Tarczyński z PiS bez kultury w TVP INFO. Korwin-Mikke przywołał go do porządku [VIDEO]

Dominik Tarczyński, Janusz Korwin-Mikke Źródło: Twitter/TOP TVP INFO
Dominik Tarczyński, Janusz Korwin-Mikke Źródło: Twitter/TOP TVP INFO

Dominik Tarczyński z PiS dał niezły popis w TVP INFO. Polityk wypowiadał się w rażąco niekulturalny sposób i przerywał innym. Dopiero Janusz Korwin-Mikke przywołał go do porządku.

Politycy z PiS przyzwyczaili nas do tego, że w TVP INFO zachowują się tak, jakby byli u siebie. Zachowanie Dominika Tarczyńskiego nawet jak na te standardy było bardzo złe.

Podczas wypowiedzi Janusz Korwina-Mikkego pisowiec non stop wtrącał swoje trzy grosze. Zarzucał posłowi Konfederacji m.in. takie bzdury jak to, że rzekomo miałby być Rosjaninem.

Ciągle też wyśmiewał słowa starszego posła, nie widząc przy tym, kto tak naprawdę naraża się na śmieszność w oczach widzów.

W końcu Janusz Korwin-Mikke nie wytrzymał. – Czy ja wreszcie będę mógł mówić bez wtrąceń ludzi o umysłowości ameby? – zapytał prowadzącego.

Po tych słowach Tarczyński trochę się uspokoił. Słał co prawda jakieś sarkastyczne uśmieszki, ale świadczył tym już tylko o sobie, a Korwin-Mikke mógł przynajmniej skończyć myśl.

Przy nim Lichocka wydaje się damą

Dominik Tarczyński krytykowany jest nawet przez osoby, które uważa się za sympatyków Prawa i Sprawiedliwości.

„Kiedyś Jarosław Kaczyński przywołał Tarczyńskiego palcem i palcem mu wskazał, gdzie ma siedzieć cicho na d**ie. PiS robi sobie straszną krzywdę eksponując tego Nitrasa w mediach. Mało jest tak żenujących prymitywów, przy tym buraku nawet Lichocka wydaje się damą” – napisał na Twitterze Piotr Wielgucki aka Matka Kurka.

22 KOMENTARZE

 1. Wielgucki aka Matka Kurka to jest dopiero przykład kultury. Jeszcze niedawno trudno było znaleźć twitta, w którym nie użył niecenzuralnego słowa. Może coś się zmieniło, nie wiem, bo gość zbanował połowę Twittera.

 2. To teraz spróbujcie odpowiedzieć na pytanie – jakie prymitywy wybrały Tarczyńskiego do Sejmu ? Właśnie dlatego gardzę demokracją jako ustrojem gdzie banda chamów wybiera takich samych, albo jeszcze gorszych od siebe do rządzenia krajem.

  • Bo dla chama inny cham to swój człowiek.
   Kogo mieliby wybrać?
   Gdyby demokracja dla wszystkich była już w XVII wieku królem elekcyjnym zostałby Janosik albo Kostka Napierski.

 3. Konsumenci papki serwowanej przez TVPiS muszą wiedzieć, kiedy się śmiać i z kogo, co by potem dokonywać jedynie słusznych wyborów.

 4. Przyganial kociol garnkowi. Hahaha.
  Poza tym dla samego Mikke i jego partii byloby lepiej zeby wiekszosci swoich „mysli” nie konczyl. Facet jest smieszny jak przedni zderzak w „maluchu”.

 5. „Zarzucał posłowi Konfederacji m.in. takie bzdury jak to, że rzekomo miałby być Rosjaninem”
  Tarczynskiego bronil nie bede bo to wyjatkowy cymbal faktycznie, ale powyzsze zdanie to z waszej strony kompletne lewackie buractwo. Tarczynski zadal RETORYCZNIE ironiczne pytanie, a wy nazywacie to „zarzutem” skierowanym do stękającego niemilosiernie Janusza? Mam nadzieje, ze chociaz paru wszym wyznawcom zechce sie ten fragment obejrzec i dokonac wlasnej oceny sommerowych manipulacji.

  • A może więcej tolerancji dla starszych i stękających? Jedno i drugie to domena mądrości.
   A co do zachowania obywatela Tarczyńskiego w czasach mojej młodości nazywało sie je chamskim , nie raz dostawałem po łapach za przerywanie.

   • Nie o to chodzi! Naprawde uwazasz, ze Tarczynski „zarzucal” Mikke-emu
    ze jest Rosjaninem???
    Kto wam konfederatom pisze te artykuly na poziomie „bula” Komorowskiego czy aktualnej Marszalek sejmu?

 6. Korwina zapraszają już tylko po to by skompromitować Konfederację, dziadek nawet nie może się wysłowić o logice nie wspominając

 7. Jakakolwiek rozmowa w tych programach nie jest możliwa bo niektórzy rozmówcy nie reprezentują jakiejkolwiek kutlury osobistej. Czego pan nie rozumie, panie Dominiku? To że ma pan „ŁADNE” poglądy odnośnie najazdu migrantów/tzw. uchodźców to nie znaczy, że ogarnia pan całość. Głosowaliśmy Nie za Trzaskowskim ale przeciwko Dudzie, żeby zablokować monowładzę PiSu. Tak trudno zrozumieć?

 8. Tragedia ten Tarczyński. Narracja „PO, PO tamto, najjaśniejszy PIS, zbawca narodu, niosący kaganek oświaty, a Wy reszta morda w kubeł”
  Nie dało się tego oglądać. Nawet widać prowadzący momentami zażenowany.

 9. a tam ruskie gadanie wasze, Korwin i te inne typy co bylo jechaly ciągle nowomową i ściema to się gośc podkurfił troszke i miał rację !

 10. Opis debaty fajnie zmanipulowany ze to D. Tarczynski chamski. A prawda była tak ze „krol gimbazy” polegl na calej dlugosci i wyszlo z niego chamstwo niebywale.

  1) nazwal polakow bydlem wyborczym
  2) nazywal swoich adwersarzy idiotami, amebami itd – nie swiadczy to za dobrze o itp)
  3)opowiadajac bajki ze nie ma covida a tym czasem D. Tarczynski przypomnial mu jak mowil ze nie chodzi do sejmu bo jest w grupie ryzyka, hehe, mistrzostwo.

 11. Oglądałem ten program. Pełna kompromitacja Korwin – Mikkego. Chlapał mięsem jak pijak pod budką. Na tle zdyscyplinowanego, chłodnego Tarczyńskiego zaprezentował się jak chłopaczek. Plus brak rozsądnej argumentacji, mało brakowało a popłakałby się.

  • Mnóstwo ludzi było zażenowanych tym wystąpieniem korwina , on i wilki , i obrotowy kulesz są obciążeniem dla Konfederacji !

Comments are closed.