Korwin-Mikke o hipokryzji Szumowskiego. Poseł Konfederacji przypomniał ministrowi TE słowa

Janusz Korwin-Mikke, Łukasz Szumowski Źródło: PAP, collage
Janusz Korwin-Mikke, Łukasz Szumowski Źródło: PAP, collage

Jeszcze do niedawna Łukasz Szumowski przebywał na wakacjach. To dziwne, bo minister zapowiadał, że o „wakacjach takich jak kiedyś możemy zapomnieć”. Przypomniał o tym Janusz Korwin-Mikke.

„JE Łukasz Szumowski powiedział 22 kwietnia b.r. : „Dopóki wirus nie zniknie, musimy zapomnieć o wakacjach takich, jak kiedyś” – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

Poseł Konfederacji i prezes partii KORWiN udostępnił link do wywiadu, w którym Łukasz Szumowski mówi, że wakacje „na pewno nie będą takie jak do tej pory”.

Korwin-Mikke okrasza wpis zdjęciem, które ministrowi zdrowia zrobiono właśnie podczas tegorocznego urlopu.

„To jak wyglądały kiedyś, skoro DZIŚ p.Minister spędza je tak?” – zastanawia się poseł.

9 KOMENTARZE

  1. Korwin upada do poziomu Bosaka i zajmuje się dyrdymałami. Moze lepiej dobrać się do du.. ministra za złodziejstwo liczone w dziesiątkach milionów złotych?

  2. W państwie prawa i sprawiedliwości Szumowski dawno by siedział. A Dojna Zmiana w porównaniu z PO – to dopiero aferzyści.

  3. Haha, ale z ludzi barany, zagłosowali na popis to teraz dostaną na gołą d. batogiem. Koronawirus dobry na wszystko, to kiedy czipy i przymusowe szczepienie modyfikujące genom, just 447 300mld usd ? Brawo Korwim Mikke.

  4. JKM w porównaniu z Bosakiem to „ostry gość”. Deskopław to dopiero mydłek i aparatczyk „od zawsze w partii, a partia w nim”, a przy okazji tchórz, lawirant i geszefciarz. Dziadyga jak się rozpędzi, to chlapie ozorem, a Bosak kalkuluje: opłaca mi się to powiedzieć, czy nie? A może dać dyla do pisiorów i podłączyć się do cycka Dojnej Zmiany jak jełop Andruszkiewicz ?

  5. Rasa panów. Wakacje tylko dla „wybranych”. Reszta polactwa za wybranie dudy i pisuaru mordy w maskach i nie szemrac i do roboty płacić podatki na panów z rządu goje.

  6. platfusy to byly pierdoly. Bo aby kraść to trzeba się dzielić ale nie z cząstką społeczeństwa ale sprawiać wrażenie ze z całym społeczeństwem. Za PO KRADLI TYLKO oni i liczne cfaniaki, które wiedziały że jest dziura… I tak jest lepiej o wiele niż za PO …

Comments are closed.