Najbardziej znienawidzona gra świata nadchodzi. Blizzard pokazał w Chinach „Diablo Immortal” [VIDEO]

Foto: YouTube Blizzplanet

Najgorzej przyjęta i najbardziej znienawidzona gra od studia Blizzard wkrótce ukaże się na… telefonach. W Chinach pokazano nowy zwiastun „Diablo Immortal”.

W Chinach ruszyły targi ChinaJoy 2020. Impreza potrwa od 31 lipca do 3 sierpnia.

Wydarzenie odbywa się mimo pandemii. Największym zaskoczeniem był jednak pokaz studia Blizzard.

Amerykanie pokazali nowy zwiastun „Diablo Immortal”. To najbardziej znienawidzona przez graczy odsłona serii, która wpędziła studio w wizerunkowe tarapaty dwa lata temu.

Od tego czasu nad projektem zapadła cisza, a Blizzard unikał komentarzy nt. gry. Teraz okazuje się, że gra przeszła sporą metamorfozę.

Mimo, iż nadal jest to gra na telefony – czyli coś, czego fani Blizzarda nie mogą wybaczyć – to wygląda znacznie lepiej niż przypuszczano. Możliwe, że w efekcie będzie dostępna tylko na najlepsze urządzenia, jak tegoroczny Samsung Galaxy S20, czy Apple iPhone 12.

W piątek oprócz zwiastuna gry uruchomiono stronę poświęconą grze (tylko w języku chińskim). Możliwe, że data premiery zostanie ogłoszona w trakcie targów.

Fani zauważyli, że w grze, której akcja miała rozgrywać się między 2, a 3 częścią serii „Diablo” pokazuje się ostatni boss z dodatku do „dwójki” – Baal.

Źródło: di.blizzard.cn