Winnicki ostro o Trzaskowskim: „Pokazał swoje lewicowo-liberalne i tęczowe oblicze” [VIDEO]

Robert Winnicki wypowiedział się dla TVP Info ws. Rafała Trzaskowskiego.
Robert Winnicki wypowiedział się dla TVP Info ws. Rafała Trzaskowskiego.

Poseł Konfederacji Robert Winnicki nie ma wątpliwości, że Rafał Trzaskowski w trakcie kampanii prezydenckiej blefował, a teraz pokazuje swoje prawdziwe „lewicowo-liberalne i tęczowe” oblicze.

Przy okazji planowanego masz narodowców z okazji Powstania Warszawskiego, Trzaskowski zapowiedział, że będzie obserwował to wydarzenie i zareaguje, jeśli pojawi się tam „mowa nienawiści”. To tego odniósł się Winnicki na antenie TVP Info, gdzie zaznaczył, że nie ma wątpliwości w co grał prezydent stolicy podczas kampanii.

– Jego fałszywe umizgi w trakcie kampanii wyborczej zostały przez nas słusznie ocenione jako zupełnie niewiarygodne. Dzisiaj Rafał Trzaskowski pokazuje swoje prawdziwe lewicowo-liberalne i tęczowe oblicze – stwierdził poseł Konfederacji.

Następnie został zapytany czy wierzy kampanijne zapowiedzi Trzaskowskiego, który zadeklarował uczestnictwo w Marszu Niepodległości 11 listopada. Tutaj Winnicki również nie miał wątpliwości:

– Bądźmy poważni. Był gotów obiecać wszystko w kampanii wyborczej, tylko, żeby osiągnąć zamierzony efekt. Nie wyobrażam sobie, że marsz, którego chciał delegalizacji, że będzie w nim uczestniczył – skwitował.

9 KOMENTARZE

 1. Winnicki zastanów się: lewicowe albo liberalne ? Takie stwierdzenie, że Trzaskowski pokazał lewicowo-liberalne oblicze o niczym nie świadczy. Z braku argumentów nie wal sloganami ! A JKM to nie liberał ?

  • Nie Winnicki jest winny, lecz wojna semantyczna!
   Nie zauważyłeś? Lewacy zmienili definicje, np. tolerancja, albo wręcz zawłaszczyli niektóre terminy – takim terminem jest właśnie „liberalizm”.
   Jeszcze niedawno „liberalny” to był wolnościowy, a dziś, za przyczyną merdiów of korz, liberalny to lewacki – nie ceniący wolność, a wyznający zasadę „wszystko mi wolno”.
   Na razie używamy terminu „wolnościowiec”, ale jak długo?

   • Nie piernicz larum. To chwytliwe hasła: lewak, liberał ażeby kogoś obrazić. Nie rób z Winnickiego bałwana, wie łachudra co mówi. Populista.

 2. Liberał albo socjalista ?! Winnicki jak brak ci argumentów, to nie wal idiotyzmów w dodatku dziecinnych. Mogą cię też wyzwać od faszysty. Nie jesteś w piaskownicy. A ty swoje: lewak, lewak, lewak, liberał. Liberałem jest JKM.

 3. Trzaskowski w kampanii obiecałby wszystko, bo to typ bez żadnych poglądów; chodzi mu tylko o utrzymaniu się przy korycie. A jako że wyczuwa pismo nosem, iż wygodniej w tych czasach stać po stronie zachodniego „postempu” i wykonywać wszystkie polecenia brukselskiej centrali w kwestii bezkrytycznego implementowania tegoż „postempu”

 4. na polski, jeszcze katolicki, jeszcze nie zdegenerowany grunt, tj. „dżenderu”, czyli ziarna rozkładowego wszelkich więzi społecznych, zwłaszcza rodzinnych – to właśnie to robi. Polski tradycjonalizm, ostatni bastion chrześcijaństwa w Europie boli tych zachodnich komunistów i Rafałek poczuł, że na przymilaniu się do zachodnich rewolucjonistów marksistowskich,

 5. zdejmowaniu katolickiego „garbu” z Polski można uwić sobie swoje polityczne gniazdko, bo – w jego mniemaniu – Polskę i tak czeka to samo co inne państwa Zachodu, więc chce być zauważony przez swoich brukselskich pryncypałów jako prekursor zmian cywilizacyjno-obyczajowych w zaściankowej Polsce.

  PS. Co Wyście zrobili z tą stroną, że trzeba dłuższe teksty dzielić na kawałki? To jaja jakieś?

  • Niestety, jaja. Limit jakiś może być, ale (teraz chyba 500 znaków) okazuje się wyśrubowany. Twoja wypowiedź ma 987 znaków i nie wydaje się za długa.

   Droga Redakcjo, jeśli uznajesz, że limit jest niezbędny, to proponuję 1000 znaków.
   I obiecuję się więcej nie domagać ;-)

Comments are closed.