Druga fala nadchodzi! Co nam szykują? [VIDEO]

Foto: NCzasTV

Nadciąga druga fala epidemii koronawirusa. Co planuje minister Łukasz Szumowski?

Od kilku dni w Polsce notuje się rekordowe przypadki zachorowań na koronawirusa COVID-19. Druga fala pandemii zdaje się być większa od pierwszej, co rodzi obawy o kolejny lockdown.

Jednak minister zdrowia Łukasz Szumowski od tygodni milczy. Wcześniej zapewniał, że drugiego wielkiego lockdownu nie będzie.

Jednak eksperci wskazują, że zamiast kolejnego zamrożenia gospodarki rząd PiS może wprowadzić punktowe zamrożenia i przywrócenie obostrzeń. Rodzice obawiają się, że przez to np. dzieci nie będą mogły pójść do szkoły we wrześniu.

Sam Szumowski przed zniknięciem na czas wyborów odgrażał się, że nie przejmuje się rekonstrukcją rządu. Według niektórych mediów jego miejsce może zająć były marszałek Senatu z PiS Stanisław Karczewski.

Kwestię drugiej fali pandemii komentował w telewizji NCzasTV poseł Konfederacji Grzegorz Braun. Poseł zwrócił uwagę, że pod nieobecność Szumowskiego do „straszenia” oddelegowano jego zastępcę, który na celownik wziął… nowożeńców.

– Straszył nowożeńców, bo rozhulało się towarzystwo. Jest limit 150 osób na weselu. (…) Z drugiej strony na Podlasiu inspektor sanitarny zapakował do kwarantanny żałobników, którzy siedzieli przy trumnie – zauważył Braun.

Źródło: NCzasTV

7 KOMENTARZE

 1. ● „«Kredyt zaufania, którym Partia darzy społeczeństwo, ma swoje granice» — tow. Tadeusz Porębski na III Kongresie Nauki Polskiej.” — „Tygodnik Mazowsze” nr 162, 1986.

  ● „«Czy chcesz ewakuować się z zakładem pracy małżonka, czy własnym?» — ankietę z takim pytaniem dano do wypełnienia pracownikom krakowskich zakładów.” — „Tygodnik Mazowsze” nr 68, 1983.

  ● „Lekarze — po katastrofie w Czarnobylu — opracowali dietę popromienną. Nie opublikowano jej z uwagi na to, że połowy zalecanych produktów i tak nie ma w ogóle na rynku.” — „Mała Polska” nr 22, 1986.

  ● „Min. Tejchma na spotkaniu z plastykami stwierdził: — «Rada Państwa nie chce przedłużać w nieskończoność stanu wojennego, ale władze będą tak długo stosowały ostre restrykcje, dopóki nie uzyskają szerokiego poparcia społecznego».” — „Tygodnik Mazowsze” nr 10, 1982.

  ● „«My nie musimy się wstydzić 13 grudnia. Od tego dnia rozpoczął się marsz ku Polsce Bezkryzysowej» — tow. Mieczysław Rakowski do stoczniowców 10 XII 1983.” — „SI Małopolska” nr 79, 1983.

  .

  • ▌▌Jakich propagandowych wykrętów rodem z TVPiS dla tłuków by nie użyć, to nie da się zaprzeczyć, że jest to fala zachorowań PO WYBORACH.

   Gdzie zatem (dla jeszcze myślących) deklaracje PREMIERA rządu PiS, że „pandemii właściwie już nie ma”, więc zachorowań „nie musimy się już obawiać”, zatem dla dobra Partii tłumnie walmy do urn?

   Gdzie się podziali klepiący na doraźne potrzeby Partii, za to bez jakiegokolwiek poczucia odpowiedzialności jak mantrę PiS-owcy otrzymany na telefon przekaz dnia o tym, że chiński wirus naraz „stał się wyjątkowo mało aktywny”?

   .

    • ▌▌Ważna sprawa! W końcu udało się dokonać pierwszej detekcji — do tej pory przewidywanej jedynie w modelach teoretycznych — „państwowej innowacyjności”!

     Przełomowym wynalazkiem kasty urzędniczej jest „COVID bezobjawowy” (w Związku Sowieckim wynaleziono schizofrenię bezobjawową — za którą wyrzucono ZSRR ze świata medycyny), a teraz kolejny postęp:

     ● „COVID bezobjawowy”!

     .

     Okazuje się, że na „COVID bezobjawowy” masowo zachorowali górnicy — niedługo ich liczba przekroczy 1000, a przecież nie jest to ostatnie słowo COVID-a, którego „prawie już nie ma”.

     No a dzięki temu uda się bez krzyku zamknąć polskie kopalnie i równie bez krzyku zacząć paść się na kasie za powolne dorzynanie polskiej gospodarki niemieckim samobójstwem klimatycznym na brukselski rozkaz…

     .

