Korwin-Mikke: „Z masami nie rozmawiam (tłum można przekonywać co najwyżej kałasznikowem…) natomiast każdego wyborcę staram się przekonać argumentami” [VIDEO]

Janusz Korwin-Mikke Źródło: Twitter/TVP INFO
Janusz Korwin-Mikke Źródło: Twitter/TVP INFO

Janusz Korwin-Mikke był gościem w programie Adriana Klarembacha w TVP INFO. Niestety, wraz z prezesem w dyskusji udział brał m.in. Dominik Tarczyński z PiS. Z tego też powodu wypowiedzi posła Konfederacji były notorycznie przerywane.

W pewnym momencie Dominik Tarczyński przerwał wypowiedź Janusza Korwina-Mikkego, który powiedział, że PiS i PO „to banda, która chce rządzić bydłem wyborczym”. Chodziło oczywiście o to, że to te partie traktują wyborców jak bydło.

Tarczyński zaczął od razu zaperzać się, jak to on „protestuje”, i jak to on będzie „bronił wyborców”. Z dyskusji zrobił się od razu cyrk. Korwin-Mikke odniósł się do całej sytuacji na Twitterze.

„PO, PiS i inne partie d***kratyczne mówią do tłumów i w wyniku tego traktują wyborców jak głupie bydło. Ja natomiast z masami nie rozmawiam (tłum można przekonywać co najwyżej kałasznikowem…) natomiast każdego wyborcę staram się przekonać racjonalnymi argumentami. Żmudna praca!” – napisał jeden z przywódców Konfederacji.

Korwin-Mikke w końcu przywołał Tarczyńskiego do porządku

Politycy z PiS przyzwyczaili nas do tego, że w TVP INFO zachowują się tak, jakby byli u siebie. Zachowanie Dominika Tarczyńskiego nawet jak na te standardy było bardzo złe.

Podczas wypowiedzi Janusz Korwina-Mikkego pisowiec non stop wtrącał swoje trzy grosze. Zarzucał posłowi Konfederacji m.in. takie bzdury jak to, że rzekomo miałby być Rosjaninem.

Ciągle też wyśmiewał słowa starszego posła, nie widząc przy tym, kto tak naprawdę naraża się na śmieszność w oczach widzów.

W końcu Janusz Korwin-Mikke nie wytrzymał. – Czy ja wreszcie będę mógł mówić bez wtrąceń ludzi o umysłowości ameby? – zapytał prowadzącego.

Po tych słowach Tarczyński trochę się uspokoił. Słał co prawda jakieś sarkastyczne uśmieszki, ale świadczył tym już tylko o sobie, a Korwin-Mikke mógł przynajmniej skończyć myśl.

Przy nim Lichocka wydaje się damą

Dominik Tarczyński krytykowany jest nawet przez osoby, które uważa się za sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

„Kiedyś Jarosław Kaczyński przywołał Tarczyńskiego palcem i palcem mu wskazał, gdzie ma siedzieć cicho na d**ie. PiS robi sobie straszną krzywdę eksponując tego Nitrasa w mediach. Mało jest tak żenujących prymitywów, przy tym buraku nawet Lichocka wydaje się damą” – napisał na Twitterze Piotr Wielgucki aka Matka Kurka.

10 KOMENTARZE

 1. Sami debile , ten stary pryk mikke i drugi osioł tarczyński powiedzieli Polakom , za kogo ich uważają. MY WIEMY O TYM JAK NAS TRAKTUJECIE i mówimy wam osły i stare capy proszę wy……lać z polityki . Rzygać się chce na widok takich matołów i cymbałów , którym tylko władza we łbie. Ile mikke załatwiłeś ciepłych posadek swojej rodzinie ? Ty stary durniu i cymbale. Bliższa kasa d..pie ,co ? I ty śmiesz mówić o dobru Polków ty przybłędo. zajmij się swoimi pobratycańmi.

  • To o takich debilach jak K7 mówił JKM….idealnie w punkt! Zwykły pacan doskonale obrazujący „myślenie” motlochu…..

   • Zacznij myslec samodzielnie malolacie. Nie daj sie staremu kozlowi nabrac.
    On nie dosc ze nie swoje pomysly powtarza to jeszcze robi to nieudolnie.

    • @Aret
     Ty się bierzesz za nauczanie myślenia??? Coś majaczysz o malolatach, kozo od pisowskich ustawek….. idź do Karnowskich czy Sakiewiczow, wypasionych na państwowej kasie .

 2. „„Z masami nie rozmawiam (tłum można przekonywać co najwyżej kałasznikowem…)(…)”

  No to mnie rozwal i idz za to do swego protestanckiego nieba.

  • Wypowiedzi Pana JKM zawsze są „w punkt” i trzeba je dobrze zrozumieć a to nie wszyscy niestety potrafią jak np. „Archer” ale tacy właśnie uważają się za „mundrych” pisząc obrazliwe komentarze potwierdzają swoja mialkosc.

 3. JKM -to publicysta, który istnieje dzięki dosadnym wypowiedziom. Niestety ma do czynienia z tępymi pisiorami. A pisowiec ma ujadać, bo prezes zabierze michę.
  PS. A wam dzieciaczki polecam „Bolka i Lolka”, albo na dobranoc „Kaczka dziwaczka”.

Comments are closed.