydatury Isakowicz- Zaleskiego

– Wczoraj mieliśmy do czynienia z powstaniem nowej koalicji w polskim Sejmie, koalicji: PiS, KO i Lewicy. Jest to „lawendowa koalicja” skierowana przeciwko wyborowi ks. Isakowicz-zaleskiego do komisji ds. zwalczania pedofilii, który jak nikt w Polsce dawał świadectwo prawdzie – mówił Robert Winnicki. W komisji znaleźli się ludzie wystawieni przez PiS. – W moim przekonaniu będzie to komisja pozorująca walkę z pedofilią –

Służby przeciwko Konfederacji

Grzegorz Braun wypowiedział się o ministrach MSWiA i MS, którzy zachowują swoje urzędy mimo akcji służb skierowanej przeciwko polskiej prawicy.

– Polecam państwu najnowszy numer „Najwyższego CZASu!” i tutaj tekst pana redaktora Szymowskiego – „Służbami w Konfederację”. Mowa o  nielegalnych podsłuchach w ramach operacji o kryptonimach – uwaga – „sputnik” oraz „tęcza”, poszukuje się gorliwie ruskich agentów lub homofobów – mówił poseł Konfederacji. Dalej zaznaczył, że „casting do obsadzenia tych czarnych ról” odbywa się „w sposób nielegalny” pośród członków Konfederacji.

– Czy to prawda panowie ministrowie? – pytał Braun w odniesieniu do artykułu „Najwyższego CZASu!”. – Jeśli tak to bardzo prosimy o wyciągnięcie konsekwencji wobec złych ludzi, którzy jak rozumiem bez waszej wiedzy prowadzą takie działania – apelował do członków rządu.

12 KOMENTARZE

  • Z POPiS-em nie może być żadnych układów. To szuje (ścierwopochodne) , które „raz zdobytej władzy nie oddadzą”. Trzeba dojść do władzy i osądzić złoczyńców, którzy bezczelnie łamią prawo. A do tego potrzebny jest prawdziwy przywódca, mąż stanu z charyzmą, a nie chłystek, który kombinuje, miga się od jasnych wypowiedzi.

   • Ja pie.dolę… Jarun, Ty chyba masz jakiegoś bota ustawionego. Jak można tak non-stop pieprzyć wciąż to samo?
    Tak sobie myślę… że robisz na rozbicie/skłócenie Konfederacji. I nie jest to Twoja inicjatywa…

    • Oczywiście płaci mi Mosad, CIA, FSB i BND w dolarach, szeklach i w tugrikach. Nie widzisz ślepa mendo, że Korwin ciągnie Konfederację do zera procentowego, a Bosak to zwykły karierowicz. Co tu ku*wa rozbijać? Te 6% poparcia…podśmiechujku… pomyśl, pomyśl raz samodzielnie. Naściągała Konfederacja jakiś po*ebów, scyzoryków, apaszkę i z nimi chce iść na wojenkę przeciwko Bandzie Czworga. A w następnych wyborach (jeżeli Konfederacja dotrwa-w co wątpię) zmiecie was pierdnięcie POPiS-u. Zarówno opasłe warchlaki z PO i Konfederacji, a także pseudolewicy+zboki i PSL wcale nie garną się do walki, bo mają pełne koryto. A ty larum przydupasie Bosaka podnosisz, bo chcesz mieć spokój. Pewnie jesteś przy korycie. To dobrze pasożycie. Jeżeli jednak piszesz od serca -to jesteś przychlast, zaślepiony propagandą JKM i wydumanymi „sukcesami” Bosaka i jego aparatczyków…czyli ślepy kretyn „poleznyj id’ijot”.

     • Te tugriki wiele zdradzają…
      Ja mam przegląd sytuacji od ponad 40 lat, Ty opierasz się na wyrywkowych obrazach z ostatnich 2-3 lat. Albo polityka „zainteresowała” Cię w ostatnich latach, albo jesteś o wiele młodszy niż podajesz. Albo jesteś głupcem, ale wtedy nie byłbyś aż tak aktywny, albo jesteś zwyczajnych płatnych chamem. Chorobę psychiczną chwilowo wykluczam.

      Może zamiast inwektyw jakieś fakty?

   • Przed chwilą zastanawiałem się czy Ty, Jarun, nie jesteś płatnym chamem. Teraz już się nie zastanawiam, jesteś skończonym (albo nieskończonym…) chamem.
    Chcesz walczyć, to walcz pod swoim szyldem. Ale Ty nie chcesz walczyć, Ty jesteś gnida.

    Szanowna Redakcjo, to naprawdę jest nieładnie z Waszej strony, że pozwalacie na podszywanie się pod inne osoby.

Comments are closed.