Tarczyński z PiS bez kultury w TVP INFO. Korwin-Mikke przywołał go do porządku [VIDEO]

Dominik Tarczyński, Janusz Korwin-Mikke Źródło: Twitter/TOP TVP INFO
Dominik Tarczyński, Janusz Korwin-Mikke Źródło: Twitter/TOP TVP INFO

Dominik Tarczyński z PiS dał niezły popis w TVP INFO. Polityk wypowiadał się w rażąco niekulturalny sposób i przerywał innym. Dopiero Janusz Korwin-Mikke przywołał go do porządku.

Politycy z PiS przyzwyczaili nas do tego, że w TVP INFO zachowują się tak, jakby byli u siebie. Zachowanie Dominika Tarczyńskiego nawet jak na te standardy było bardzo złe.

Podczas wypowiedzi Janusz Korwina-Mikkego pisowiec non stop wtrącał swoje trzy grosze. Zarzucał posłowi Konfederacji m.in. takie bzdury jak to, że rzekomo miałby być Rosjaninem.

Ciągle też wyśmiewał słowa starszego posła, nie widząc przy tym, kto tak naprawdę naraża się na śmieszność w oczach widzów.

W końcu Janusz Korwin-Mikke nie wytrzymał. – Czy ja wreszcie będę mógł mówić bez wtrąceń ludzi o umysłowości ameby? – zapytał prowadzącego.

Po tych słowach Tarczyński trochę się uspokoił. Słał co prawda jakieś sarkastyczne uśmieszki, ale świadczył tym już tylko o sobie, a Korwin-Mikke mógł przynajmniej skończyć myśl.

Przy nim Lichocka wydaje się damą

Dominik Tarczyński krytykowany jest nawet przez osoby, które uważa się za sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

„Kiedyś Jarosław Kaczyński przywołał Tarczyńskiego palcem i palcem mu wskazał, gdzie ma siedzieć cicho na d**ie. PiS robi sobie straszną krzywdę eksponując tego Nitrasa w mediach. Mało jest tak żenujących prymitywów, przy tym buraku nawet Lichocka wydaje się damą” – napisał na Twitterze Piotr Wielgucki aka Matka Kurka.

Comments are closed.