Nareszcie! Wyrzucona z TVN Justyna Pochanke opuszcza Polskę. „Kierunek Hiszpania”

Justyna Pochanke. / foto: Prt Sc TVN
Justyna Pochanke. / foto: Prt Sc TVN

Justyna Pochanke po odejściu z TVN podjęła decyzję, że razem z mężem także zwolnionym z tej stacji wyprowadza się z Polski.

„Super Express” dotarł do informacji, które potwierdzają krążące od jakiegoś czasu plotki, że Pochanke opuszcza nasz kraj.

– Justyna i jej mąż Adam od dawna nosili się z tym zamiarem. Jakiś czas temu kupili więc dom w Marbelli, w Hiszpanii i tam teraz się przeprowadzają. Pragną słońca, spokoju i odpoczynku – zdradza w rozmowie z „SE” jeden z pracowników TVN.

– Oboje mieli dobre kontrakty w TVN, mają oszczędności, więc mogą już sobie pozwolić na odpoczynek. Tyle lat pracowali w korporacji, przeżyli mnóstwo stresów, chcą po prostu teraz cieszyć się życiem. W dodatku mają pomysły na projekty internetowe – dodaje informator „SE”.

Cóż… Szerokiej drogi!

26 KOMENTARZE

 1. też chcę do Hiszpanii za karę a nie muszą mnie zwalniać z tefaenu karna extradycja do Hiszpanii należy się jak psu buda by był pretext do extradycję mogę np opluć jakiegoś polityka z „obozu władzy”
  dowolnego nie robi mi to żadnej różnicy byle by za karę mieć słoneczko Hiszpanii nad głową no dobra może być nawet Portugalia Grecja albo Włochy ostatecznie Chorwacja Czarnogóra , Albania odpada nie będę się truł wyziewami diesli ze starych merców

 2. Mam nadzieję, że jako zwolennicy idei multi-kulti (wspieranej przez TVN) kupili dom w okolicy bogato zasiedlonej przez inżynierów i lekarzy z Afryki, gdzie będą się mogli napawać kulturowym ubogaceniem :)

 3. Bardzo dobry pomysł – niech wszystkie owczarki niemieckie ( chociaż raczej kundle ) wyjadą, może pzrewietrzy się u nas troszkę od tego bolszewickiego smrodu!

 4. Duda wygrał z RT różnicą 422.000 głosów. Nareszcie koniec mętnego i nieszczerego gadania kandydata od Tuska, „Rafałka z LGBT+” i udawanych, spazmatycznych napadów płaczu innego kandydata od Tuska, czyli Hołowni, który chciał przekazać swój elektorat Trzaskowskiemu. Dość judzenia i napuszczania społeczeństwa na rząd, prezydenta i PKW przez tubę propagandy PO, telewizję TVN24. Skończyć cyrk ze szczekliwymi i kąsającymi ratlerkami z PO: Budka, Pupka, Szczerba, Szłapka, Brejza.

 5. TVN od początku w 1997 do 2015 była PRL-owska (właściciel ITI), z korzeniami w SB, z osobami z SB w zarządzie (Wejchert, Walter, Subotic), oraz z potomstwem oficerów SB w redakcji (Olejnik, Morozowski). W 2015 ITI sprzedała TVN firmie SNI z Nowego Jorku, a ta została przejęta przez Discovery w 2018. Dziwię się że Discovery, toleruje linię polityczną TVN, popierającą w ciemno PO, partię jawnie proniemiecką. Czy nowy właściciel nie zna proniemieckiej propagandy uprawianej przez TVN?

  • Jak ci się nie podoba to kup sobie ladę i jedź na wschód tam będziesz mógł spełniać swoje komunistyczne marzenia

  • Dla tych plugawych szczujni każdy kto odchodzi z pracy w wolnych mediach jest wyrzucany,nie mówiąc już o innych zawodach.Tak doprowadzili rządzący .Nic im nie pasuje Niemcy ,Francja , Holandia ale wszyscy tam się pchają.

 6. Była fajno ta pochanke i miała kontrakt i tvn zero kasy z państwa a nie jak tvppis abonamenty i jeszcze miliardy z państwa i szczucie WSZYSTKICHCHCHCHCH PRZECIWNIKÓW PISU OBOJĘTNIE CZY TO PROFESOR CZY AKTOR SPORTOWIEC PIS JUZ ZNISZCZYŁ POLSKĘ A TERAZ JA DORZNIE

 7. Przepraszam. Co to znaczy nareszcie, szerokiej drogi?
  Chyba dla autora tego okropnego tekstu.
  Pani Justyno szacunek i powodzenia.

 8. Jacy tu są mali ludzie, do takich dennych tytułów prowadzi mnie internet. Jeszcze ten tytuł mijający się z prawdą…

 9. Pogonili ja za komentarze (negatywne…) n/t Trampa jak wygrał wybory…jak amerykańce wykupili TVN to już mogła się zwijać i to zrobiła…

Comments are closed.