Konfederacja oddała hołd bohaterom Powstania Warszawskiego [VIDEO/FOTO]

Konfederacji oddają cześć bohaterom Powstania Warszawskiego.
Konfederacji oddają cześć bohaterom Powstania Warszawskiego. (Zdj. Facebook/Konfederacja)

W imieniu Konfederacji Wolność i Niepodległość kwiaty pod pomnikiem Powstania Warszawskiego na placu Krasińskich złożyli posłowie Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun oraz prezes okręgu warszawskiego Partii KORWiN – Wojciech Ziółkowski. Później, już w szerszym gronie zebrali się na rondzie Dmowskiego, gdzie w godzinie „W”, po raz kolejny oddali cześć bohaterom.

Pamiętajmy o naszych bohaterach. Pamiętajmy o tych wspaniałych młodych ludziach, którzy mieli odwagę stanąć do walki z okupantem. Pamiętajmy o cierpieniu ludności cywilnej stolicy. Pamiętajmy o mężczyznach, kobietach i dzieciach, którzy oddali życie za wolność naszej Ojczyzny – czytamy na facebookowym koncie konfederatów.

„Dziś reprezentowałem @KONFEDERACJA_i @RuchNarodowy podczas uroczystości przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Wspólnie z przedstawicielami władz państwa i Wojska Polskiego upamiętniliśmy ofiary ludobójstwa na Wołyniu. Pamiętamy!” – napisał na Twitterze Krzysztof Bosak.

Poseł Grzegorz Braun uczestniczył również we Mszy Świętej odprawionej w intencji ojczyzny i bezpieczeństwa życia ludzkiego, która odbyła się w kaplicy sejmowej. Mszę celebrował ks. Łukasz Kadziński.

4 KOMENTARZE

 1. Sobie poczytajcie Obłęd’44 Zychowicza !!!

  Tak – to byli bohaterowie. Najlepsza patriotyczna młodzież i dzieci.

  Londyńskie sk*** i „dowódcy AK” (z których część to ruscy agenci) w imię „argumentu przetargowego Mikołajczyka w negocjacjach ze Stalinem” (po KATYNIU !) z pomocą żydowskiego masona Rettingera oraz szczekaczek NKWD wysłali ich na śmierć,by zastąpili ich żydzi przywiezieni na ruskim tanku.

  • Ty gnojku piszący :” i „dowódcy AK” (z których część to ruscy agenci) „, plujący na bohaterów, marna kreaturo zza ekranu -jesteś tylko śmieciem piszącym po polsku.

 2. 16-18 tys Powstańców (w tym NIELETNICH) zabitych + 2,3 tys. Berlingowców którzy wbrew rozkazom rusków poszli ratować Warszawę.
  180-200 tys cywilów zabitych
  60 tysięcy wywiezionych do obozów
  90 -||- na roboty przymusowe
  ponad pół miliona ludzi bez dachu nad głową
  unicestwienie antykomunistycznego podziemia w stolicy bez 1 sowieckiego wystrzału.
  „Argument przetargowy w negocjacjach o władzę ze Stalinem” – bezcenny.

 3. Przypominam wakacyjnemu żeglarzowi na desce z onym drugim zarośniętym przybłędą, że uzbrojeni agenci Mossadu w polskich policyjnych mundurach hasają po komendach, a ustawa komorowskiego i dudy pozwala na interwencję Wehrmachtu w Polsce. Wasze bezmyślne fizjonomie obrażają Bohaterów Powstania.

Comments are closed.