 2. Kluczem do zakończenia fałszywej epidemii jest obnażenie nadużywania TESTÓW Coronowirusa. Dlaczego doszło do tego, że w Chinach już dawno praktycznie znikła „epidemia”, a na zachodzie się ciągle rozkręca? Wszystko jest konsekwencją przyjętego sposobu diagnozowania zachorowań.
  W Chinach zgodnie z wytycznymi rządowymi bezobjawowe przypadki nie są uznawane za potwierdzone (wg. CNN). W Chinach do diagnozy „korony” stosują tomografię komputerową i jeden lub dwa pozytywne testy PCR.
  Na zachodzie opierają się o testy i zwiększają ilość testów osób bezobjawowych. Na Florydzie wybuchł skandal – setki centów testowych zaraportowały 100 % wyników testów jako pozytywnych!! Takie przypadki były również w innych miejscach. Na przykład w Orlando pierwotnie zaraportowali 98% pozytywnych wyników, a po „weryfikacji” 9,4%. Niedawno w Polsce po masowych testach górnicy byli poddani masowej kwarantannie, teraz masowo ozdrowieli.
  W Polsce na początku „pandemii” odmawiali testowania osób bezobjawowych.
  Konieczny jest powrót do dawnych praktyk, gdy zachorowanie rozpoznawano po określonych symptomach. Same testy nie nadają się do medycznej diagnozy.
  Powszechnie stosowany test PCR (Polymerase Chain Reaction) został wynaleziony ponad 30 lat temu. Wynalazca Kary B. Mullis twierdził, że test nie powinien być zastosowany do diagnostyki medycznej.
  Dr Mullis napisał 7 maja 2013 r:
  „PCR wykrywa bardzo mały segment kwasu nukleinowego, który jest częścią samego wirusa. Wykryty specyficzny fragment jest określany przez nieco arbitralny wybór użytych starterów DNA, które stają się końcami amplifikowanego fragmentu. „
  Oczywiste jest, że arbitralne rozpoznawanie fragmentu kodu nie identyfikuje ani jakościowo ani ilościowo całości obiektu.
  Dr. David Rasnick i kanadyjski badacz D. Crowe: „Aby wywołać objawy, trzeba mieć ogromną ilość dowolnego organizmu…. Nie zaczynasz od testowania; zaczynasz od słuchania płuc. Jestem sceptyczny, że test PCR jest zawsze prawdziwy. To świetne narzędzie do badań naukowych. To okropne narzędzie dla medycyny klinicznej. 30% Twoich zakażonych komórek zostało zabitych, zanim wystąpiły objawy. Zanim pojawią się objawy… martwe komórki wywołują objawy…
  Przede wszystkim trzeba wiedzieć, że test nie jest binarny… PCR to tak naprawdę technika produkcyjna… Zaczynasz od jednej cząsteczki. Zaczynasz od małej ilości DNA i z każdym cyklem ilość ta podwaja się….mierzą ilość światła, które wraca, i to jest ich namiastka ilości DNA…różne szpitale, różne stany, Kanada kontra USA, Włochy kontra Francja stosują różne standardy czułości odcięcia (ilość cykli pomnażania) w teście Covid. Tak więc, jeśli odetniesz od 20, wszyscy będą negatywni. Jeśli odetniesz pięćdziesiątkę, możesz mieć wszystkich pozytywnych….Laboratoria mogą manipulować liczbą „przypadków” Covid-19 w ich kraju. Znany był chiński artykuł, w którym oszacowano, że jeśli testujesz osoby bez objawów, nawet 80% wyników pozytywnych może być fałszywie dodatnich…PCR do diagnozy to duży problem. Kiedy trzeba go zwiększyć tak wiele razy, wygeneruje ogromne ilości fałszywych trafień… Inną interesującą rzeczą jest to, że wykonali wiele testów. Pierwsza osoba na liście testowanych osób uzyskała pozytywny wynik 3 z 11 testów… tylko trzy były pozytywne. Oczywiście wystarczy jeden pozytywny test, aby zostać uznanym za zakażonego.”
  Osobom, które chcą zostać przebadane na obecność COVID-19 Dr Rasnick, daje poniższe rady:
  „Nie rób tego, mówię, kiedy ludzie mnie pytają. Żadna zdrowa osoba nie powinna być badana. To NIC nie znaczy, ale może zniszczyć twoje życie, uczynić cię absolutnie nieszczęśliwym. ” „Za każdym razem, gdy ktoś pobiera wymaz, próbkę tkanki DNA, trafia do rządowej bazy danych. To nas śledzi. Nie tylko szukają wirusa.”
  Nie daj się testować! Testują w ten sposób, że wkładają do nosa długą sondę, która dotyka bariery do mózgu (Cribriform plate). To może powodować infekcje i uszkodzenia (patrz utrata zmysłów węchu u chorych).
  Jeśli nie zatrzymamy wykorzystywania niejednoznacznych testów to ten terroryzm się nigdy nie skończy.
  Na stronie amerykańskiego CDC (kontrola chorób) piszą, że test przeciwciał może pokazać, że są obecne przeciwciała dla całej rodziny korona wirusów oraz grypy. Jeśli chorowałeś na grypę to będziesz miał pozytywny test.

Comments are closed.