Wielka demonstracja w Berlinie. Niemcy nie wierzą w pandemię: „To teoria spiskowa” [VIDEO]

Niemcy nie wierzą w pandemią. Manifestacja w Berlinie.
Manifestacja w Berlinie. (Fot. screen/TT)

Niemcy stają się coraz bardziej niecierpliwi i nerwowi w obliczu nałożonych obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Do stolicy kraju ściągają tysiące manifestantów, którzy nie wierzą w tzw. pandemię i traktują ją jako teorię spiskową. Na ulicach Berlina może pojawić się nawet 10 tys. osób. 

„My jesteśmy drugą falą’ – pod takim hasłem odbędzie się w Belinie manifestacja oponentów nakładania kolejnych obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa” – podaje portal rmf24. Manifestanci gromadzą się w centrum stolic Niemiec.

„Tagesspiegel” donosi, że wielu protestujących nie ma na twarzach maseczek, bo chcą „oddychać czystym powietrzem”, a pandemię koronawirusa traktują jako kłamstwo i teorię spiskową.

Do tej pory odnotowano w Niemczech ponad 200 tys. przypadków zakażeń.

21 KOMENTARZE

 1. Dlaczego wydaje mi się, że pandemia i „rozruchy” w USA zostaną wygaszone tuż po spodziewanej (ewentualnie) przegranej Trumpa?

 2. O tym, że tzw. pandemia koronawirusa jest zwykłym przekrętem dobrze wiedzą wszyscy wysoko postawieni politycy!
  Gdy jest im to wygodne – pojawiają się publicznie w maseczkach; a gdy nie muszą – maseczki idą do kosza!
  Natomiast zwykli obywateli (czyt. bydło) mają nosić maseczki jako niewolnicy państwa!
  W Szwecji czy Białorusi maseczki nakładają tylko chirurdzy na czas operacji oraz dentyści, aby nie pluć na twarz pacjentom…

  • Ja obstaje przy tym że wystarczy wyłączyć tv i pomyśleć samodzielnie na ten temat-co pradoksalnie przy poziomie zidiocenia społeczeństwa i ufnosci ze w TV mówią prawdę objawioną może być trudne….

 3. Znowu Polacy (Polonia) statystycznie zdecydują o wygranej Trumpa w listopadzie. Tam ścierają się dwa obozy, ale nie te oczywiście na ulicach. Natomiast gdyby Trump przegrał reelekcję, to wtedy faktycznie Polska będzie do spacyfikowania przez niemieckie wpływy…

  • Niesamowite.
   Mówisz, że Polacy zagłosują za Pierwszym Szabasgojem Ameryki i Świata?
   Jak Trump przegra to Polska będzie spacyfikowana przez Niemców i Rusków.
   Jak Trump wygra to będzie spacyfikowana przez Żydów.
   Co wolisz?
   Królestwo Kongresowe czy Polin?

 4. Każda epidemia na swoje oblicze polityczne. Dr. Jerzy Jaśkowski bardzo dokładnie to wyjaśnia. Wywiady dostępne na youtube.
  Nie dajmy się zmanipulować, zasięgnijmy wiedzy i bądźmy mądrzejsi od tych, którzy nas ogłupiają. Czyli media – wszystkie, nie ma wolnych mediów i często występujący w telewizji dr. Simon czy profesor. Ten to ludzi straszy….ciekawe dlaczego ? A niby taki wykształcony i nie zna historii wszystkich epidemii. I tutaj dr. Jerzy Jaśkowski dokładnie to wyjaśnia i podaje fakty.

  • Środowisko medyczne się wyparło Jaśkowskiego, ze względu na głoszone herezje. Proszę go nie nazywać doktorem. Dokładnie tacy ludzie szerzą poglądy, że ziemia jest płaska, szczepienia wywołują autyzm a pandemia nie istnieje. Oni to chociaż sprzedają swoją godność za pieniądze, o pani tego powiedzieć nie można :)

 5. A w mediach cisza. To pierwszy znak ze cala planandemia to sciema. Grzeba byc potraconym przez ksiedza by wierzyc w tą całą pandemię.

 6. Strajki są też u nas. Tylko media tego nie pokazują, by nie podburzać ludzi. Nasz rząd wierzy, że cisza w mediach załagodzi sprawę. Gdyby nagłośniono to, to zrobiła by się większa afera. A tak, to nastroje wyzwoleńcze nie wzrastają, psychologia się kłania ;).

 7. Ciekawi mnie jedno dlaczego nie podaje się ile ludzi umiera na powikłania pogrypowe co przestali ludzie umierać na grypę????????.

Comments are closed.