TYLKO U NAS. Agresywny transwestyta w warszawskiej galerii handlowej. Czy to słynny „Rafalala”?

Gender LGBT Zdj. ilustracyjne. Źródło: kilokartofli.pl
Zdj. ilustracyjne. Źródło: kilokartofli.pl

Skontaktowała się z nam kierowniczka jednego z butików modowych w warszawskiej galerii „Klif”. Kobieta twierdzi, że 31 lipca, przed godziną 21. była świadkiem agresywnego zachowania transwestyty.

– Wychodziłam właśnie z łazienki. To takie miejsce, w którym sama kilka razy dostałam drzwiami, więc postarałam się otworzyć je bardzo delikatnie – opowiada nam kierowniczka. – Niestety, i tak kogoś zahaczyłam. Choć naprawdę nie mocno.

Zahaczoną osobą okazał się wysoki mężczyzna w damskich ubraniach i peruce, który w dziecięcym wózku woził psa. Wykłócał się z kimś stojąc pod drzwiami damskiej toalety.

– Natychmiast przeprosiłam i spytałam, czy coś się stało – relacjonuje nasza rozmówczyni. – W odpowiedzi usłyszałam groźby pod swoim adresem. „Ku**a, mam ci zaje**ć?” i tym podobne rzeczy.

Kierowniczka twierdzi, że była przerażona. Na co dzień nie szuka zwady i sama woli załatwiać wszystko polubownie.

– To jednak mnie przeraziło. To był naprawdę wielki facet przebrany za kobietę i agresywny. W dodatku ten pies w wózku. Pomyślałam, że to jakiś wariat – mówi.

Mężczyzna wyraźnie przyszedł tam tylko po to, by się wykłócać. W pewnym momencie podeszła do nich sprzątaczka, by zwrócić transwestycie uwagę.

– Wtedy przerzucił się na nią. Znów używał podobnych słów. Ja musiałam wtedy już wracać do pracy, bo zbliżała się godzina zamknięcia – opowiada menedżerka.

Kobieta twierdzi, że agresor, który się do niej przyczepił, był podobny do słynnego warszawskiego zmiennopłciowca – Rafalali.

– Nie był jednak, aż tak pulchny na twarzy. Miał też inną perukę, jeśli to była peruka – mówi kierowniczka butiku.

Jeśli okazałoby się, że to rzeczywiście Rafalala, to byłby już kolejny podobny wyczyn tego osobnika. Wcześniej atakował już ludzi w galerii Arkadia w Warszawie oraz w trójmiejskich galeriach handlowych.

Źródło: NCzas.com

22 KOMENTARZE

 1. To całe kolorowe towarzystwo to do roboty zapędzić, miałoby zajęcie jedno z drugim to odechciałoby się durnot i manifestacji inności 🤦🏼‍♂️

  • Nie do roboty zapędzić – tylko leczyć, a w ramach leczenia pożyteczne prace np. zbieranie śmieci w lasach i przy drogach, wycinanie barszczu Sosnowskiego, remont zrujnowanych zabytków. A leczyć do skutku.

 2. Ta pani pomyślała że to jakiś wariat – za moich czasów nie ulegałoby to najmniejszym wątpliwościom i facet w ekspresowym tempie wylądowałby w szpitalu dla obłąkanych, ale cóż czasy się zmieniają idziemy z postępem, to co kiedyś nazywało się wstydliwą chorobą umysłową dzisiaj postępacy nazywają szlachetną orientacją.

 3. Agresywnych, chorych psychicznie należy leczyć przymusowo i tyle. A to jak jest ubrany, nie powinno dziwić. Brak stanowczej reakcji tylko chorych psychicznie rozzuchwala.

  • @pici pici KOCUR
   …a powiedz mi lewaku dlaczego nakazujesz mi to co mnie powinno dziwić a co nie? Swoją drogą to cała masa bolszewików komentuje na tej stronie, widać bardzo ich boli hahahahahahaha

 4. Powinny zawołać ochroniarza żeby obił mordę zboczeńcowi, który próbował dostać się do kobiecej toalety.

 5. Jeżeli ktoś ma zmienione dokumenty i jest tam napisane ,,kobieta” to te wasze idiotycznie dogryzki np. ,,zmiennopłciowiec” są karalne. Artykuł transofobiczny. Gdyby jakiś hetero facet się tak kłócił to nikogo by to nie obchodziło. Ale jeżeli chodzi o osobę LGBT to trzeba o tym napisać artykuł. Radzę zająć się redakcji czymś pożytecznym. Czy ktoś zainteresował się sprawą od strony Rafalali? Czy ktoś spytał się dlaczego się kłóciła? Zrobiliście z niej potwora bez powodu.

  • Oczywiście że masz rację, myślę że już niedługo zostaną pootwierane obozy w których nasi dzielni chłopcy z antify niepokornych pałami będą przyzwyczajać do nowej rzeczywistości. Bo tak między Bogiem a prawdą, jak może mężczyzna pokochać kobietę, przecież to jest obrzydliwe zboczenie, tak nie można, mężczyzna powinien swoje serce oddać drugiemu mężczyźnie i to jest piękne a naszymi kobietami zajmą się murzyni i araby których milionami sprowadzimy z Afryki

 6. Szkoda ze nie do konca zrelacjonujecie prawde Rafalala byla w Klifie i chodzilo jej tylko o to ze ochroniarz sie przyczepił do jej psa no to dziwne że mimo iz nie tolerujecie LGBT (co jest przykładem ograniczenia umysłowego bo kazdy czlowiek normalny nie ma z tym problemu)

 7. to jeszcze nie tolerujecie zwierząt…w jakkm kraju przyszło nam żyć, wstydzcie sie wypisywac takie rzeczy! Czyli waszym zdaniem psy jak i inne zwierzeta nadaja sie tylko do roboty i na uboj a potem na stół widac jaka szkole skonczyliscie

 8. Czym zawinił wam pies pani Rafalala? Może byc jaka jest ale co do tego ma pies ktorego tak oskarzacie? Prawda jest to ze Rafalala klocila sie o to ze przyczepiono sie do jej psa a wy wszystko wrzucacie do jednego wora…

 9. Ona co chwilę ma z kimś problem. Niemalże codziennie widzę b a jej fb jakieś filmiki z awanturami. No cóż, taki człowiek

 10. To nie pierwszy raz, gdy Rafalala zachowuje się agresywnie. Rozumiem, była zdenerwowana, bo ktoś się przyczepił do pieska, ale to dziwne, że osoba, która na co dzień, zachowuje się agresywnie, nagrywa ludzi, obraza ich i wrzuca to do internetu, nie ponosi z tego tytułu żadnych konsekwencji. Do jej płciowości nic nie mam, jest kobietą bo tak się czuje, ale bez względu na to, kto tak się zachowuje, czy to gej, lesbijka, trans, osoba hetero, każdy powinien podlegać prawu w równym stopniu, tyle.

 11. Pewnie jesteście z siebie dumni tworząc sztuczny hejt ;)? Wymagacie człowieczeństwa od innych a sami zachowujecie się jak zwierzęta. Ten post nie został stworzony dla informacji lecz po to żeby pogrążyć człowieka w najbardziej obrzydliwy sposób.

 12. Jem popcorn i czytam sobie wasze komentarze jak jedni bronią Rafalali, a inni nazywają ją/go dziwadłem. Wszyscy jesteście żałośni.

Comments are closed.